Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość MartynaWawa3

Biuro wirtualne - szukam opinii

Polecane posty

Gość MartynaWawa3

Zastanawiam się nad startem z firmą usługową. Usługi wykonywane w 100% u klientów (sprzątanie, pranie dywanów). W sumie dochodzę do wniosku, że typowy lokal nie jest mi do takiej działalności potrzebny (usługi i tak wykonywane u klientów - płaciłabym tylko czynsz i tak nikt by w nim nie przebywał - nie mam zapędów monopolistycznych i nie chce opanować rynku, zresztą w moim przypadku nie ta kategoria finansowa, aby przykładowo obsługiwać markety i brać udział w przetargach). Będę zadowolona jak będę miała z 10 -15 małych ale stałych klientów. Zamiast płacenia czynszu co miesiąc, zastanawiam się nad rejestracją firmy w tzw. układzie biura wirtualnego. Ciekawa wydaje mi się oferta jaką znalazłam na www.biurowirtualnewarszawa.pl Niski koszt (zaoszczędzone w ten sposób pieniądze mogę przeznaczyć czy to na ZUS - patrząc po cenach lokali to jeszcze reszta zostanie, czy to na reklamę, czy porządną stronę www) nie ukrywam, jest dla mnie ważnym argumentem przemawiającym za. A jakie jest wasze zdanie w tym temacie? Możecie mi coś poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×