Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość On_idiota1234

'Wybryk' na czatruletce

Polecane posty

Gość On_idiota1234

Witam, na wstępie zaznaczę, że zdaję sobie sprawę z tego, że to forum jest przeznaczone dla kobiet, jednakże nie znalazłem odpowiedniejszego miejsca by się poradzić, na wstydliwy temat. Do rzeczy- rozmawiałem na czatruletce z pewną Amerykanką- i wiem o niej tylko tyle, tak samo jak ona o mnie wie tylko tyle że mam 21 lat i jestem z Polski. No i podczas rozmowy nas 'poniosło', to znaczy- po krótkiej rozmowie, ona pokazała mi się cała nago, ja jej również no i zaczęliśmy się zadowalać (wiem, że to idiotyczne i nieodpowiedzialne). Po paru sekundach jednak, coś przerwało naszą rozmowę, to znaczy albo ona kliknęła 'next' albo coś samo się skopało. No i wtedy naszła mnie myśl (tak, wiem, w czas się zorientowałem), że w sumie mogłem zostać nagrany/sfotografowany, a niestety moja twarz była widoczna na początku. Z drugiej strony jednak pocieszam się tym, że ona nie ma jak się skontaktować ze mną ani z nikim kogo bym znał, no i sama też nago się pokazała i masturbowała. Oczywiście, możliwe jest, że to nagrała/sfotografowała a potem sama siebie wycięła, jednakże wydaje mi się, że mała szansa jest na to by robiła to ze mną knując jakiś podstęp, podczas gdy ja również mogłem ją nagrywać (choć znowuż z drugiej strony- biorąc pod uwagę jej niewątpliwą odwagę+wygląd- kolczyki w sutkach itp można pomyśleć, że jej to było wszystko jedno czy się pokazuje nago- mi jednak nie było) Generalnie obawiam się, że ten cały wybryk może trafić gdzieś na jakąś stronę do sieci. Pocieszam się tym, że jest wielu facetów którzy tak postępują przed kamerką, i to nie raz nie dwa, a ciągle- i raczej nie są nagrywani. No i tym, że to raczej kobiety są bardziej narażone na ewentualne nagranie ich wybryków przed kamerką. A Wy co o tym sądzicie? Myślicie, że jest jakaś szansa, że będę miał nieprzyjemności z tego powodu? Czy może zbytnio panikuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosik61
Spok. Też tam niejednokrotnie "brykam". Czego się boisz? Upublicznienia czy jakiś konsekwencji prawnych? Jeżeli Was poniosło to znaczy, że oboje tego chcieliście. Mniemam, że była pełnoletnia. Więc prawnie nic Ci nie grozi co najwyżej dostaniesz bana. Biorąc pod uwagę nagrywanie to też co najwyżej zobaczysz się na youtube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On_idiota1234
upublicznienia się obawiam- właśnie tego, że film/zdjęcia trafią na youtube lub jakiś inny portal internetowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na YT raczej nie tolerują golizny... ale możesz wylądować na zbiorniku, redtube, xhamster czy innych tego typu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×