Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile można zarobić na kamerkach erotycznych ?

Polecane posty

Gość gość
I tu wam, chce wszystko rospiertolić ? Casting wam rozwala zaraza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę o kontakt
Dnia 28.09.2016 o 17:02, Gość AntyShowup napisał:

Dokładnie tak jak mówisz większość opisujących tutaj różne strony czy studia to podstawieni ludzie lub osoby zarabiające na programach partnerskich otrzymujące kasę za każdą nowo pozyskaną transmitująca. Ponadto pragnę przestrzec wszystkich przed nieuczciwymi żeby nie rzec bandyckimi praktykami portalu showup tv. Otóż portal nie wypłaca w ciągu 7 dni a ze znacznymi opóźnieniami sięgającymi nawet 2 miesięcy. Ponadto moderacja na portalu toleruje szantażowanie dziewczyn przez różnej maści psychopatów, a w przypadku gdy otrzymują od kogoś skargi na takie sytuacje zamiast zbanować szantażystę banują osobę zgłaszającą ale nie od razu tylko czekają aż dziewczyna uzbiera większą kwotę żetonów do wypłaty. Ponadto portal toleruje nagrywanie transmisji, nie zdziwiłbym się jakby sami moderatorzy nagrywali. Dodatkowo co najbardziej mnie zniechęciło do showup tolerowane jest tam przez moderacje pomimo wyraźnego zakazu wyzywanie i odrzucanie się wzajemne transmitujących inwektywami. Są "panie" które tylko po to odpalają transmisje by obrażać i znieważać inne transmitujące a admini nic z tym nie robią. Showup to totalne dno jak już chcecie dziewczyny tak zarabiać to jedynie zachodnie portale tam panuje o wiele większa kultura i moderacja nie jest fikcją.

Znasz może takie portale?odpisz mi na hancia_ancia@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ku przestrodze !

Może teraz ,coś o człowieku orkiestra ,herszta bandy i wianuszkiem k***wkoło siebie ! To nic ,ze stary ,ale trzyma się widać nieźle ,choć zwieracze mu puszczają ,sra i leje na forum i pod siebie, roznosząc smród ,to jeszcze wzrok niezły ,w internecie wszystko wybada ,choć już nie tak jak dawniej ,ale jeszcze ,jeszcze.... Urodzony przed wojną ,sierota na komunistycznym chlebie wychowany ! Ukończywszy studia Nową Hutę budował i w Krakowie się ostał ! Choć z książęcej rodziny, nowej władzy się tak przypodobał ,że go na stypendium, do Anglii wysłali, języki szlifować ! Nikt z młodych w tym czasie ,takiego honoru nie dostąpił ,trzeba było sobie zapracować ,albo młodej władzy się sprzedać , jak ? Wiadomo! Po powrocie do kraju pracę dostał niezłą , zwiedził z firmą, trochę świata, dorobić, to się niczego nie dorobił , wszystko poszło przelewem i na alimenty ! Jedna żona ,druga żona, puściły go kantem ,któraż mogła wytrzymać , ogona moczącego we wszystkim, co się tylko ruszało ,aż ona ta trzecia ostatnia ,zaciążyła i nawet przed ołtarz św do kościoła go zaciągnęła ,żeby ślubował ! Nic dla niej nie było przeszkodą ,ani to że pije ,ani to ,ze alimenty ,nie tylko na ślubne ,ani nawet to,że o lat kilkanaście starszy i ,że bliżej mu do ojca jej, niż do niej ! Śluby kościelne ,dziecko i młoda żona ,nie zatrzymało go jednak przy jednej ,dalej sprzęt miał sprawny ,więc zaliczał ,zaliczał ,które były chętne i pił jak dawniej !

