Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alinaa31

Czy za dużo wymagam wyjaśnien? :(

Polecane posty

Gość Alinaa31

Jakiś czas temu odkryłam, że mój chłopak romansuje z inną dziewczyną przez sms-y. Do tego stopnia, że dziewczyna uważała, że są razem... Próbował tłumaczyć mi, że to nic dla niego nie znaczy i że już zerwał z nią kontakt. Poprosiłam go, żeby umówił się z nią i przedstawił jej mnie. Dopiero wtedy uznam to jako skończone bo potrzebuje tego. Odmówił kategorycznie, twierdząc, że ona na to nie zasłużyła. Czy miałam prawo wymagac tego od niego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinaa31
Czy miałam prawo żądać tego od niego?? :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupiaś? Honoru nie masz? W takich sytuacjach się palanta zostawia a nie chce poznawać te druga, no chyba że chcesz zyc w trojkąciku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinaa31
wiem, wiem.. chciałam mu tylko uwierzyć, że skończył tą znajomość. Więc postawiłam mu warunek, na który się nie zgodził. Prosił tylko, żebym mu uwierzyła, że tanto nie miało znaczenia i ona już nie istnieje.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś tylko na zastępstwo do czasu aż nie trafi się lepsza, nie zauważyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i później się dziwić, że porządni faceci żalą się, że są sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinaa31
ech...:(:( Trudne to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz sie ponizac przed obca baba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[zgłoś do usunięcia] gość i później się dziwić, że porządni faceci żalą się, że są sami gggggg prawiczek stul pyska i przestan sie uzalac nad soba jak ciota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja przyjaciółka tak miała. Rozmawiala z ta druga, wytlumaczyli to sobie we trojke. Ale postawiła tez inny warunek. Chciala staly dostep do telefonu i maila. Zgodzil sie. Ale zwiazek i tak nie przetrwal, bo nakrecali sie oboje coraz bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak juz chcesz tak zrobić, to powiedz mu o tym w nieoczekiwanej chwili i umówcie się z nią od razu. Żeby kolesiowi do głowy nie przyszło poproszenie koleżanki o pomoc w udawaniu tej pani :) Bo juz czegoś takiego byłam świadkiem :D Porażka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umów sie z nia z jego tel napisz esa ze to niby on;) wtedy bedziesz wiedziala;D ale ogolnie wspolczuje ja bym zerwala z takoim klamca szuja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×