Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wanda_30336

Imprezy dla dzieci

Polecane posty

Witam, Ostatnio bardzo modnym stało się urządzanie urodzin i innych imprez dla dzieci w centrach rozrywki i zabaw. Mam dziecko i też zostałam postawiona przed faktem dokonanym, że muszę zorganizować imprezę urodzinową dla Pawełka. Jak pomyślałam, ile roboty czeka mnie w domu, aby to wszystko wypaliło, to aż dreszcz przeszedł mi po plecach. No i po naradzie z mężem stwierdziliśmy, że urodziny zrobimy w jakimś centrum zabaw. Mieszkamy w Bydgoszczy i po przeanalizowaniu kilku ofert organizacji imprez z Bydgoszczy zdecydowaliśmy się zrobić to w centrum zabaw Kids Play. Impreza nam się podobała, dzieciaki super się bawiły i każdemu kto będzie chciał zrobić tam imprezę dla dzieci możemy polecić to miejsce. Jeśli sami chcielibyście dowiedzieć się bliższych szczegółów na ten temat to odwiedźcie ich stronę www. Ich adres to: www.kidsplay.bydgoszcz.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, organizacja imprez dla dzieci to teraz bardzo popularny temat. Rodzicom zależy, aby maluchy od czasu do czasu uczestniczyły w takiej większej, profesjonalnie zorganizowanej imprezie :) A dla dzieci to super zabawa i duża atrakcja, gdy mogą się spotkać np. z animatorami dla dzieci albo klaunem. Dzieci uwielbiają skakać po tzw. dmuchańcach i uczestniczyć w rozmaitych zabawach. W tym zakresie polecam usługi firmy Iki Studio, czyli profesjonalistów w organizacji imprez i przyjęć urodzinowych dla dzieci: http://iki-studio.pl/iki-miki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×