Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koperta901

Sutki!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość koperta901

Mam strasznie unerwione sutki!!!! Każdy ich dotyk sprawia że sie odrazu strasznie podniecam. Uwielbiam jak podczas seksu mój partner sie nimi bawi, ssie i masuje... Jestem wtedy tak podniecona że nie macie pojęcia. Nie bylo by problemu gdyby nie to, że mój partner nie robi tego zbyt często, a ja to uwielbiam. Mój rozmiar to miseczka E, są naprawdę pokaźne :). Rozmawialam z Nim o tym, mówilam o tym co lubie... ale bez skutku. Sama czasem też lubie sobie je po dotykać :) ale wtedy odrazu mam mokrzusieńko i musze sie kochać!!! Na zakonczenie dodam ze mam 29 lat :) Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie p*****l tylko wrzucaj fotę tych cyców 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że Twój facet jest hm... dziwny. Ja mam małe, a też bardzo wrażliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam takie sutki aż dziwne że ten twój tego nie docenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No właśnie, tylko dlaczego :)? Z tego co wiem lubi je. Nie będę ukrywać że uwielbiam sex, a jak czesto bym je drażniła to chyba bym musiala z łóżka nie wychodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srutututurnajtkizdrutu
Muszę przyznać, ze na podstawie własnego doświadczenia oraz rozmów z kolezankami doszlam do wniosku, że jest naprawdę bardzo, bardzo, baaardzo mało facetów potrafiących piescic piersi. Większość z nich kiedy już się do tych cyckow dorwie to bardziej sprawia przyjemność sobie niż kobiecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie pokażesz foty to i tak nie uwierzymy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi ogień nie kobieta a tak normalnie to może próbuj pozycji od tył na boku i jak by nie widział to sama sie delikatnie baw sutkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmien faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz urodzic dziecko bedzie ci ssalo suty non stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mat89 dokladnie tak robie, sama sie nimi bawie:) Jest jeszcze jedna rzecz, mianowicie kochamy sie bez zabezpieczenia wiec On chyba umyslnie nie moze podniecic sie do granic mozliwosci aby nie wystrzelił. I tu zaczęła bym kolejny temat :) Chetnie dodam fotke, tylko jak mam to zrobić? Kopiuj/wklej nie wystarczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Szczerze mowiac nie wiem jak to bedzie jak urodze dziecko, bo jak ja teraz mam takie reakcje to co bedzie jak będę karmic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbuj może zrobić mu na końcu jak będzie dochodzić piersiami aby go zbliżyć do tego co cie tak podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
29 lat i taka infantylna poza tym "sutki" to określenie na całą pierś, to o czym piszesz to "brodawki" głupia baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" 29 l poza tym "sutki" to okrelślenie na całą pierś, to o czym piszesz to "brodawki" I Tak się składa, że "sutkiem" może być też określana sama brodawka sutkowa. To synonimy. Radzę jezcze raz sprawdzić słowniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koperta901
BRAVO!!! wietna riposta!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koperta901
Nie umiem wiec nie wrzuce fotki... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koperta901
Mmmm... jak sobie pomyśle o tym jak czasem moj facet ssie moje sutki to poprostu... szok. Chciala bym tak wiecej, wiecej i wiecej :) A wy dziewczyny lubicie to??? Panowie lubicie to robic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koperta901
dresiarz z klasą POSZLO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie... pewnie że lubię, ale nie wszystki kobiet za tym przepadają niestety. miałeś kiedyś orgazm sutkowy? P.S. dostałem pustego @ bez zdj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba większość kobiet to lubi co ja np też lubie gdy ma mocno wilgotną c*pke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koperta901
Dziekuje Ci :) Ostatnio jakas nie wyżyta jestem, caly czas chce mi sie seksu a w rzeczywistosci uprawiam go 2 max 3 razy w miesiacu :/ ale nie z mojego powodu. Partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj spodziewałem sie bardziej odkrytych ale wygladają naprawde ładnie żal że ten twój tego nie docenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tak się składa, że "sutkiem" może być też określana sama brodawka sutkowa. To synonimy. Radzę jezcze raz sprawdzić słowniki" tak się składa że to nie są synonimy, tylko potocznie się tak przyjęło z punktu widzenia anatomii nie mówi się sutek mając na myśli tylko część piersi zwaną brodawką to tak jakbyś mówił "koło" a miał na myśli felgę to co ci odpadło palancie koło czy felga ? już widzę jakby mechanik śmiał się z blondynki w warsztacie gdyby mu trajkotała że jej koło odpadło.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koperta901
Szczerze mowiac to nie mam bardziej odktych... To jest naj odwazniejsze jakie mam:) Nie doceni, nie docenia :/ no ale co zrobić zmienic bo nie piesci moich piersi?? Chyba nie zbyt dobry powod...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×