Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 Prosz臋, pom贸偶cie mi troch臋

Sprzeciw, czy zarzuty od nakazu zap艂aty?

Polecane posty

Go艣膰 Prosz臋, pom贸偶cie mi troch臋

Czym to si臋 r贸偶ni? Ten S膮d w Lublinie mnie wyko艅czy :-( Nie wiem,czy mam z艂o偶y膰 : a) sprzeciw od nakazu zap艂aty b) zarzuty od nakazu zap艂aty

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 yftdsertfvgbhj
Id藕 do prawnika

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Prosz臋, pom贸偶cie mi troch臋
Do prawnika mam si臋 t艂uc kilkana艣cie kilometr贸w, 偶eby powiedzia艂 mi tylko, czy sprzeciw, czy nakaz? Ja my艣l臋,偶e tu siedz膮 m膮drzy ludzie i tyle mi pomog膮.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Prosz臋, pom贸偶cie mi troch臋
Dosta艂am nakaz zap艂aty w post臋powaniu upominawczym, ale nie mam d艂ugu wobec powoda.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 yftdsertfvgbhj
Nie mam w zwyczaju 艣wiadczyc us艂ug doradztwa prawnego za darmo. Nie po to konczylam prawo.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Prosz臋, pom贸偶cie mi troch臋
,,yftdsertfvgbhj Nie mam w zwyczaju 艣wiadczyc us艂ug doradztwa prawnego za darmo. Nie po to konczylam prawo. " Ale mi doradztwo prawne. Na szcz臋艣cie s膮 normalni prawnicy, adwokaci, kt贸rzy w szczeg贸lnych wypadkach pieni臋dzy nie bior膮. Znam takiego. Uratowa艂 mi 偶ycie i nie wzi膮艂 za to z艂ot贸wki. Ju偶 wiem te偶, 偶e mam napisa膰 sprzeciw w ca艂o艣ci.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 yftdsertfvgbhj
to pisz. Kto Ci broni?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Prosz臋, pom贸偶cie mi troch臋
Ju偶 drukuj臋. A z Ciebie taki prawnik jak z koziej d**y tr膮bka. Prawnicy to ludzie z klas膮, a tobie jej brak.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 yftdsertfvgbhj
Naiwniak z Ciebie :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ka艣ka pela艣ka
Odwo艂anie od wyroku to si臋 nazywa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Prosz臋, pom贸偶cie mi troch臋
To si臋 nazywa dok艂adnie: SPRZECIW OD NAKAZU ZAP艁ATY. Sk艂ada si臋 druk SP.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ka艣ka pela艣ka
Napisz odwo艂anie i uzasadnij w nim drobiazgowo.S膮d w Lublinie rozpatrzy to (ju偶 nie elektronicznie) i wy艣le do najbli偶szego S膮du Twojego zamieszkania zawiadomienie.I b臋dziesz mia艂a spraw臋 w S膮dzie rejonowym z owym panem co niby mu wisisz kase.I S膮d orzeknie czy b臋dziesz sp艂aca艂a czy umorzy postepowanie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ka艣ka pela艣ka
Napisz odwo艂anie i uzasadnij w nim drobiazgowo.S膮d w Lublinie rozpatrzy to (ju偶 nie elektronicznie) i wy艣le do najbli偶szego S膮du Twojego zamieszkania zawiadomienie.I b臋dziesz mia艂a spraw臋 w S膮dzie rejonowym z owym panem co niby mu wisisz kase.I S膮d orzeknie czy b臋dziesz sp艂aca艂a czy umorzy postepowanie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Prosz臋, pom贸偶cie mi troch臋
Sp艂aca膰 na pewno nie b臋d臋, bo mam potwierdzenie zap艂aty.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Monika Krakowianka288
Studiuj臋 zaocznie prawo na UJ w Krakowie i mog艂abym wiele na ten temat napisa膰, ale niestety porady prawne kosztuj膮 a ja nie chc臋 za darmo si臋 wypowiada膰, bo nie po to studiuj臋 w Krakowie, 偶eby tutaj pisa膰 a kto艣 korzysta i si臋 cieszy. Powiem tylko tyle, 偶e wszystko zale偶y od s膮du i od prawa.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ka艣ka pela艣ka
Monika Krakowianka288 no popisa艂a艣 si臋 wi臋dz膮 jak na student臋 prawa w Krakowie :D:D nie trzeba studiowa膰 prawa 偶eby wiedzie膰 ,偶e zale偶y od s膮du :D Do autorki wy艣lij kopi臋 dowod贸w wp艂at i wszystko b臋dzie dobrze

