Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Karmazyn90

Klub Sogo w Warszawie

Polecane posty

Gość gość
hej, a ile masz lat i czy jestes bardzo ładna? bo mnie też sie to marzy, jeśli 90 to Twój rocznik, to jestesmy rowiesniczkami, ja też bym chciała tam pracować,chociaż nie umiem tańczyć na rurze ani chodzić na szpilkach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napewno prawiczkowie i onanisci nie beda sie czuli niezrecznie, bo w srodku sama dresiarnia i studenctwo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamezz
obcy faceci będą cię ogladac nagą a potem podczas tańca indywidualnego chwytac za cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna rowniez je rowniez lizac, jak sobie pomysle teraz kto mogl byc przedemna to fuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co z tego?dla mnie równie obrzydliwe jak to,że obcy facet bedzie mnie widział nago a własny facet co za różnica? laski, które sypiają przed ślubem są wiekszymi ździrami...ja sie nie puszczam przynajmniej, a tak nago pochodzić po wybiegu to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna nie widziec niczego w byciu dziwka, ale dziwka to nadal dziwka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamezz
a nie będzie cie to krępowac pokazywac c*pkę i tyłek obcym facetom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ginekolowi pewnie pokazujesz i mu jeszcze za to płacisz! twoj facet widzi cie nago i rznie za free tylko prstytutki sie szanują i biorą kase za to co kazda kobieta powinna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prostytutki to najnizszy sort spoleczny🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie sory jeszcze niższy sort społeczny to gamonie co mając 20-35 lat siedzą na garnuszku starych już rodziców, którzy zrywają się skoro świt by tyrać gdy ich synowie sobie śpią, marszczą freda a potem siedzą na kafe cały dzień :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki sobie ten club, osobiście wolę chodzić do świetnego night clubu http://www.libidoklub.pl bardzo dobry klimat, fajne dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś z was miał w sogo propozycję czegoś więcej niż taniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś miał propozycję w sogo czegoś więcej niż taniec? Może jakieś doświadczenia? Ciekawi mnie czy da rade coś więcej niż taniec erotyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian Bolesławiec
w sogo nie ma sexu, jak partnerka wyczuje w tobie "piniondz" to chetnie sie umówi aby zrobić ci drenaż portfela, ogólnie woli prezenty niz sex, ale jeśli wydasz z 10tyś to jest szansa na sex. Chore narkomanki tam pracują, ładne ale patrzą jak cię podejść i wyssać szmal. Nie polecam zapraszać tych chorych dziewczyn. Szkoda czasu, chyba że 10tyś miesięcznie to nie jest koszt dla kogoś, dla mnie osobiście szkoda takich pieniędzy, bez względu na status. Cwane wyłudzaczki.. Wrocław to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Qrestfooo, utrzymują że tego nie robią, że są tylko streaptiserkami, ale na dniu wolnym za kasę większą (te młodsze i mniej uzależnione od dragów) zrobią wszystko. Starsze już za narkotyki to robią.. Porażka życiowa i totalnie dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erodance
Witam, Poszukuję tancerki chętnej do występów na wieczorach kawalerskich (prywatne mieszkania, apartamenty). Zapewniam: - zlecenia (dobre dodatkowe źródło dochodu) - dojazd na miejsce samochodem - ochronę - rurę do tańca (składaną), oświetlenie i nagłośnienie Pracujemy razem w piątki i soboty w godzinach wieczornych/nocnych. Poruszamy się po mieście moim samochodem. Jeśli lubisz tańczyć, jesteś pewna siebie i odpowiadałaby Ci taka współpraca napisz - kontakt@erodance.pl Pozdrawiam, Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cdba

Trzymajcie się z dala od tego. Jak pójdziecie raz to już wpadniecie w sidła. Nie ma rezygnacji z tej pracy. Na wstępie jest pięknie i miło, a potem jest szantaż rozesłaniem zdjęć rodzinie i wciskanie narkotyków na siłę. To droga w jednw stronę dla naiwnych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×