Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wnuca

Prezenciwo?

Polecane posty

Gość Wnuca

Witam wszystkich! Słuchajcie mam problem. Moi dziadkowie będą obchodzić 50-lecie swojego ślubu. Wpadłam na pomysł by podarować im kosz czy też koszyk, różnego rodzaju herbat, czy to będzie dobry i oryginalny pomysł? Chciałabym im podarować coś co użyczą, będą zadowoleni. Nie chciałabym aby dostali coś co schowają do szafy i pójdzie w zapomnienie... Chyba, że macie inne pomysły? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zafunduj im wycieczke do Rzymu, moi sie ucieszyli z takiego prezentu tez dostali na 50lecie. Minelo juz 10 lat i do dzis wspominaja jako najwspanielsze przezycie w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia55
Na wycieczkę nie każdego stać :( Ja tylko, że rodzicom na podziękowanie na swoim weselu zamawiałam statuetkę 3D z grawerem ( http://www.crystalcity.pl/produkty/prezenty_slubne ) może na rocznicę też mogłabyś zamówić? Mieliby fajną pamiątkę, bo rodzicom prezent się bardzo podobał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram wycieczkę,moze składka rodzinna i Rzym by sie udał,to dobry pomysł,dla mojej babci też na 50 lecie to wszystkie wnuki się zrzuciły i wycieczka była,a dziadki szczęśliwi jak nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kicia moim zdaniem dobry pomysł. a wycieczka to faktycznie już bardzo duży wydatek, nie na każdą kieszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ex-Komunikant
Jak bym nie dziadki to by was nie było, więc ściepa na Rzym, ale żwawo. W Rzymie bowiem to się dopiero dzieje, po wieczornych nieszporach.... Łza się w oku kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dla dziadkow zrobilam ramke ze zdjeciami. taka duzo. tyle ze kilka dni przed impreza byla Msza Sw i wtedy robilam zdjecia. a kilka dni pozniej bylo przyjecie. no i w ramce przykleilam zdjecie wszystkich gosci spod kosciola,zdjecie z ksiedzem ktory dawal im jakas pamiatke, zdjecie dziadkow pod kosciolem jak para mloda (to bylo najwieksze) oraz ich zdjecie ze slubu (takie stare czarno-biale)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale skąpiradła,dla dziadków na Rzym żałują,tylko jakieś tandetne bzdury ze śmietnika by wciskali,a fe a nie ładnie,tfuj,tfuj,tfuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteśmy niezależnym triem , w którego skład wchodzą dwie skrzypaczki i organistka. Brzmienie duetu skrzypcowego wraz z organami tworzy harmonijną całość. Posiadamy profesjonalny sprzęt(kolumna wzmacniająca, mikrofony, statywy, keyboard), dzięki któremu dźwięk i brzmienie instrumentów jest bardziej nasycone. Ceremonia może być w naszym wykonaniu w całości instrumentalna bądź wokalno-instrumentalna. Wykonujemy również stałe części mszy, czyli żaden dodatkowy organista nie jest potrzebny. Zaczynamy grać 15min. przede mszą, aby nastrój mszy był jeszcze bardziej podniosły. Cieszymy się zadowoleniem wszystkich Par, u których grałyśmy!!! Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży(grałyśmy na wielu ślubach, rocznicach ślubów oraz obiadach weselnych). Naszą karierę rozpoczęłyśmy w 2008 r. Jesteśmy otwarte na wszelkie propozycje muzyczne. Istnieje możliwość spotkania się "na żywo" jak i przesłania demo naszej gry oraz przykładowego repertuaru. Posiadamy konkurencyjne ceny ! KONTAKT : siostry@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla dziadków takie statuetki też jak najbardziej można kupić http://www.crystalcity.pl/ Myślę że to fajny prezent z taką dedykacją w taki dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×