Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nanenka

chyba potrzebuję kochanka

Polecane posty

nanenka - w całym pisaniu, choć staram się Ciebie zrozumieć uderza mnie jedno stwierdzenie "teraz kiedy jestem już zdrowa ...." Rozumiem że mąż był dobry kiedy były problemy ale teraz kiedy czujesz się dobrze ten opiekuńczy i nudny facet nie jest Ci już potrzebny. Owszem mamy jedno życie, które dość szybko ucieka ale oprócz tego żeby przeżyć je ciekawie powinniśmy starać się przeżyć je nie krzywdząc innych. Skoro twierdzisz że pomyliłaś się w wyborze - zdarza się to każdemu - to rozstań się z mężem i zacznij od nowa. Stwierdzenie, że z rożnych względów nie możesz się rozwieźć to bzdura, rozstać można się zawsze, chyba że nie wierzy się w to że samemu sobie człowiek poradzi, a to już wygoda. Pamiętaj też, że trawa u sąsiada zawsze wydaje się bardziej zielona, a wszędzie lepiej gdzie nas nie ma. W prawie każdym związku po jakimś czasie przychodzi nuda i rutyna (najczęściej), nie ma ludzi idealnych. W ciągu całego życia "narażeni" jesteśmy wielokrotnie na poznanie ludzi o wiele ciekawszych pod różnymi względami od swoich stałych partnerów i co ? ...za każdym razem mamy ulegać ich urokowi wyrzucając aktualnych na śmietnik ... Owszem można i tak, ale trzeba być pewnym że będzie się umiało żyć z tym swoim egoizmem i cudzym poczuciem krzywdy w zgodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze byłam bardzo wszechstronną dziewczyną, wszystko mnie interesowało miałam góry przyjaciół, imprezowałam, pracowałam kończyłam 2 kierunki studiów, mężczyzn i sexu miałam na kopy. Potem ciach 2 lata wyjęte z zyciorysu, wyszłam za mąż bo nie miałam wyboru, zreflektowałam teraz 3 lata po ślubie, z pewnych względów nie mogę się rozwieść, straciłam dawne zycie ale wróciła tamta energia, tamte pragnienia, jestem znowu sobą ale on, luuudzie ON, taki nudny taki ehh, tęsknię za zżyciem, za sexownymi pewnymi siebie facetami. Chciałabym znowu chodzić na plaże tańczyć rozmawiać, nie wsydzić się za niego, prowadzić takie głębokie fajne rozmowy o wszystkim, filozofować, zdobywac jakies doświadczenie a nie tak gnić, męczyć się, zanudzać, Wychodze z domu i widze jak faceci się ślinią, wracam i aż mną trzęsie, mogło być zupełnie inaczej. Mam 30 lat wyglądam na 25 chyba moja fizjonomia współgra z moja psyche, która nadal sądzi że to się nie stało, ze jeszcze przede mną tamte marzenia tttttttttttttttttt Ty chyba niezbyt dojrzala jestes.Wszystko co piszesz dotyczy nie tylko Ciebie,dotyczy wszystkich. Kazdy za mlodu szalal,szukal przygod,niczym sie nie przejmowal i mial milion znajomych z ktorymi impreza to byl poczatek dopiero.Chcialabys byc znow wolna i najlepiej sama. Tylko,ze masz 30 lat! To nieduzo jeszcze ale juz na tyle aby byc w miare powaznym i rozumiec,ze zycie to nie bajka ani zabawa,ze w pewnym momencie jest czas na ustabilizowanie sie.Malolatem jest sie tylko chwile.Zycie z jednym czlowiekiem staje sie monotonne ale to zalezy od Was,od Ciebie. Nie musisz sie na to godzic,mozesz sie rozwiesc i zyc w zabawie i huku Twoja wola, tylko nie pisz ,ze rozwodzic sie nie mozesz bo tylko Ty decydujesz o tym co zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Testimony

I want to thank the master wightmagicmaster for helping me regain my lost marriage ... I was totally hopeless when I lost my marriage. I couldn't work anymore, I couldn't do anything, I was just lonely, and I met my good friend who told me how he regained his marriage, so he connected me with an email, after processing with the master I have a marriage and now I live happily and happily.
 Have you lost your marriage, do you need financial help or help? Do you also need a magic ring or do you have any spiritual problems? Contact the magic of the power he is capable of by email (Wightmagicmaster@gmail.com)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam tak samo i takie same odczucia i też znalazłam kochanka ale musisz wiedzieć że i z kochankami nie bywa różowo zależy na kogo trafisz..to takie palcem na wodzie pisane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×