Przyszły w końcu niezbyt dobre dla niego czasy , komunizm upadł ,a wraz z nim zakłady pracy ! Czas transformacji ,jedni się odnaleźli ,umieli się przystosować ,poszli w biznesy ,inni jak nasz milusiński na rentę chorobową,żeby jakoś przy pomocy ZUS-u do emerytury przetrwać ! Marne grosze to były,ale mógł jeszcze u kolegi,który kupił zakład dorobić i do wymarzonej emeryturki doczekał ! Choć na wiele nie starczało , ale pewne i stałe ! Kolesie od kieliszka , jeden po drugim, jak muchy padali ,a on jeszcze rześki , sprzęt mu tylko szwankował ! Żona kochanków zmieniała jak rękawiczki ,raz po raz innego ,ale cóż poradzić mógł na to ,podkulał ogon i w kieliszku dalej tulił smutki ! AŻ tu proszę państwa ,cud stał się, nad cudy ! Odżył , lat kilkanaście mu ubyło ! INTERNET MU PODŁĄCZYLI !!!.Bożesz ty mój ! Świat ścielił mu się do nóg ! Tyle możliwości ,jak nigdy! NOWE ŻYCIE DOSTAŁ i to jeszcze jakie ? Mając techniczne wykształcenie ,elektryk przecież i łeb na karku, z informatyką czuł się za pan brat ! Nic nie było dla niego trudne ,zaczął się rozwijać ! NA wszystkich forach brylował ,mógł być tym kim sobie tylko zapragnął ! Baby same pchały mu się do łóżka ,wystarczył tylko bajer ,nawet nie musiał zbytnio się starać ,a na kamerce przecież zamiast siebie wstawić film z młodym bogiem zawsze może i tak mu czas leciał ! Tyle stron , tyle ci*ek młodych widział ,zamykał oczy przed snem i tylko mu się przewiały ogolone pierogi i bułeczki smaczne ,ale cóż ? nie mógł sobie włożyć ,sprzęt odmawiał współpracy ,zwiądł ! Przerobił wszystkie zboczenia w internecie i tylko marzył,żeby któraś jeszcze klękła przed nim, tak realnie, a tu k**a ten ani drgnął ! Więc doszukał się skat i stwierdził przecież SRAĆ JESZCZE MOGĘ ! Ucieszył się z tego bardzo i kiedy siada na muszlę klozetową ,wyobraża sobie ,że sra w czyjąś mordę ! Stąd tak strasznie zawalone jest gownami to forum ,bo co pomyśli to zaraz o tym pisze ! Ale to nie wszystko o jego działalności , No, ale proszę państwa samym seksem się żyć nie da ,oglądanie c*pek kosztuje,przecież takie strony nie tworzy się charytatywnie ,a tu emerytury mało,ledwo, ledwo wystarcza na jedzenie ,a alkohol i papierosy, to za co ? Pomyślał więc ,żeby interes założyć ,w końcu włamywanie w cudze komputery weszło mu w krew /skądś tematy dla setek swoich profili ,musiał czerpać/ sam pisał ,że to takie proste ,na poziomie gimbusa ,a ludzie tacy ciemni i o swoje interesy, dbać nie umieją ! Banda trojga ,on ,żona i szwagierka, to trochę za mało ,więc wciągnął do interesu jeszcze kilku ,żeby się działo ! Naciągali ludziom telefony ,nabijając im rachunki ,a że 4 tyś ich mieli, to nawet grosze ,robiły w miesiącu sumkę ,nie małą ! Przecież ,nikt rachunków nie sprawdza ,aż tak dokładnie ,a nawet gdyby ,to w domu pełna chata ,mąż ,syn ,koledzy ,nikt na śmieszność ,nie będzie się narażał ! Interes się kręcił ,dość dobrze ,na trybunach for ,tylko ich awatary wisiały ,jako najpopularniejszych ! Wszystko można było załatwić ,gdy im ktoś na forum podskoczył,na wzór fali w w wojsku /ustawkami to nazywali/ uaktywniali dziesiątki swoich lewych profili ,robiąc tłum,aby takiego zniszczyć ! A gdyby ,dalej podskakiwał, to przecież z jego komputera ,można na alegro próbować się włamać,albo do banku, lub zdjęcia dzieci i taki ,mając kłopoty z policją ,siedział już na dopie cicho ,nie wadząc ! Telefony jednak to było za mało ,interesy trzeba przecież rozwijać , więc wpadli na pomysł , że ten materiał filmowy ,nakręcony potajemnie ,można nie tylko do szantażu wykorzystać ,ale jeszcze na tym ,nieźle zarobić ! Są strony z kamerkami zbierają żetony ,więc wizerunki i tło podglądanych ,a c*pa , swojej starej ,czy szwagierki i spoko kasa leci !Nieźle na tym interesie zarabiali ,bo szwagierka nawet 100 tyś oferowała temu ,kto się z nią ożeni , z pensji z budżetówki i na sprzątaniu ,takich pieniędzy ,odłożyć się przecież nie da ,każdy nawet słabo rozgarnięty, o tym wie ! I wszystko by hulało , nadal ,aż pojawiła się ONA i nie bacząc na przykrości z ich strony ,straszenia ,zmuszania do samobójstwa , interes im rozpiertoliła! Bo nagle, ta" k*rwa " prywatnie ,zaczęła przypominać ,kogoś zupełnie innego ,niż oni ją przedstawiali ,nie dość ,że wyłapała, im wszystkie profile ,nazywając ich z imienia i nazwiska ,to jeszcze nieustraszona ,przy swoim nieugięcie stała ! Znalazło się kilku ,co zaczęli ,bacznie obserwować i wykryli ,że te cipy ,na kamerkach są znaczone ,choć awatary i wizerunki inne ,ci*pa ta sama,a że oglądali w swoim życiu nie jedną , zaczęli się zastanawiać DLACZEGO ????

