Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewiernypantofel

Tęsknię za kochanką.

Polecane posty

Gość niewiernypantofel

Rozstałem się z kochanką. Mam żonę i dwójkę dzieci- 4 letniego syna i półroczną córkę. Dzieci są światłem i jedynym celem mojego życia. Żony nie kocham od dawna, ale nie chcę od niej odejść żebym mógł być z dziećmi. Żona widzi we mnie wroga, całymi dniami za to wisi na telefonie z teściową. Spotykałem się jakiś czas z dziewczyną, samotną, młodszą. Rozstaliśmy się, a ja bardzo za nią tęsknię. Kocham ją a ona mnie. Gdyby nie dzieci na pewno bym się rozwiódł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moteel
i po co był ci ślub i dzieci? byłbyś teraz wolny i szczęśliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po co sie rozstales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolarowe
biedna dziewczyna. kocha cię a przez twoje tchórzostwo cierpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz polroczne dziecko z zona.Czy jak robiliscie sobie dziecko z zona jakis zaledwie poltora roku temu to juz zony nie kochales czy jeszcze kochales?Nie kochasz jej od dawna ale dziecko jej zrobiles calkiem niedawno.Dorosly facet a sam jak dziecko.Nic dziwnegi ze zona z mama rozmawia,bo ty zamiast siedziec z nia i dziecmi w domu to sie z kochanka lajdaczyles.I ty piszesz ze kochasz dzieci?Tatus od siedmiu bolesci.Zamiast z dziecmi na plac zabaw to szed kochance p**de lizac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiernypantofel
Dzięki, dokładnie to potrzebowałem przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc - masz calkowita racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze Ci ktos napisal zrobiles bachora zonie 1,5temu a pieprzysz ze kochasz inna gdzie tu Logika? Cierp za glupote teraz bardzo dobrze Ci tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bop bywa.. ze chcac tylko romansu, niestety człowiek znajduje 2ga połówke. Co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy powiedziales jej ze masz rodzinę? Powiedz, sama jestem w takiej sytuacji, kocham faceta. Z calego serca, nie wiem dlaczego nie moge z nim byc. Pomagał mi w trudnych chwilach, nikt nigdy tak mnie nie znał, nie rozumial, wszytsko bym mu oddała, nieochodzi mnie co ma i kim jest, gdzie były kłamstwa.. kocham tak ze to az boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieci sa jedynie usprawiedliwieniem dla twojego kurwienia sie w tym wypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego rozstałeś się z kochanką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenuszmarsem
Dlaczgo roztał się z kochanką? Bo czegos zaczeła oczeiwać, dokładnie jak jego zona. Gościu, ty po prostu musisz mieć kogoś, na kogo zwalisz odpowiedzialnośc za swoje wybory. Żonka zaczeła wymagać czegokolwiek, to ewakuowałeś się i znalazłeś bezproblemową dziewczynę. Ale i ona zaczeła czegoś wymagać, więc tak samo jak z żoną, uciekłeś. Szukacz wyłącznie własnej wygody, lawirujesz i tak naprawdę masz wszystko gzieś i w de głeboko te kobiety, bo one sa dobre tylko wtedy, gdy spełnią twe oczekiwania. Jeśli sie tak nie dzieje, to porzucasz je, bo chłopie nie chcesz , nie masz ochoty dawać cokolwiek z siebie. Ty tylko chcesz brać, ot następny paniczyk, któremu się należy, a jak sprzet zawodzi /kobieta/, to sobie go zmieniasz. Pospolite podejście gówniarza i niedorostka, gdzie własna doopa jest über alles. Nie rokujesz. Zawsze bedziesz miał bańkę w nochalu. Ty nie kobiety potrzebujesz, tylko mamuni, która sie tobą zaopiekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedziała jaką mam sytuację, i że nie zostawię żony. Drugie dziecko jest nieplanowane. Próbowałem wiele razy naprawić małżeństwo i mimo, że żona mnie nie pociąga i nie dba o siebie sypialiśmy razem. Chcę zostać z żoną żeby dzieci nie wychowywały się bez ojca. I jestem w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straszna trauma naprawdę .jak zyc ?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pitole super temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W czym kochanka lepsza jest od żony? Dlaczego kochasz kochankę i dlaczego sądzisz, że ona kocha Ciebie? I dlaczego się z kochanką rozstałeś, jeśli się kochacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorze,mozesz mi odpowiedziec na jedno pytanie? dlaczego tutulem tematu jest TESKNIE ZA KOCHANKA? Czyzbys byl wiernym fanem mojego postu Tesknie za kochankiem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×