Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ZAPMNIALAM TABLETKI CO ROBIĆ:(

Polecane posty

Gość gość

Witam. Mam pytanie dotyczące brania tabletek antykoncepcyjnych. Zapomniałam wziąć jeden raz 2 tabletek w 3 tygodniu. Pominęłam te tabletki wogóle. Po trzech dniach (z dalszym braniem tabletek) dostałam okres, nie przerwałam brania tabletek gdyż krwawienie był dość małe. Nie zrobiłam 7-dniowej przerwy i zaczęłam nowe opakowanie. minęło już 7 dni od dostania krwawienia i nadal się nie kończy są delikatne plamienia. Co mam teraz zrobić? Bardzo proszę o pomoc! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
namieszałaś, mogłaś po pominięciu tych 2 tabletek od razu zrobić przerwe.Teraz te plamienia możesz mieć nawet miesiąc niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bierz tabletki do końca.Plamienie ustanie.Więcej tak nie rób.Zniszczyłaś równowagę hormonalną organizmu.W czasie zażywania tabletek trzeba być systematyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No naprawdę namieszałaś, nie pisało w ulotce co powinnaś zrobić? Jakie bierzesz tabletki? Ja mam Vibin i pobrałam sobie aplikację na telefon która mi przypomina o braniu tabletek o tej samej godzinie a oprócz tego ma poradnik antykoncepcji i ulotki tabletek więc w razie czego zawsze mogę zerknąć i doczytać jeśli jest coś niejasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorę Kontracept juz ponad 2 lata i pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło:( Czyli mam brać i już teraz nie przerywać?? plamienie ustanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zapomnieliście o tabletkach to zapomnijcie o r****niu w tym miesiącu.Wyjdzie wam na zdrowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×