Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gedgore

tesc mnie podglada

Polecane posty

Gość gedgore

Zawsze jak jestem w lazience i to prawie pol naga to wchodzi niby przypadkiem,a pozniej przeprasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zamykaj łazienkę na klucz jak wchodzisz, no jakie to skomplikowane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następnym razem powiedz "niech się tata nie krępuje" i zrób kompletny striptease, zobaczysz jak zareaguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony ale czarny
teść też człowiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jakbym taka sytuacje miala to bym sie mu cala naga pokazala i mu polizac kazala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy to prawda, ale moja bliska znajoma twierdziła, że miała romans z teściem. Zaczęło się dokładnie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze panna bylam jak do przyslych tesciow z ich synem na kawe przycho dzilam i juz czulam ze sie przyszlemu tesciowi podobam,jak tylko byla okazja to mi jakis mily komlement walnal, Facet 48 lat ale niw wygladal na tyle .Po slubie z tesciami zamieszkalam. Do pracy chodzilam bardzo wesolo mialam bo nie bylo dnia zeby jakis komplemet od tescia nie otrzymalam.I coraz czesciej zaczelam go obserwowac,a przewaznie jak z lazienki wychodzil a ja w poblizu bylam to zawsze w jedno miejsce patrzylam,czy ma wieksze zgubienie od syna.On czesto jak sam mowil ze przez przypadek do lazienki wchodzil gdy ja w niej bylam a maz w pracy,a prawie zawsze wtedy wchodzil jak ja nago bylam.Zawsze mnie przepraszal ale powtorki sie zdarzaly.Pamietam jak dzis jak tel.zadzwonil tesciowa odebrala i zaraz sie rozplakala.Po chwili sluchawke odlorzyla i powiedziala co sie stalo Ze siosta wypadek miala i jest w szpitalu w hamburgu tam gdzie mieszka.Ze chce jak najszybiej przy niej byc.Po krotkiej naradzie wyszlo tak ze tesciu zostaje i zalatwia urlop na piatek mojemu mezowi i tesciowej. Z jednej strony sie cieszylam ze mnie nie brali pod uwage,z drugiej mnie lek ogarnial ze moze do czegosc dojsc miedzy mna a tesciem.I mialam racje bo jeszcze dobrze nie wyjechali a on juz zaczal mnie swoimi komlementami podniecac,a umial to swietnie robic i tak mnie probowal z kazdej strony,az wreszcie sie zgodzilam ze przed nim nago stane jak mi sie pochwali czym tesciowa wali. Juz dosyc pozno bylo i troche ciemno sie zrobilo to switlo zaswiecilam i wtedy dokladnie zobaczylam jaka pala jest tesciowa walona.teraz przyszla kolej na mnie,ale mu powiedzialam ze tylko to zrobie co jest uzgodnione,ale to tylko go straszylam ze na nic sie nie godze,ale jak na jego stojaca pale patrzylam to tak mocno sie podniecilam ze juz ze mnie sie lalo.ja sie rozebralam przed nim stanelam,ale juz nad soba nie panowalam,ukleklam do buzi wlozylam i zaczelam mocno muja obciagac ale szlo mi to bardzo zle bo taka napalona bylam ze az cala drgawek dostawalam,on to zauwazyl i na lozku mnie polozyl,gdy zaczal wemnie wolno wchodzic to czulam ze juz odplywam z rozkoszy,tak mnie rozognil ze zaczelam go drapac i przy tym wylam ze az ochryplam a on coraz to glebiej i mocniej mi go ladowal az w pewnym momencie poczulam jego jadra na moich posladkach,a dy moje nogi na swoje ramiona zalorzyl to juz nie wiedzialam czy ta rozkosz przezyje,poczulam ze juz do konca sie zbliza to w rodku kazalam mu skonczyc i poczulam jak mnie swoja sperma wypelnia.Po tym wszystkim ponad godzine lezalam i niczego nie chcialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×