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Monika Krakowianka288
Ka艣ka Twoje s艂owa s膮 偶enuj膮ce i s膮 dowodem w sprawie na to, 偶e jeste艣 zawistna i 偶e sama nie studiujesz nigdzie a najbardziej prawo w Krakowie bo tu jest taki poziom 偶e byle kto nie da rady np Ty! Dlatego wypraszam sobie, moja wiedza jest szeroka i g艂臋boka, a Ty my艣lisz 偶e si臋 znasz na prawie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ka艣ka pela艣ka
Monika Krakowianka288 dziecko nie obra偶aj mnie bo mnie nie znasz.Po pierwsze to mam dzieci w Twoim wieku a po 2 edukacj臋 ju偶 za sob膮.Ja rozumiem ,偶e kto艣 studiuje na ci臋偶kich kierunkach ale Ty swoj膮 pych膮 pr贸bujesz tu pokaza膰 jaka to m膮dra jeste艣 ale jak na razie nie sko艅czy艂a艣 i nie masz tytu艂u przed nazwiskiem 偶eby tym si臋 szczyci膰.Wiec opanuj si臋 dziecko bo wielu zaczyna艂o studia a niewielu sko艅czy艂o.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 yftdsertfvgbhj
Monika: 10/10 Ka艣ka - t臋pa jestes - nabra艂a艣 sie na prowo Moniki. POza tym jedna uwaga: to si臋 nie nazywa odwo艂anie, ponadto S膮d w Lublinie niczego nie bada

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ka艣ka pela艣ka
Aha i jeszcze jedno jak si臋 studiuj臋 wymagaj膮ce kierunki to Dziennie a nie zaocznie no chyba 偶e nie ma si臋 kasy lub s艂abo matur臋 si臋 zda艂o. I troch臋 pokory Monika Krakowianka288 bo nie Ty jedna studiujesz i tak naprawd臋 nie wiesz co Ci 偶ycie przyniesie a plan贸w to mo偶na mie膰 du偶o ale co z tego wyjdzie to los pokarze. Chyba zrozumia艂a艣 co chcia艂am Ci powiedzie膰 jak nie to zacznij studiowa膰 psychologi臋 :D bo tacy ludzie jak Ty co ,,,sraj膮 wy偶ej jak d**臋 maj膮,, cz臋sto p艂acz膮.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Monika Krakowianka 2999
Nie rozumiem sk膮d w Tobie tyle zawi艣ci i innej zajad艂o艣ci i agresji wobec prawa kt贸re reprezentuj臋 jako studentka UJ w Krakowie w zwi膮zku z czym mog臋 si臋 wypowiada膰 w temacie, kt贸ry mnie dotyczy a szczeg贸lnie prawa kt贸re studiuj臋. Nie m贸w do mnie dziecko bo chyba dziecko nie mog艂oby studiowa膰 takiego kierunku a tym bardziej, 偶e ja jestem ju偶 nie na pierwszym roku tylko my艣l臋 ju偶 o aplikacji jak sko艅cz臋 studia.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
ka艣ka pela艣ka "........Monika Krakowianka288 dziecko nie obra偶aj mnie bo mnie nie znasz.Po pierwsze to mam dzieci w Twoim wieku a po 2 edukacj臋 ju偶 za sob膮.Ja rozumiem ,偶e kto艣 studiuje na ci臋偶kich kierunkach ale Ty swoj膮 pych膮 pr贸bujesz tu pokaza膰 jaka to m膮dra jeste艣 ale jak na razie nie sko艅czy艂a艣 i nie masz tytu艂u przed nazwiskiem 偶eby tym si臋 szczyci膰.Wiec opanuj si臋 dziecko bo wielu zaczyna艂o studia a niewielu sko艅czy艂o. ....." ka艣ka pela艣ka, n臋dzna idiotko... naprawd臋 nie widzisz, 偶e kto艣 sobie dla jaj pisze? jeste艣 a偶 takim tumanem, by wzi膮膰 to serio? No nie wierz臋! :D:D:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Prosz臋, pom贸偶cie mi troch臋
,,S膮d w Lublinie rozpatrzy to (ju偶 nie elektronicznie) i wy艣le do najbli偶szego S膮du Twojego zamieszkania zawiadomienie.I b臋dziesz mia艂a spraw臋 w S膮dzie rejonowym z owym panem co niby mu wisisz kase." S膮d w Lublinie nie b臋dzie kierowa艂 sprawy do innego S膮du na 100%. Jak wp艂ynie sprzeciw to wezwie Powoda do ustosunkowania si臋 w sprawie. Wiadomo,偶e wtedy pow贸dztwo zostanie wycofane, bo Pow贸d by艂by idiot膮 , gdyby ponosi艂 koszty sprawy z g贸ry przegranej. Kr贸tko m贸wi膮c : wp艂ynie sprzeciw to Pow贸d cofnie pow贸dztwo.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Monika Krakowianka2888
Nie mam 偶alu do Ka艣ki bo ona studiuje psychologi臋 i pewnie nawet nie na UJ w Krakowie i jest zazdrosna i zawistna bo prawo to trudniejszy kierunek i bardziej elitarny co zreszt膮 wszyscy wiedz膮 a najbardziej ja bo nie bez powodu je studiuj臋 jak wspomina艂am na UJ w Krakowie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 yftdsertfvgbhj
S膮d w Lublinie niczego nie bedzie bada艂.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Monika Krakowianka2888 "...Nie mam 偶alu do Ka艣ki bo ona studiuje psychologi臋 i pewnie nawet nie na UJ w Krakowie..." ona z zad*pia pewnie a psychologa to mo偶e w serialu tv widzia艂a