PROWADZISZ NABÓR ? CASTINGI W TEJ CHWILI NIEMOŻLIWE ? TRUDNO O NOWE, KLACZE DO STAJNI ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość !!!!!!!!!
Dnia 30.11.2018 o 12:25, Gość gość napisał:

Witam serdecznie, nie rozumiem tych bogobojnych słówek co nazywają ludzi od K****y czy Pe***ów. Każdy zarabia jak chce! Poza tym rozbieranie sie nie jest zakazane - to tak jak by ktoś kazał ci siedzieć w czarnej kurtce i czapce na słonecznej plaży w środku lata! Nie bądźcie zazdrośni ani dziecinni. Nie stać was na pokaz bo płytko myślicie! Ludzie zarabiają na chleb na dzieci na wyjazd do lepszego kraju! Poza tym zastanówcie się z kąd na tym świecie się wzieliście! Rodzice się Pi****li i dopiero powstaliście. Cały świat jedzie na seksie! Bez ******** ziemia była by pusta! To jest naturalny cykl życia! Prawiczki i osoby kasiaste - bez potrzeby obrażają innych bo pewnie rodzice was trzymają pod kloszem. A jak ktoś chce pokazać się i napełnić kieszenie bo innego szybkiego dobrego i łatwego sposobu nie widzą to co z tego! Ludzie mają prawo do aktorzenia to jest demokracja! WOLNOść słowa i przekonań! WOLNOść mentalna. A jak przy tym ktoś poczuje rozkosz, frywole i charce... Kamerki to swoboda odczuć, swoboda ciała. Jak myślicie dlaczego za granicą faceci przerabiają się za babeczki? $_$ bo jak masz dwójkę, trójkę, czwórkę dzieci to ciężko jest się utrzymać, ale jak pokażesz to i wo nagle na koncie sypie się kasa! Wyobraź sobie że Trans po hormonalnej terapii na kamerce zarobi około 18-35 tyś miesięcznie. Dziewczyny młode od 3-8tyś. Nałogowe od 5-13tyś. Za takie pieniądze, dostatek dla rodziny i wyjazdy zagraniczne wypoczynkowe , willowe domy z olbrzymimi posesjami po parę hektarów, wycieczki i swobodę przekonań, poznawanie ciekawych ludzi i charce z żonką co noc. Czy warto? Im nie brakuje pieniędzy, luksusu, sexu, dostatek wszystkiego! A ciebie na co stać? Codzienny stres w pracy w szkole, zazdrość i obrażanie ludzi w około - bo los im sprzyja i stać ich na wszystko - a ciebie nie bo nie myślisz logicznie. Zastanówcie się po co żyjesz? Czy dla zarabiania czy dla użalania się jak mi jest ciężko i pijaństwa w celu pogłębienia zdołowania i żalu!? Sex to zdrowie jak pracowałam w domu starców staruszka mi powiedziała, że ma tylko dlatego 107 lat bo zażywała dużo sexu- ona była sprawniejsza niż niejeden starzec po 90. Sex to zdrowie i przyjemność. Tak jest! A jak wpadnie ci kasa za to czy to źle? Nie każdy zarabia jak chce! Wyobraź sobie że bogaci i żonaci nieszczęśliwi - zaglądają na sex kamerki w celu rozkoszy, relaksu! Każdy chce mieć radość i przyjemność w życiu. Poza tym większość kamerek jest obserwowana nie przez sąsiadów, czy koleżanki! Sex kamerka jest dla bogatych lub zaszytych w domach panów których nawet nie znasz imienia! Którzy tylko patrzą jak szpak w pi...ę. Pracując uczciwie nie zarobisz na życie pod palmami z służbą. Nie odłożysz pieniędzy będziesz żył z dnia na dzień, a pod koniec miesiąca na koncie ujżysz tylko zaciągnięty kredyt na życie! Musisz cwaniaczyć, kręcić, szarpać się by parę drobnych zarobić! A jak jesteś sprytny to zarez ktoś się okaże że trafisz na oszusta i cię okradnie ze wszystkiego. Wtedy będziesz się zastanawiał czy dobrze że idziesz do szkoły, czy dobry kierunek wybrałeś, co było by gdyby? Będąc na kamercie zastanawiasz się tylko czy dobrze wyglądasz i ile wpłynie dziś kasy za czat z kamerką. Dziennie może być 400-600 zł. Dla osób nierozeznanych i nie umiejących pilnować interesu będzie o wiele mniej około 120-250. Przelkicznik jest prosty. Pomnóż razy 21 na miesiąc i wyjdzie ci ile się zarabia miesięcznie!

