Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matka w kropcee

URODZINY DZIECKA NIE WIEM CO ZROBIĆ. PROSZĘ WEJDZCIE

Polecane posty

Gość matka w kropcee

Nie jestem z ojcem mojego dziecka. Dzisiaj mój synek ma urodziny, i problem w tym, czy mam zadzwonić do rodziców byłego i zaprosić ich na torta? Jestem w kropce. Torta zrobiłam sama, po prostu, nic więcej, żeby dziecko wiedziało, że to Jego święto. Nikogo nie zapraszałam. Ale nie wiem czy zadzwonić .....Kurcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie mówi się, że na urodziny się nie zaprasza... chyba dziadkowie pamiętają o urodzinach wnuka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba oni wiedza kiedy ich wnuk ma urodziny ,nie dzwoń .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli macie dobre relację to bym zadzwoniła i zaprosiła, jak nie będą chcieli przyjść ich sprawa. Mój były nawet nie powiedział swoim rodzicom, że został tatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jestescie w kontakcie to zadzwon! W koncu to dziecka urodzinki, jak ma kontakt z dziadkami to sie ucieszy jak przyjda! Tym bardziej ze nie robisz imprezki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedziec moze i wiedza ale na torta pewnie sami sie nie wprosza . Ja bym zadzwonila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja teściowa zawsze dzwoni i pyta co możemy wpaść na tort do wnuka i wiozą ten tort ,chociaż ja zawsze mam w razie czego jak ktoś wpadnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka w kropcee
No właśnie dziadkowie widują wnuka raz na ruski rok.... Bo niby ciągle zapracowani itd. Wszystko rozumiem, ale mieszkają dwa bloki dalej.... Po prostu chciałabym się Was zapytać, czy nie wyjdę na jakąś idiotkę, jak nie zadzwonię i ich nie zaproszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"No właśnie dziadkowie widują wnuka raz na ruski rok.... Bo niby ciągle zapracowani itd. Wszystko rozumiem, ale mieszkają dwa bloki dalej.... Po prostu chciałabym się Was zapytać, czy nie wyjdę na jakąś idiotkę, jak nie zadzwonię i ich nie zaproszę. " Nie myśl o sobie tylko o dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym nie dzwoniła ,Ty nie musisz robić urodzinek i kupować tortu ,ale jak powinni zadzwonić do malucha ,kartkę przysłać albo po prostu przyjść tym bardziej że mają tak blisko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak i ch nie zadzwonisz i nie zaprosisz - to tak, wyjdziesz na idiotkę, ale nie wiem jakie to ma znaczenie, skoro to dziecka urodziny i jemu ma być miło, że goście do niego przyszli z punktu widzenia tesciów wolałabym, żebyś zadzwoniła wczoraj jeśli mają dzisiaj przyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli unikaja kontaktu to nie wyjdziesz na idiotke jak nie zadzwonisz ale mimo to zadzwonilabym, mowisz ze widuja go raz na ruski rok, urodziny to dobra okazja zeby dzieciak zobaczyl sie z dziadkami. Jak nie przyjda to bedziesz juz miala odpowiedz jak postepowac na pszyszlosc. Ktore to urodziny? Jak robilas do tej pory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tatuś był na urodzinach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt troche pozno zabralas sie za rozmyslanie, wczoraj trzeba bylo zadzwonic, jak masz dzwonic to juz, nie czekaj do wieczora bo wtedy naprawde wyjdziesz na idiotke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Relacja z ojce a relacja z dziadkami powinny być różnymi sprawami. Fajnie jak dziecko ma kochających dziadków. Odpowiedz sobie sama. A, dopełniacz "torta" to prymitywna, nieprawidłowa odmiana, choć niestety bardzo popularna. Niemniej ludzi inteligentnych to razi a stosującego taką odmianę wpisuje do określonego środowiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×