Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość problem-z-prezentem

co na prezent dla 54latka

Polecane posty

Gość problem-z-prezentem

nie wiem co kupić mojemu facetowi na prezent... znamy sie dopiero miesiąc i nie mam pojęcia do kupić.... z jednej strony chcę by to był symboliczny gadźet, z drugiej, nie chciałabym kupić czegoś obciachowego. rozważałam takie rzeczy: perfumy - byle jakich lepiej nie dawac, a te co bym chciała podarować, za drogie jak na którkotrwałą znajomośc... więc odpadają. zapalniczka, bo on pali. problem jak wyżej. renomowane po 300zł, a te po 35zł trochę obciachowe... nie miałam w życiu faceta z tak dużą róznicą wieku (on starszy o 18lat). nie chcę sie zbłaźnić ani przesadzić finansowo. macie jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze ksiązkę? Kubek porcelanowy w jakims ladnym opakowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc niedzielny
ile chcesz wydac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ksiażkę nie za bardzo, ponieważ nie wiem jeszcze co lubi czytac... to na razie niezbyt długa znajomość. co do kwoty to myślę, że 50-100zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj na tą stronę: www.modelarstwo.sklep.pl Faceci mają zamiłowanie do takich rzeczy, a jeśli nie mają to i tak jest ładne, więc myślę, że może być idealne, oryginalne i eleganckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miesiac to niedlugo....Kupilabym mu butelke Jack Daniels'a, bo tak w miare elegancko, ale tez niezobowiazujaco..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_grubasek
Witam. Polecam dobrą książkę do pobrania "Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską" http://tinyurl.com/nbzbruo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×