Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bądź sobą

do kobiet które mają rozbieżne daty ślub cywilny i kościelny

Polecane posty

Witajcie 20.09 wzięliśmy ślub cywilny, 14.04 kościelny, i tak się zastanawiam, od której daty liczycie? Którą rocznicę obchodzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. dlaczego wklejasz drugi raz ten sam temat? 2.Co ma pierwsza częsc wypowiedzi do drugiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie autorka z różnych względów podjęła decyzję o 2 imprezach, a moherowe berety w rodzinie nie dają jej żyć :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widac ze piszesz z tele dlatego nie wiesz co ma pierwsza czesc do drugiej :) Nie wklejam drugi raz tego samego tematu-dzialy ci sie mieszaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I z nikim z rodziny nie mam problemow :) jak ktos pyta ze znajomych ile juz po slubie to odpowiadam ze x po cywilnym i y po koscielnym i sama nie wiem bo nie chce mi sie kazdemu tlumaczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten sam temat dawalas na macierzyńskim, nawet odpowiadalam. I tez nie wiem, co to ma wspolnego z decydowaniem przez kogos. Ja mialam koscielny po 10 latach i obchodze rocznice cywilnego ( koscielnego nawet daty nie pamietamy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i postanowilam zadac go tez tutaj, takie to dziwne? pytam bo moze jest ktos kto tak jak ja bral cywilny tylko dla papierka ale nie bd sie tlumaczyc do czego nam byl potrzebny, a koscielny zeby spokojnie zalatwic a nie tak jak cywilny na biegu :) no i sam ksiadz nam doradzil zeby zaczekac :) i ciekawi mnie czy wiekszosc kafeterianek obchodzi rocznice cywilnego czy koscielnego a moze obie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro koscielny byl dla ciebie wazniejszy, podawaj te date.Dla mnie waniejszy byl cywilny, wiec te rocznice obchodze, Chyba to nie taki problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja problemu w sumie nie mam tak duzego :) tylko ja bym wolala jedna rocznice obchodzic moj maz dwie i sie zastanawiam jak to jest u innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwyzej 2x da ci kwiatki, on obejdzie 2 razy, ty raz - chyba nie zamierzacie obchodzic hucznie wszystkich rocznic, co roku? Róbcie, jak wam wygodniej i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chucznie zamierzamy obejsc 25 rocznice koscielnego czyli modne ostatnio odnowienie slubow :) wszystkie rocznice zamierzamy obchodzic romantycznie we dwoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×