Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ZAŁAMANA SZUKANIEM

ŻELE,HYBRYDA W WARSZAWIE GDZIE TANIO I ŁADNIE?

Polecane posty

Gość ZAŁAMANA SZUKANIEM

słyszałam że gdzieś na woli robią tanio paznokcie hybryda około 20 zł ,żel 40 zł zapomniałam adresu,może ktoś się orientuje? dziewczyny robią tam cudnie,aha i przedłużanie rzęs za 40 zł,trwała rzęs 30 zł proszę was może któraś tam chodzi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze chodzi Ci o salon na ul Banderii? Ja często korzystam i jestem bardzo zadowolona mila atmosfera no i szefowa p. Agieszka jest SUPER miła komunikatywna i super umijętności , no umie superowo doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za taka cene nie oczekuj cudow.Tanie,kiepskie materialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariaa91
Ja szczerze polecam zarówno manicure, jak i pedicure hybrydowy w Samui-Spa. Super dojazd, ceny bardzo przyzwoite, z terminem nie ma problemu, a przedwszytkim jakość na 5+! Polecam dziewczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julitka03
Potwierdzam słowa koleżanki ;) Sama też jestem regularnym gościem Samui Spa, u pani Natalii. Paznokcie nie rosną mi bardzo szybko, więc chodzę co około trzy tygodnie, zawsze wyglądają schludnie, nic się nie odpryskuje ani nie odpada :) Do tego mają niesamowity wybór kolorów, zawsze mam problem, na co się zdecydować :P Warto też sprawdzać ich stronę, często mają promocję właśnie na hybyry i to mani i pedi. Czy taki manicure za 39 złotych nie brzmi jak spełnienie marzeń każdej kobiety? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arletkaren
ja robie mani i pedi hybrydowy sama w domu, kupiłam zestaw na promocji na Top Drogerii z Semilaca, używam i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takich cen to w Warszawie nie ma, ale w Studio Tamka robią i tak tanio. Jak coś to umawiaj się do Pani Eli, bo jakoś najbardziej mi pasuje jej styl robienia, choć Tobie może pasować Kasia, każdy ma inny gust ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takich cen to w Warszawie nie ma, ale w Studio Tamka robią i tak tanio. Jak coś to umawiaj się do Pani Eli, bo jakoś najbardziej mi pasuje jej styl robienia, choć Tobie może pasować Kasia, każdy ma inny gust ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinaZaj
ja na hybrydę jeżdżę do Piaseczna do Estetyka Day spa. Mają lepsze i korzystniejsze ceny niż w stolicy, a hybryda spokojnie wytrzymuje 4 tygodnie. Do tego panuje tam tak miła atmosfera, że aż nie chce się wychodzić stamtąd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny szukam sprawdzonego salony gdzie robia ładnie manicure hybrydowy i cena jest normalna...wszedzie powyzej 100 chca :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może teraz jest najlepszy czas dla siebie? Warto podnosić kwalifikację, uczyć się nowych rzeczy, a może rozkręcić coś swojego? Zapraszam na BEZPŁATNEGO Technika usług Kosmetycznych dwa lata nauki w weekendy! A może by tak Technik usług kosmetycznych z odnową biologiczną ? Zapraszam do NOVA CE Bydgoszcz ( znajdziesz nas także na facebooku), ul. Krasińskiego 2, tel. 790-400-178

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na pazurki chodzę do MO's Beauty Academy. Uwielbiam to miejsce! Czuje się tam mega komfortowo 🙂 No i mają najlepsze stylistki paznokci w Warszawie i ogormny wybór kolorów lakierów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×