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Prosz臋, pom贸偶cie mi troch臋
,,yftdsertfvgbhj S膮d w Lublinie niczego nie bedzie bada艂. " Wiem, ale po wp艂yni臋ciu sprzeciwu Pow贸d musi wp艂aci膰 zaliczk臋 na poczet sprawy s膮dowej, aby ,,Lublin" przekaza艂 akta sprawy do S膮du. W tym momencie Pow贸d nie wp艂aci i cofnie pow贸dztwo.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Monika Krakowianka2888
Ja my艣l臋 偶e Ka艣ka si臋 w 偶yciu troszk臋 pogubi艂a i ona naprawd臋 my艣li 偶e Ojciec Mateusz to naprawd臋 ksi膮dz, skoro w innym serialu ten sam ksi膮dz jest lekarzem czyli logika si臋 k艂ania, 偶e nie. Ale oczywi艣cie nie ka偶dy mo偶e to wiedzie膰 ja studiuj臋 prawo dlatego musz臋 mie膰 umys艂 kt贸ry takie rzeczy potrafi wychwyci膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Prosz臋, pom贸偶cie mi troch臋
Gdybym Powodowi faktycznie by艂a co艣 winna to otrzyma艂abym nakaz zap艂aty w post臋powaniu nakazowym , a nie upominawczym przez ,,Lublin".

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Prosz臋, pom贸偶cie mi troch臋
,,Ja my艣l臋 偶e Ka艣ka si臋 w 偶yciu troszk臋 pogubi艂a i ona naprawd臋 my艣li 偶e Ojciec Mateusz to naprawd臋 ksi膮dz, skoro w innym serialu ten sam ksi膮dz jest lekarzem czyli logika si臋 k艂ania, 偶e nie. Ale oczywi艣cie nie ka偶dy mo偶e to wiedzie膰 ja studiuj臋 prawo dlatego musz臋 mie膰 umys艂 kt贸ry takie rzeczy potrafi wychwyci膰." Ja prawa nie studiuj臋, a takie rzeczy te偶 wiem. Rozbawili艣cie mnie do 艂ez :-P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×