Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izkaaa32

Ogromna róznica wieku

Polecane posty

Gość Izkaaa32

Mam 32 lata. Spotykam się od 2 lat z chłopakiem 10 lat młodszym. Jest nam razem naprawdę super.. Czy to wgl ma szansę przetrwać? Czy może mimo cudownego czasy teraz, skazane jest na porażkę za lat kilka, kilkanaście? Nie wiem co mam o tym myśleć, czy brać jego deklaracje jako te na zawsze..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie liczył na to, że to przetrwa. za 15 max 20 lat (optymistycznie patrząc) przestaniesz być atrakcyjna. Facet będzie akurat u szczytu atrakcyjności. dodaj te fakty do siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy, moja prababcia była 6 lat starsza od pradziadka i byli bardzo szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghujiuytrewq
..i sie zaczyna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co się zaczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest wcale ogromna różnica wieku. a co do tego czy związek przetrwa, to wiek ma drugorzędne znaczenie, bo w dzisiejszych czasach łatwo się rozstać i wszystko jedno: młodszy, rówieśnik, starszy- pewnie w końcu i tak zostawi albo vice versa, więc żyj teraźniejszością. mnie bardziej dziwi, że dorosła kobieta interesuje się takim smarkiem, pewnie bez dobrej pracy albo w szkole jeszcze z kieszonkowym od mamy. sama jestem w twoim wieku i jak patrzę na 20 latków, to oni wyglądają dla mnie jak dzieciaki. to nie mężczyźni, ale każdy ma swój gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to bys sie zdziwiła, bo te dzieciaki maja czasem wiecej rozumu niz ci dojrzali mężczyźni i sa o niebo lepszymi kmochankami, nie jakies tam 10 min z gra wstepna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bejbi

Spokojnie można próbować 🙂 mąż starszy ode mnie 15 lat - nikt ze znajomych tego nie wie „nie widzi” tylko najbliżsi przyjaciele są świadomi 🙂 świetnie się dogadujemy a zaczęliśmy się spotykać jak miałam 22 lata bodajże 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość Bejbi napisał:

Spokojnie można próbować 🙂 mąż starszy ode mnie 15 lat - nikt ze znajomych tego nie wie „nie widzi” tylko najbliżsi przyjaciele są świadomi 🙂 świetnie się dogadujemy a zaczęliśmy się spotykać jak miałam 22 lata bodajże 

Nie porównuj tego, to jest odwrotna sytuacja. Poza tym to stary temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

30 kobieta i 20 letni dzieciak hhahahaha.  Musi być bardzo brzydka że ją tylko małolat chce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kobieta

Chyba nie różnica wieku jest aż tak bardzo istotna, a jego wiek aktualny. Chcąc nie chcąc człowiek się zmienia, czy będziesz potrafiła podążać za jego zmianami? on jest młody niedoświadczony teraz. Jestem zdania, że ludzie nie powinni tak wcześnie wchodzić w stałe związki, na pewno są wyjątki, tak tak wiem 🙂 ale nie czyńmy z wyjątku reguły 🙂 Uważam, że w jego wieku jest zdecydowanie za wcześnie, dla Ciebie w sam raz i jeśli nie spróbujesz, to się nie dowiesz 🙂 Doskonale zdaję sobie sprawę, że Ty już chcesz wiedzieć czy to będzie trwało dalej czy ma sens ale tego nie wie nikt, nikt niczego nie zagwarantuje. Możecie być razem i po prostu być uwazni na to co się dzieje 🙂 powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fili
Dnia 4.07.2013 o 16:32, Gość Izkaaa32 napisał:

Mam 32 lata. Spotykam się od 2 lat z chłopakiem 10 lat młodszym. Jest nam razem naprawdę super.. Czy to wgl ma szansę przetrwać? Czy może mimo cudownego czasy teraz, skazane jest na porażkę za lat kilka, kilkanaście? Nie wiem co mam o tym myśleć, czy brać jego deklaracje jako te na zawsze..?

Serce nie sługa, wszystko zalezy od was ... a to czy związek przetrwa nie wiadomo, nikt tego nie wie, jak wiesz niektore zwiazki trwają bez względu na wiek, a inne nie, ... powodzenia 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mój ojciec jest 9 lat młodszy od swojej żony i jakoś nikomu w niczym to nie przeszkadza od 30 lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słabo

Facet to dziecko za kilka kilkanaście lat będzie po 30 czyli najbardziej atrakcyjny wiek dla faceta i zaczną się w koło niego kręcić młode, ładne 20-paro latki a Ty będziesz po 40.. Słabo to widzę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Armiranda

Mnie by wystarczyla przyjaźń, co za glupole tutaj oisza na temat roznicy wieku, nie ma zadnej roznicy idnosnie wieku par i zwiazkow odnosnie kto kogo i kiedy zdradzi ew zostawi jak ktos jest szuja, to będzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×