Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Faustinbe

Koszulki z własnym nadrukiem

Polecane posty

Gość gość
na koszulkomacie sa fajne gotowe wzory z roznych kategorii i jakosv swietna na razie pralem 10 razy i koszulka wyglada jal na poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tak koszulkomat jest super, ze wzorów mogę polecić mega-koszulki,keep calm i crazy tshirt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o koszulki z własnym nadrukiem http://ide.info.pl/wlasny-projekt-koszulek/ to chyba nic nie przebije tej firmy. Mają najniższe ceny . Natruk wykonywany metodą sitodruku czyt. najlepszą możliwą na rynku. Osobiście mam 3 koszulki od nich i trzymają się bardzo dobrze, najważniejsze że w praniu się nie mechacą i wyglądają normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po przeczytaniu tego wszystkiego to nie wiadomo gdzie zamówić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studenci i artyści mogą skorzystać z www.studio906.pl , gdzie istnieje możliwość druku cyfrowego na tkaninach. Z pewnością jest to super rozwiązanie dla osób z Krakowa i okolic , na pewno się sprawdzi przy stworzeniu koszulki z własnym nadrukiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z koszulkomatu polecam kupować białe koszulki z kolorowym czy czarnym nadrukiem,gdyż sa bardzo trwałe, nadruk nanoszony bezpośdrednio na koszulkę,nie ma gumowego podkładu, nadruk na kolorowych koszulkach jest troche gumowy, ponieważ nanoszony najpierw jest biały podkład,a pozniej kolory, w przypadku nadruku na bialych koszulkach nie ma takiego problemu, jesli chodzi o trwalosc to bardzo trwałe, polecem koszulki ze sklepu jedonorożec https://www.koszulkomat.eu/sklep/jednoro%C5%BCec-1475, gdzyż mają oni wzory bardzo na czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koszulkomat na białych koszulkach nadruk drukują bezpośrednio,jest on prawie niewyczuwalny, polecam kupować u nich koszulki białe z kolorowym nadrukiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koszulkomat.eu najlepiej biale z nadrukiem, kolorowe z nadrukiem moga wyjac troche gumowe, lecz bardzo trwalw, na kolorowych koszulkach czarny nie jest intensywny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koszulkot.eu biale koszulki z kolorowym badz czarnym nafrukiem sa super, nadruk prawie niewyczuwalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w koszulkomacie, tylko zejak kolorowe koszulki z kolorowym nadrukiem, ale nie czarnym bo czarny nie wychodzi czarny a tak to wszystkie inne kolrory na koloroywych koszulkach super, na bialych koszulkach wszytskie kolrory wychodza super smieszna koszulka https://www.koszulkomat.eu/24903-polska-puma-1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z koszulkomatu biale z nadrukiem, nadruk idealny, w przypadku kolorwych koszulek z nadrukiem polecam kupowac z takim nadrukiem, ktory nie ma w sobie czarnego gdyz czarny wychodzi nie czarny tylko jakis wblakly, wszystkie pozostale koloory wychodza ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cupsell ma całkiem spoko, ceny tez spoko okolo 50 zl za porzadna koszulke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zamowilem na cuspsellm białą, przyszła super jakościowo (materiał ) i kolory bardzo dobrze odwzorowane,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam cupsell sklep koszulkalien, jakosc lepsza niz w koszulkomacie a ceny takie same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koszulkaalien. cupsell tam sa najardziej orginalne wzory, a jakosc cupsell najlepsza na rynku, nie sluchac tych ktorzy krytyuja cupsell bo to konkurencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia M
Ja zamawiałam torbę bawełnianą oraz koszulki z własnym nadrukiem na http://kreator-nadruku.pl i jestem bardzo zadowolona koszulki z moim nadrukiem oraz torba wyszły rewelacyjnie. Śmiało mogę polecić tą firmę z koszulkami. Druk jest bardzo fajny bo tak jak by wdrukowany w materiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gochna771
Tutaj https://koszulkowo.com macie namiary na sklep, gdzie są dostępne koszulki z gotowymi już nadrukami, ale nie tylko. Można też stworzyć swój własny projekt nadruku. Mamy w ten sposób nieograniczone możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z koszukomatu białe z kolorwym nadrukiem, nadruk prawie niewyczuwalny, pierze sie w pralce bez problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z koszulkomatu fajne też są bardzojasnoszary tshirt z kolorowym nadrukiem, tylko w uwagach trzeba napisac ze bez bialego podkladu, wtedy nadruk bezposrednio na koszulke, kolory prawie wogole niezmienione bo jasnoszary kolor nie zmieni ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Logotypy, herby itp. na ubraniach robi firma www.embroidery-haft.pl Jeżeli chcecie lub musicie mieć tego typu ozdoby na swoich ubraniach to polecam wam się do nich zgłosić. Współpracuję z nimi i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe wzory i nadruki można znaleźć w cupsell w sklepie white_raven_style. Jest też możliwość zlecenia indywidulanych wzorów dla firmi osób prywatnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madrina
Tego typu koszulki można bez problemu zamówić na https://www.haftynadruki.pl/. Zarówno koszulki jak i haft są wysokiej jakości, więc nie ma problemów z rozpruwaniem się materiału itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haft jest fajny i robi dobre wrażenie, ale nie wszystkie projekty, czy rzeczy, które chcemy mieć na koszulce się do tego nadają. Jeśli chodzi o zadruk np. zdjęć, to musimy korzystać z tradycyjnych metod. Trochę kojarzę temat - jakiś czas temu projektowałam koszulkę dla chłopaka. Projekt wydrukowałam w https://kadok.pl/ a koszulka wyszła świetnie, jak i sama niespodzianka dla chłopaka - koszulka była takim dodatkiem od serca, w końcu sama ją zrobiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam na cupsell sklep White Raven Style - ciekawe wzory a jakosć naprawdę badoz dobra. Ceny może nie są niskie ale coś za coś - jakśćmusi kosztować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka892
Koszulki z nadrukiem? Tylko i wyłącznie drukarnia A3extra. Wypróbowałam już wiele drukarni i żadna nie miała takiej świetnej jakości. U nich jest również bardzo dużo wybór, jeśli chodzi o metodę nadruku. Nie trzeba więcej opowiada, wystarczy zerknąć na ich ofertę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleandro
Ja tam nigdy nie mam za bardzo pomysłu na żadną fajną koszulkę, ale ostatnio na stronie 100latniepodleglej.cupsell kupiłem dwie fajne koszulki z zabawnymi (jak dla mnie) tekstami. Jakość koszulek też w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×