INTERES WAM SŁABO IDZIE ,ŻE REKLAMUJESZ TAK INTRATNE DOCHODOWE ZAJĘCIE ,SUTENERZE I STRĘCZYCIELU ? PODGLĄDANIE I FILMOWANIE ,NIEŚWIADOMYCH TEGO LUDZI I HANDLOWANIE TYM ,TERAZ JEST NIEMOŻLIWE ? TERAZ ZACHĘCASZ ZAROBKAMI,ABY DOBROWOLNIE SIĘ OBNAŻAŁY ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość !!!!!!!!!

handel ludźmi to zbrodnia ,nakłanianie innych do prostytucji i czerpanie z tego korzyści majątkowych również !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość !!!!

Ile dostajecie za zwerbowanie klaczy ,a ile za sprzedaż zdjęć i filmu ,nakreconego potajemnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkoda

Pytanie pozostalo bez odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluu

Cześć dziewczyny!Sama pracuje na niemieckim czacie , który jest wymagający jeśli chodzi o założenie profilu , we wszystkim pomogę ale za to pracujesz sama dla siebie , blokujesz dostęp z polski , masz możliwość sprzedaży zdjęć oraz filmików jak i również dostajesz pieniadze za pisanie wiadomości. 
Jeśli chcesz być niezależna , mieć wgląd do własnych statystyk , zarabiać sama tylko dla siebie napisz do mnie! 
A co ja z tego mam ? Opcja promolink , z której po założeniu konta tez będziesz mogła korzystać. 
  Ja pracuje na niemieckich czatach. Siędzę godzine dziennie czasem dłużej jak mi się w nocy zachce siedzieć. Zarabiam 4-6 tyś. Ale serio a nie jak oferują firmy zarobki od 3 do 15 tyś gdzie zarabiasz tak naprawde ledwo 3 tyś a żeby pracować na 15 tyś musisz siedzieć od rana do wieczora i wyglądać jak perełka. podaje swoj  email deszczowapogodawsercu1@wp.pl tutaj podam wam wszystkie szczegóły. Dodam , że niemieckie czaty to nie freechaty gdzie siedzą sępy i jak im sie zachce to dają żetony. Koleś wchodzi na Twój czat i w tym momencie lecą mu z konta eurosiki na Twoje konto. 
Do napisania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa

moge  sie  dowiedziec  na  jakich  stronach mozna  sie  zalogowac  zeby  pokazywac  to i tamto  i  zarabiac?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Hej, z chęcią podzielę się informacjami na temat Niemieckich portali z kamerkami, a w przypadku kiedy nie znasz niemieckiego, wyślę Ci 5 stron podstawowych zwrotów, gdzie jest opisane w jaki sposób, krok po kroku przebiega rozmowa, która pozwoli Ci na utrzymanie klienta przez conajmniej 20-30 minut (na niemieckich czatach za każdą minutę płacą około 80 centów, więc za 30 minut rozmowy wychodzi 24 euro). 
Co ja będę z tego miała? Na portale rejestrujesz się z mojego poleconego linku - Ty na tym nic nie tracisz, a portal za to, że Ty zarabiasz pieniądze wypłaca mi z tego określony %.
Zainteresowanych, zapraszam do kontaktu ze mną pod mailem:

natalia.kesicka@op.pl

Dlaczego warto do mnie się odezwać? Prowadzę swoje studio od 5 lat (ale nie będę próbowała Cię zwerbować, mam bardzo dużą ilość dziewczyn pod sobą i teraz chcę pomóc innym, z innych miast na zasadzie polecenia), stąd też wiem na których serwisach najlepiej się zarabia, szkolę operatorów (ludzi, którzy piszą za dziewczyny po Niemiecku) i uważam, że posiadam bardzo dużą wiedzę na ten temat. Nie będę tutaj pisała, ile można na tym zarobić, ponieważ jest to kwestia indywidualna, ale żadna dziewczyna siedząc po 7 godzin dziennie, nie zarobi w miesiącu mniej niż 3000 zł, górna granica w dużej mierze zależy od farta oraz tego, jak długo jesteś w stanie utrzymać klienta - głównie pisząc. W poradniku, który ode mnie otrzymasz, znajdą się zwroty oraz propozycje, jak pisać z takimi ludźmi.

Jeśli jesteś zainteresowany/a takim typem pracy, to po więcej informacji na temat portali, zapraszam do kontaktu pod mailem:

natalia.kesicka@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Hejka, sama zarabiam na kamerkach od kilku lat. Prawda jest taka że na 90% z nich nie warto nawet tracic czas ponieważ wiekszosć moze oglądać nas za darmo. Jest kilka stron, na których zarabiam łącznie 15-20tyś miesięcznie. Jeśli chcesz zarabiać czatując z innymi rób to na własna rękę w domu! BEZ STUDIA! Na mojej stronie opisuje prace na najlepszych stronach tam mozecie pisać do mnie w razie pytań w miarę możliwości pomogę wam. 

xmodels.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×