Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wakacje za granicą?! Nie gadajcie że każdego na to stać!!

Polecane posty

Gość gość

Nigdy nie byliśmy za granicą, ale jeździmy sobie na miesiąc nad nasze morze i ciągle słysze że jejku jejku nad nasze morze to lepiej za ta kwotę polecieć za granicę. Tak z ciekawości wykręciłam nr do Tui i zapytałam o najtańszą opcję rodzinną np do Grecji i takie wakacje kosztują około 14 tysięcy!!! na tydzień a ja za miesiąc nad morzem płacę 8 tysięcy z dojazdem i full atrakcjami rejsami statkiem, jedzeniem w knajpkach, pierdółkami dla dzieci. Z jakich wy biur podróży jeździcie ze wam wychodzą porównywalne ceny w pl i za granicą? Chętnie bym się gdzies wybrała nawet na ten tydzień ale nie za taką kasę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djkbfvesjkdbvksjd
o matko 8 tys na wakacje nad morzem wy.j***ć... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam wykupioną wycieczkę 7 dniowa z Tui do Tunezji na wrzesień, rezerwowałam jeszcze wiosną, płace 1600 od osoby....opcja all inclusive

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niiiwelka
bardzo wiele biur podróży ma niedrogie wycieczki zagraniczne... Moja siostra była w tym roku w Egipcie na 10 dni za 1400 zł, a ja dwa lata temu byłam w Grecji na dwa tygodnie za 800 (!) zł, ale to biuro podróży w zeszłym roku niestety zbankrutowało. Szukaj ofert last minute, jeśli nie wymyślisz sobie jakiejś Tajlandii to spokojnie do 2 tys się zmieścisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakacje w pl
Tak tylko nas jest 5 i nie możemy leciec wszedzie bo nie każdy hotel ma takie pokoje. 8 tysięcy nad morzem na miesiąc i pogoda się udała i było świetnie, a tu dwa razy tyle na tydzień. To dla mnie szaleństwo. Wolałabym jechać nad nasze morze na 2 miesiące za taką kasę. Dlatego mnie zastanawia jak ludzie jeżdżą i to z małymi dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w życiu nie widziałam wakacji za 14tys, poszukaj sobie na pierwszej lepszej stronie a zobaczysz, że za 2tys/os masz full wypas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakacje w pl
Zdzwoniłam do Tiu bo się reklamują najbardziej że mają rodzinne wyjazdy i tam podałam wiek dzieci i poprosiłam o jakieś rozsądne oferty do Grecji no i podała 4 oferty wszystkie w zbliżonej cenie około 14 tysięcy. No i to wyjazd na tydzień wylot 23 lipca przylot 30 lipca więc w sumie nawet nie tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo my nie jeździmy z biurami. Samemu jest o połowę taniej i na dłuższy okres czasu. Zimą rezerwuje co chcemy, ustalamy trasę, cele itp. Np w Indiach byłyśmy miesiąc czasu za połowę kwoty, którą biuro chce za 10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sobie wymyśliłaś najtańsze biuro i jeszcze pośrednictwo telefoniczne to czemu się dziwisz? to taki problem w google wpisać np "wakacje Grecja" i znaleźć 3x tańszą opcję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakacje w pl
Spokojnie nie irytuj się jak pisałam nigdy nie bylam na takich wakacjach więc nie mam pojecia jak to załatwiać i jak szukać. Widziałam w tv reklamę tui to do nich zadzwoniłam. Patrzę teraz w necie to faktycznie jest za 1700 za osobę to już zdecydowanie rozsądniejsze ceny. Ale i tak odbiegają od naszych cen. Co do wakacji we własnym zakresie to jakoś mnie przeraża wizja organizacji. Nie wiem czy bym to wszystko ogarnęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze? Mnie nie stać na wakacje nad Polskim morzem. Jak chciałam jechać na tydzień z rodziną to ceny takie, że dużo bardziej opłaca się lecieć do Grecji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba bym zwariowala miesiac
nad morzem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola.....28
Ja nie jeżdżę z biurami podróży, ponieważ wolimy jechać swoim autem i jeździć gdzie nam się podoba. Byliśmy w Bułgarii, Francji, Włochy, a moim ukochanym miejscem na wakacje jest Chorwacja- od 4 lat cały czas do Chorwacji. Jeździmy na dwa tygodnie i wydajemy ok. 10 tys w dwójkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakacje w pl
