Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Proszę, pomóżcie mi trochę

Sprzeciw, czy zarzuty od nakazu zapłaty?

Polecane posty

Gość Proszę, pomóżcie mi trochę

Czym to się różni? Ten Sąd w Lublinie mnie wykończy :-( Nie wiem,czy mam złożyć : a) sprzeciw od nakazu zapłaty b) zarzuty od nakazu zapłaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yftdsertfvgbhj
Idź do prawnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę, pomóżcie mi trochę
Do prawnika mam się tłuc kilkanaście kilometrów, żeby powiedział mi tylko, czy sprzeciw, czy nakaz? Ja myślę,że tu siedzą mądrzy ludzie i tyle mi pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę, pomóżcie mi trochę
Dostałam nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym, ale nie mam długu wobec powoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yftdsertfvgbhj
Nie mam w zwyczaju świadczyc usług doradztwa prawnego za darmo. Nie po to konczylam prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę, pomóżcie mi trochę
,,yftdsertfvgbhj Nie mam w zwyczaju świadczyc usług doradztwa prawnego za darmo. Nie po to konczylam prawo. " Ale mi doradztwo prawne. Na szczęście są normalni prawnicy, adwokaci, którzy w szczególnych wypadkach pieniędzy nie biorą. Znam takiego. Uratował mi życie i nie wziął za to złotówki. Już wiem też, że mam napisać sprzeciw w całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yftdsertfvgbhj
to pisz. Kto Ci broni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę, pomóżcie mi trochę
Już drukuję. A z Ciebie taki prawnik jak z koziej d**y trąbka. Prawnicy to ludzie z klasą, a tobie jej brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yftdsertfvgbhj
Naiwniak z Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka pelaśka
Odwołanie od wyroku to się nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę, pomóżcie mi trochę
To się nazywa dokładnie: SPRZECIW OD NAKAZU ZAPŁATY. Składa się druk SP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka pelaśka
Napisz odwołanie i uzasadnij w nim drobiazgowo.Sąd w Lublinie rozpatrzy to (już nie elektronicznie) i wyśle do najbliższego Sądu Twojego zamieszkania zawiadomienie.I będziesz miała sprawę w Sądzie rejonowym z owym panem co niby mu wisisz kase.I Sąd orzeknie czy będziesz spłacała czy umorzy postepowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka pelaśka
Napisz odwołanie i uzasadnij w nim drobiazgowo.Sąd w Lublinie rozpatrzy to (już nie elektronicznie) i wyśle do najbliższego Sądu Twojego zamieszkania zawiadomienie.I będziesz miała sprawę w Sądzie rejonowym z owym panem co niby mu wisisz kase.I Sąd orzeknie czy będziesz spłacała czy umorzy postepowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę, pomóżcie mi trochę
Spłacać na pewno nie będę, bo mam potwierdzenie zapłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Krakowianka288
Studiuję zaocznie prawo na UJ w Krakowie i mogłabym wiele na ten temat napisać, ale niestety porady prawne kosztują a ja nie chcę za darmo się wypowiadać, bo nie po to studiuję w Krakowie, żeby tutaj pisać a ktoś korzysta i się cieszy. Powiem tylko tyle, że wszystko zależy od sądu i od prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka pelaśka
Monika Krakowianka288 no popisałaś się więdzą jak na studentę prawa w Krakowie :D:D nie trzeba studiować prawa żeby wiedzieć ,że zależy od sądu :D Do autorki wyślij kopię dowodów wpłat i wszystko będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Krakowianka288
Kaśka Twoje słowa są żenujące i są dowodem w sprawie na to, że jesteś zawistna i że sama nie studiujesz nigdzie a najbardziej prawo w Krakowie bo tu jest taki poziom że byle kto nie da rady np Ty! Dlatego wypraszam sobie, moja wiedza jest szeroka i głęboka, a Ty myślisz że się znasz na prawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka pelaśka
Monika Krakowianka288 dziecko nie obrażaj mnie bo mnie nie znasz.Po pierwsze to mam dzieci w Twoim wieku a po 2 edukację już za sobą.Ja rozumiem ,że ktoś studiuje na ciężkich kierunkach ale Ty swoją pychą próbujesz tu pokazać jaka to mądra jesteś ale jak na razie nie skończyłaś i nie masz tytułu przed nazwiskiem żeby tym się szczycić.Wiec opanuj się dziecko bo wielu zaczynało studia a niewielu skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yftdsertfvgbhj
