Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czteroletnie dziecko - moje złości

Polecane posty

Gość gość

witam, jestem mama 4 letniego synka. Nie wiem co sie ze mna dzieje, awsze bylam wyrozumiala i cierpliwa. Moj problem polega na tym ze mnie moje wlasne dziecko denerwuje :( problem tkwi w tym ze on sie chce caly czas ze mna bawic od rana do pozna wieczora. Niedawn kupilismy dom, nie mam czasu na zabawy. Do tego tez pracuje. Teraz podczas wakacji 4 godziny speca czas u babci. Po pracy przychodze po niego, idziemy do domy, trzeba obiad ugotowac i jak juz slysze" choc sie bawic" po prostu jestem wsciekla, bo nie mam czasu, on tego nie rozumie!!! mowie mu ze jak postawie obiad bedziemy sie bawic, a on zamiast w tym czasie sam sie pobawic , ślęczy na de mna i czeka kiedy skoncze. Postawie obiad i zaczynamy zabawe ale w miedzy czasie trzeba pranie zrobic itp; i do kitu wszystko. Pozniej po poludniu spedzamy razem czas i z mezem ale danchodzi np; godzina 21-22 a on ze chce sie z nami bawic. Oszaleje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamaniana30
zmeczenie materiału nastapilo :) tez mam 4 letniego syna i mam tak samo. trzeba uprasowac, uprac, posprzatac, obiad zrobic a on by chcial caly dzien na dworzu byc albo bawic sie klockami. tez czasami wysiadam i na niego warkne a pozniej mam wyrzuty sumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co ty na ten obiad robisz? Pranie ręcznie robisz? Wstawiasz pranie i się pierze, 1,5 godz masz wyprane i tylko powiesić ile to 5min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem Ciebie , choc nie dokonca odpoczywasz od syna przecież .Zdziecmi juz tak jest że chcą sie bawic no ale obowiazki obowiazkami .Powiedz synowi ze raz sie z nim pobawisz jak zrobisz to i tamto , pobaw sie potem jak bedzie znów Ciebie meczył powiedz mu ze limit sie skonczył za któryms razem zrozumie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup mu pieska lub kotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oducz go tego ! proste , co to za głupia moda zeby rodzic bawił się niczym dzidziuś z dzieckiem od tego jest rodzeństwo i koledzy a nie dorośli , tv wam mózgi wyprała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie przesadzaj że rodzic ma sie nie bawic z dzieckiem ???? Takie zabawy kształtuja dziecko itp mozna sie pobawic no ale nie cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak czytam " choc sie bawic" to po prostu jestem wściekła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znacie jakieś ciekawe strony dla dzieci? ja ostatnio znalazłam taka stronkę, polecam! ciekawe gry i zabawy dla maluchów :) http://dladzieci.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×