A czemu byś zwariowała? Mieliśmy wycieczkę objazdową po kilka dni w różnych miejscowościach i jeździliśmy sobie po całym wybrzeżu, zwiedzalismy sobie co się dało, jak była pogoda, a akurat prawie 90% mieliśmy ładną pogodę to chodziliśmy na plaże, a jak było gorzej to korzystaliśmy z innych atrakcji. Dla mnie idealne wakacje i dzieci też zachwycone. Zorientowałam się już bardziej w cenach i Tiu ma jakieś bardzo wysokie ale i tak za 5 osób trzeba liczyć okolo 10 tysięcy na tydzień. Jak dla mnie sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alez to oczywieste, ze biednych ludzi nie stac na zagraniczne wycieczki :D Potem takie dzieci, szczegolnie te starsze zaczynaja odstawac od rowiesnikow, bo nigdzie nie jezdza, nic nie widzialy.....takie bidy podworkowo- baltyckie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak co innego jest jechać z 1 dzieckiem, a co innego z 3 dzieci ja w życiu nad Polskim morzem nie byłam, kiedyś z rodzicami jeździłam do Bułgarii, Chorwacji, obecnie z mężem jeździmy Turcja (najtańsza opcja z biur podróży), Chorwacja, Czarnogóra (samochodem) mieścimy się w kwocie 5 - 7 tys za 10 dni bądź 8 tys za 14 - dla 3 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdehrfbughrjlv
pewnie że nie wszystkich stac. Pewnie są kregi, gdzie ludzie jezdzą na drogie wakacje (krajowe czy zagraniczne), ale więcej jest tych środowisk, gdzie jeździ tylko mala część. Są też takie, gdzie nikt nie jeździ. Jak ktos mówi, ze jeżdzą wszyscy,to pewnie jest z tej części społeczenstwa, której się dobrze powodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0-900
jasne,ze nie wszystkich stac, ale ceny są rozne:D wszystko zalezy od standardu, w tamtym roku bylismy ze znajmomymi na Cyprze, ten sam hotel, ten sam czas pobytu, też 3 osoby, nas wyniosło 19tysi, ich 13tyś zł tylko,ze my mieliśmy najlepszy pokoj oni najslabszy, my z widokiem na morze i wielkim tarasem z zejsciem do basenu, oni widok na brudną ulicę, pokoj klitka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kazdego, ale kto dobrze wykształcił się i pracuje w dobrej firmie lub ma swoja to ma na wakacje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadne biura turyst. zdecydowanie odradzam korzystanie z biur Wszystko na wlasną reke, kazdy wyjazd był,i jest organizowany samemu sobie bez pomocy pzrewoznikow, ani biur podrozy.Wystarczy internet google i szalejesz.Tyle sie slyszy ,ze co roku rozne biura podr.upadaja, ludzi okradaja,nie warto ryzykowac z biurami ,zwlaszcza od 2 lat to jest rosyjska ruletka, idziesz rano na plaze a gdy wracasz widzisz przed hotelem swoje bagaze z powodu bankructwa czy tez oszustwa przewoznika /b.turt. Lepiej w to nie brnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0-900
jak kogos stac na wakcje to leci z niemieckimi biurami i cieszy sie słońcem, a nie zastanawia czy i jak wroci:D tylko Tui I Neckermann!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sluchalam Radio Zet i mowili ze wiekszosci poalkow nie stac w tym roku na wakacje i zostaja w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jesli chodzi o Neckermanna to mialam z nimi male przeboje.wiec nie wszystko co nie polskie jest takie wspaniale.pozdrawoam ze Szwajcarii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wejdz na strone: www.wakacje.pl w wyszukiwarce wejdz opcje: "wyszukiwanie szczegółowe" to jest wyszukiwarka gdzie znajdzie Ci opcje wszytkich biur. Miesiac nad polskim morzem z c*****a pogoda, slabym zarciem to da mnie by byo zabujstwo. Ledwo 2 dni tam wytrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz w jakim wieku masz dzieci. To moze cos poszukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdego stac, kto wczesniej sie uczyl i ma dzis dobrą prace:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×