Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość smutna.......

Jak odzyskac instynkt macierzynski??

Polecane posty

Gość smutna.......

Dluga i smutna historia... dwie aborcje, co do pierwszej bylam pewna, byla to najglupsza wpadka z najgorszym d*pkiem z ktorym nie wiazalam przyszlosci. nie zawachalam sie. nie mialam zadnych problemow zdrowotnych ani zalu. Druga to juz inna historia, poznalam kogos kogo naprawde pokochalam, i tez czulam sie kochana... przyszly gorsze czasy, klotnie, awantury, i nagle na skraju rozstania dowiaduje sie ze jestem w ciazy. on tego nie chce odrzuca mnie, niby nie zmusza do aborcji ale zostawia mnie sama z tym wszystkim. wiec poddalam sie, zrobilam to poraz kolejny, bojac sie byc samatna matka. nie wlczylam, albo walczylam i sie wkoncu poddalam..? juz niewiem jak to bylo, bolalo strasznie fizycznie i mentalnie. myslalam ze bedzie ok ale nie jest. po dlugim czasie wrocilismy do ciebie z moim bylym partnerem. kocham go ponad zycie, chociaz niewiem jak moge go kochac po tym wszystkim, on sie zmienil, jest dl amnie cudowny, zareczylismy sie, planujemy slub. i przyszedl temat dzieci..... cale zycie marzylam byc zona i matka, miec domek z ogrodkiem i cieszyc sie widokiem dorastajacych maluchow. ale to zniknelo... mam obrzydzenie. az mi sie na wymioty zbiera na sama mysl ze moglabym byc matka, niewidze sie w tej roli po tym wszystkim co sie stalo. nie potrafie tego odzyskac. winie caly czas mojego partnera, mam do niego taki zal ze wtedy tak zrobil. a ja stracilam moje marzenia. czy to kiedys wroci? czy ktos przeszedl przez cos takiego i odzyskal checi na rodzine i dzieci? ja juz nie daje rady sama ze soba, moze powinnam isc do psychologa po porade... moze to sie juz nigdy nie zmieni. omijam ciezarne kobiety szerokim lukiem... prawie stracilam kontakt z kolezankami ktore zaszly w ciaze. nie moge sie pogodzic z tym ze to co daje innym tyle szczescia mi sprawilo tyle bolu... :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×