Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiss kiss kiss

zaczęliśmy się całować...

Polecane posty

Gość kiss kiss kiss

Hej, Znałem ja już wcześniej, była wobec mnie chłodna, zdystansowana odczytałem to jako znak, że im bardziej się podobam, tym bardziej chce mi pokazać , że tak nie jest bardzo mi się podoba Byliśmy na wyjeździe, na wypadzie pod namioty Kiedy wszyscy szli spać, przyszła nad jezioro, gdzie jest mój namiot mówiąc, że spaceruje w sumie tylko ja tam śpię zaczęliśmy rozmawiać siadając na pomoście, gadaliśmy dłuugo, później zrobił się środek nocy i chłodno, więc poszliśmy do namiotu. usiedliśmy i rozmawialiśmy dalej w totalnej ciemności usiedliśmy bliżej siebie w dzień podawała mi kubek, jej dłonie były gorące, chciałem to sprawdzić, dała mi swoją dłoń, chwyciłem ją za rękę objęła moje dłonie swoimi, bardzo subtelnie i czule trzymaliśmy i głaskaliśmy sie po dłoniach objąłem ja okrywając śpiworem, siedzieliśmy tak, czułem jak przyspiesza jej puls a oddech przyspiesza pocałowałem ją w policzek, potem w czoło i nasze usta sie spotkały pocałowaliśmy sie czule, a potem położyliśmy się, dotykałem jej twarzy i głaskałem ja po włosach, bardzo bardzo delikatnie. objąłem i zasnęliśmy. To była nasza tajemnica, ponieważ okazuje się, że ma chłopaka, ale to było spontaniczne i nie przewidziałem co się stanie, nikt nie przewidział. Seksu nie było, bo nie miałem takich intencji, dzieliliśmy się czułością i ciepłem ale rano było tak, jakby nigdy nic w sumie może dlatego, że znajomi wiedzą że ma chłopaka, i ona nie chce tego okazywać? co dalej z tym zrobić? Głupio mi, bo może przekroczyłem jakąś granicę, której nie powinienem? choć nie chcieliśmy wstawać, mówiła, że jej przyjemnie, gdy tak objęci leżymy sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy eS
Z tym ckliwym kawałkiem, przy którym bym się popłakał gdyby go nakręcili, to uprzejmie poproszę w*********j na uczuciowy 🖐️ Jakbyś ją wydymał, to co innego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiss kiss kiss
..a co? nie stoi Ci jeszcze? to w...laj na odloty pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze nie wiem jak poradzić. Może pociągasz ją, albo czuje ciepło, jakiego dotąd jej brakowało? Nie mam pojęcia. Ale fakt, lepiej daj temat na uczuciowy, jezeli jeszcze tego nie zrobiles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnoga
Szczerze nie wiem jak to bylo zaczelismy sie tylko calowac,a gdy mama weszla to mi wacka oblizala i schowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiss kiss kiss
ok, dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K***a jesteście p******i. Jak macie pisać takie rzeczy, nie odzywajcie się wcale. Zboczone świnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konesserrrr
piekna historia ! ale faktycznie idz z tym na uczuciowy bo cie tu buractwo zje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×