Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Miłość na kafe, na ero

Polecane posty

cuks, błagam Cię pamietaj o tym że jestem prostą dzi(e)wka z PL a nie światową k***ą ;) miej litość tym razem :D xxx żegnam się. chłop mi wrócił - idę ćwiczyć rolę życia :classic_cool: dobrej nocy wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frida :) widzę że język cię się szorstki zrobił :)może za blisko czworonogów przebywasz, albo te czekoladki których nie wyslalem zatrute były coca colą :):):)haha no chyba że reklamowka z biedronki spowodowala chwilowe niedotlenienie mózgu :):):) trzymam kciuka za powrót do zdrowia "ciociu ":):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proste dzi(e)wki z PL są najlepsze zdziwilabys się jak szybko stają się swiatowymi k***ami :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, zęby odpuszczam. Z racji wieku, wyglądu i swoich perwersyjnych upodobań muszę.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pralinku, znowu swiecisz niedoinformowaaniem ;) ... jezyk mam szorstki nie od hundu, tylko z milosci do kotow ;) ... kto z kim przestaje, takim sie staje - to ze skarbnicy madrosci ludowych :)... wszyscy tu wiedza zem kociara, wiec jezor tez mam koci, pazurki i paszcze :P:D ... wszystko mam kocie oprocz ogona ... ten szwanc nieposluszny pozostal skorpioni :classic_cool: i nijak w koci zmienic sie nie chce :classic_cool: dorosnij pralinku :D ... badz odpowiedzialny za slowa i obietnice ... mi skladales jedynie o durnych czekoladkach i pauce :D .... a teraz schodze z gory i mowie niemal jak przyslowiowy pastuch krowie na rowie .... baw sie, ale z klasa :) .... przyslij chociaz do publicznego stolika obrazek z czekoladka albo pauke do pukania w bebenek :) .... albo zrob zdjecie w 3D jak jzb ;) moja rada .... od starej baby oczywiscie ... cwicz poczucie humoru :) ... jest potrzebne do zycia jak tlen, ktorego podobno mamy coraz mniej 🖐️ ide spac, bom kobieta pracujaca 24h na dobe... z lenistwa oczywiscie :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frida :) poczucia humoru nie mam i nigdy nie miałem :)ba chętnie się naucze od ciebie :)nawet uzywajac smalcu !;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babe je sie z maslem pralinku :D .... ze smalcem je sie chlebek:D .. a teraz naprawde 🖐️ ..... cwicz kochanku, cwicz (staropolskie - dla wyjasnienia) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frida :)🖐️ Niech ci sie przyśni pałka :):) Taka mrugajaca do ciebie okiem i proszaca o głębokie uczucie :) Głębokie aż po same pomidory ')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co? Ucieklas do wyrka nie piszac ostatecznie nic sensownego. Nie kontynuuj juz tego tematu bo zal d*pe sciska ze takie prymitywy chodza po ziemi spiaca krolewno az chce sie wyjsc i nigdy nie wracac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;):classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopaki, cześć. :) SM wyspałeś się? Koncert udany? Powsinogo jedna, porządny obywatel śpi o takich godzinach w tygodniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, czy jak poszłeś to serio w 'peezdu' spałeś' ? :P PS. pilnie odpisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja rozpoczynam weekend pelna nadziei ze spiaca krolewna nie wybudzi sie ze snu ze mimo wakacji ktos ja wyedukuje co znaczy tajemnica korespondencji pelna nadziei ze RAZEM mozemy wiele i wspolnie popchniemy taczke z nia na gnoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doopy mi nie urwało... muzyka się nie zmieniła, ale oglądanie długowłosych facetów po 50ce z tym całym ich komiksowym sztafażem nieco mnie rozbawiło... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mnie mówisz, 4? Koncert dobra rzecz. Choć niektórzy mimo lat nic nowego nie stwarzają. Tak czy owak dobrze jest wrócić do lat młodzieńczych w postaci właśnie koncertów. Przynajmniej ja tak mam gdy wybieram się na jakieś starocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cuksior pytke pokazuje ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🖐️:) birds ;) jeebac królewny !!! zawijac miliony !!! jerzyk musi roz****c szkota :):)angole się zesrają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety wszystko co napisala ta osoba jest prawda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sami nieudacznicy i onaniści :D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
simplus na czele śmierdzących capów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×