Monika: 10/10 Kaśka - tępa jestes - nabrałaś sie na prowo Moniki. POza tym jedna uwaga: to się nie nazywa odwołanie, ponadto Sąd w Lublinie niczego nie bada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka pelaśka
Aha i jeszcze jedno jak się studiuję wymagające kierunki to Dziennie a nie zaocznie no chyba że nie ma się kasy lub słabo maturę się zdało. I trochę pokory Monika Krakowianka288 bo nie Ty jedna studiujesz i tak naprawdę nie wiesz co Ci życie przyniesie a planów to można mieć dużo ale co z tego wyjdzie to los pokarze. Chyba zrozumiałaś co chciałam Ci powiedzieć jak nie to zacznij studiować psychologię :D bo tacy ludzie jak Ty co ,,,srają wyżej jak d**ę mają,, często płaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Krakowianka 2999
Nie rozumiem skąd w Tobie tyle zawiści i innej zajadłości i agresji wobec prawa które reprezentuję jako studentka UJ w Krakowie w związku z czym mogę się wypowiadać w temacie, który mnie dotyczy a szczególnie prawa które studiuję. Nie mów do mnie dziecko bo chyba dziecko nie mogłoby studiować takiego kierunku a tym bardziej, że ja jestem już nie na pierwszym roku tylko myślę już o aplikacji jak skończę studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kaśka pelaśka "........Monika Krakowianka288 dziecko nie obrażaj mnie bo mnie nie znasz.Po pierwsze to mam dzieci w Twoim wieku a po 2 edukację już za sobą.Ja rozumiem ,że ktoś studiuje na ciężkich kierunkach ale Ty swoją pychą próbujesz tu pokazać jaka to mądra jesteś ale jak na razie nie skończyłaś i nie masz tytułu przed nazwiskiem żeby tym się szczycić.Wiec opanuj się dziecko bo wielu zaczynało studia a niewielu skończyło. ....." kaśka pelaśka, nędzna idiotko... naprawdę nie widzisz, że ktoś sobie dla jaj pisze? jesteś aż takim tumanem, by wziąć to serio? No nie wierzę! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę, pomóżcie mi trochę
,,Sąd w Lublinie rozpatrzy to (już nie elektronicznie) i wyśle do najbliższego Sądu Twojego zamieszkania zawiadomienie.I będziesz miała sprawę w Sądzie rejonowym z owym panem co niby mu wisisz kase." Sąd w Lublinie nie będzie kierował sprawy do innego Sądu na 100%. Jak wpłynie sprzeciw to wezwie Powoda do ustosunkowania się w sprawie. Wiadomo,że wtedy powództwo zostanie wycofane, bo Powód byłby idiotą , gdyby ponosił koszty sprawy z góry przegranej. Krótko mówiąc : wpłynie sprzeciw to Powód cofnie powództwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Krakowianka2888
Nie mam żalu do Kaśki bo ona studiuje psychologię i pewnie nawet nie na UJ w Krakowie i jest zazdrosna i zawistna bo prawo to trudniejszy kierunek i bardziej elitarny co zresztą wszyscy wiedzą a najbardziej ja bo nie bez powodu je studiuję jak wspominałam na UJ w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yftdsertfvgbhj
Sąd w Lublinie niczego nie bedzie badał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika Krakowianka2888 "...Nie mam żalu do Kaśki bo ona studiuje psychologię i pewnie nawet nie na UJ w Krakowie..." ona z zad*pia pewnie a psychologa to może w serialu tv widziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę, pomóżcie mi trochę
,,yftdsertfvgbhj Sąd w Lublinie niczego nie bedzie badał. " Wiem, ale po wpłynięciu sprzeciwu Powód musi wpłacić zaliczkę na poczet sprawy sądowej, aby ,,Lublin" przekazał akta sprawy do Sądu. W tym momencie Powód nie wpłaci i cofnie powództwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Krakowianka2888
Ja myślę że Kaśka się w życiu troszkę pogubiła i ona naprawdę myśli że Ojciec Mateusz to naprawdę ksiądz, skoro w innym serialu ten sam ksiądz jest lekarzem czyli logika się kłania, że nie. Ale oczywiście nie każdy może to wiedzieć ja studiuję prawo dlatego muszę mieć umysł który takie rzeczy potrafi wychwycić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę, pomóżcie mi trochę
Gdybym Powodowi faktycznie była coś winna to otrzymałabym nakaz zapłaty w postępowaniu nakazowym , a nie upominawczym przez ,,Lublin".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę, pomóżcie mi trochę
,,Ja myślę że Kaśka się w życiu troszkę pogubiła i ona naprawdę myśli że Ojciec Mateusz to naprawdę ksiądz, skoro w innym serialu ten sam ksiądz jest lekarzem czyli logika się kłania, że nie. Ale oczywiście nie każdy może to wiedzieć ja studiuję prawo dlatego muszę mieć umysł który takie rzeczy potrafi wychwycić." Ja prawa nie studiuję, a takie rzeczy też wiem. Rozbawiliście mnie do łez :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×