Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

01asia

Niedługo remont - potrzebuje pomocy ;p

Polecane posty

Niedługo remont a ja nadal nie mam pomysłu ;c Pokój mam dość mały, w kształcie prostokąta, meble jasne z elementami jasnej zieleni, oprócz małego czarnego stolika, łóżko i panele brązowe. Mam wiele elementów różowych i fioletowych jak np. poduszki i koc czy czarny obraz z filetowymi kwiatami. W zasadzie oprócz przestawiania mebli i malowania ścian nic wiecej nie bd zmianiała...ale potrzebuje jakiejś inspiracji, pomysłu, cokolwiek ;p Myślałam żeby na jednej ścianie położyć tapete, resztę ścian pomalować. Tylko teraz jaki kolor tapety i ścian? I jaki mniej wiecej ciekawy motyw na tapecie? Mam zamiar również zmienić dywan, tylko znów nie wiem jaki kolor ;c Zależy mi również na małym przemeblowaniu, niestety pokój jest mały i boje sie że zrobię sobie jeszcze większa klitkę niż mam obecnie. Na krótszej ścianie mam duże okno a tuż przy nim po lewo (obok drzwi) stoi szafka na kosmetyki, a nad nią lusterko, naprzeciwko okna stoi brązowa wersalka w kwiaty. Natomiast na tej dłuższej ścianie, tak jak wspominałam mam brązowe z szybami drzwi, po lewo stoi mały czarny stolik i wersalka o której również wcześniej pisałam. Naprzeciwko tej ściany mam segment - najpierw szafa, dość duże biurko na którym stoi małe akwarium, monitor, powieszona jest tablica korkowa i mała ramka elektroniczna, nad biurkiem 2 szafki połączone małymi półeczkami, na całym segmencie poustawiane są 2 czarne w białe kwiaty pudełka i wieża z 2 kolumnami, kolejna szafka z 2 półkami na których trzymam płyty i szklany stolik z telewizorem. Oprócz kolorów ścian, tapety, dywanu itd. macie jakieś ciekawe pomysły typu handmade? Mam 16 lat i zależy mi żeby mimo tych dość dziecinnycg jasnych mebli z zielonymi elementami uczynić by stał się on przytulny i taki dla typowej nastolatki a nie 12 latniej dziewczynki :) jesli macie jakieś ciekawy pomysł na kolory ścian, tapety, ciekawe elementy na ściane czy coś w tym stylu piszcie :)) bede wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tapet-Show
Witam, jeśli chodzi o wystrój wnętrz polecam fototapety, które doskonale wkomponowują się w różnego rodzaju pomieszczenia, począwszy od domu, poprzez restauracje, hotele, sale gimnastyczne, biura. Stanowią doskonałą alternatywę dla farb. Stwarzają poczucie ciepła i estetyki. Wyprodukowane w najnowszej, ekologicznej technologii HP Latex Printing są bezwonne i w 100% bezpieczne dla zdrowia. Niesamowicie soczyste kolory na zawsze odmienią wnętrze. Zapraszam na stronę internetową, znajdą tam Państwo dokładne informacje o materiałach oraz przykładowe wzory.Na życzenie klienta poszukujemy odpowiednich wzorów. www.tapet-show.com Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×