Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Miłość na kafe, na ero

Polecane posty

Gość gość
upe upe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisali co by ze mną zrobili, prosili o zdjęcia. Czasem pisali o żonach, ale nigdy nie pisali o nich bardzo źle tylko tyle, że im nie dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pralinek znowu sie na tobie zawiodlam :O przed chwila powiedziales, ze przeslesz mi na maila zdjecie pauki :P .... i nie wyslales ... nie mow ze nie mozesz trafic na poczte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cukierki w Twoim przypadku prostolinijny projekcie, nie potrzebuję absolutnie rządnej pomocy, bo i jej nie mam, zawsze posilam się swoimi danymi, które mnie nie zawodzą:P Jesteś świeżakiem, więc nie zrozumiesz mojego fenomenu, słomiany chłopcze :D Widać cienki projekcie, że jesteś tu jak przybyły kosmita, któremu dotychczasowa partnerka powiedziała spierrdalaj na bambus, z podrowieniem środkowym paltzem :D Poza tym zajeżdża od Ciebie nieumytym cielskiem, kielnią i łopatą, co sugeruje żeś chłop od cegły :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jakie są kobiety, o sexie z kobietami nie rozmawiałam.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie upierajcie się przy swojej teorii, że się mszczę.:D Nie mszczę się a jedynie przestrzegam,przed nieudacznikami i onanistami. :D Niestety na kafe sami tacy:-o I nikt mnie nie skrzywdził.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuemoralna ') wyslalem ci kutasa a lalce :)tak jak chciałaś :)co prawda nie mojego ale zawsze coć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okulary nosi simplusel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romwe
Czy ktorys nosi okulary jesli tak to ktory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel :) Lubię cię bo tak o:) Wiesz jak jest -lubię twoje poczucie humoru -o tak bym to ujął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nn bardzo mnie to w*****ac zaczyna jak widze ze z tym cuksem przy byle okazji przesiadujesz zadale sobie pytanie, czy dobrze lokuje swoje uczucia nie kaz mi udzielac sobie odpowiedzi nie wierze, ze nie masz sutkow do wyslania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mścisz się ale stanowisz niezbity dowód na to, że lepiej nie dawać nura w krzaczory bo można trafić na rozmówcę takiego jak Ty :( a to miłe nie jest :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahah andro jest przecietniakiem? skasowalas maila bo cie molestowal? Staruch gej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam kilka pytań również - który z panów jeszcze studiuje? Który pracuje w Norwegii? Który ma czerwone meble w kuchni? Który jest już na emeryturze? Który spotyka się w pół drogi? Który w tej chwili jest na urlopie? Który jest r****czem z ogromnym sercem? Który jest cholernie pracowity i zaradny? Który się nie odezwał na Twoją zaczepkę? Odpowiedz na wszystkie - powiem Ci prawdę o Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pralinek do tej pory czekam .... publicznie napisales, ze juz wysylasz ... i nie mam ;) .... bedac dokladna (wzorem niektorych przytomnych tu osob) :P .... powiem, ze oswiadczenie to zlozyles przy stoliku cyckowym o godz. 23.04 w dniu dzisiejszym :) .... czekam ... a jak sie nie doczekam, wydam stosowne oswiadczenie :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laseczki wstawiaja foty c*pek jak złoto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko S_M nosi okulary.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romwe
Głupia suka kłamie sm nie nosi okularów i tu cie mam szmacisko won mi z forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jzb kim jest ta panna ? znasz ja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jzb, mam do lizania, przygryzania, possania ale nie do wysłania :classic_cool: jak mnie rzucisz skoczę z rozpaczy do łóżka w którym - jak spoglądam teraz - Ciebie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pralinek czekoladki juz sobie kupilam .... teraz czekam na cos, co podobno rozsylasz wszystkim kobietom :P ... czyli obrazek wlasnego pracia :P ... tez chce zobaczyc co nosisz w majtkach, czy czym tam :P:D ... dlaczego jestem wykluczona spolecznie :O :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostało już napisane, że Andro jest poniżej przeciętnej ale przystojniejszy od S_Ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem o niej wszystko, ale nie powiem bo ją lubie mielismy sie juz r****c, ale powiedziala ze pewnie smierdze jak kierowca tira, wiec dalismy se spokuj, sam bym tez kierowcy tira nie r****l Ale nie wiem czy to muj inzynier od internetu jest nie sledze za bardzo, bo o nn mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romwe
Won ściero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żegnam was, i pamiętajcie jeśli szukacie fajnych, ciekawych atrakcyjnych Panów to nie jest to właściwe miejsce.:-o Tutaj faceci to sami mitomani 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zdradzaj takich szczegolow bedą wiedzieli kim jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×