Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość "mała"

Ładne i szczupłe...da się....

Polecane posty

Gość "mała"

.....z 30na karku po porodach:) Co robiłyście aby tak wyglądać? Ja do tej pory chodzę na siłownię i aerobik i jest super..jestem szczęśliwą mamą i kobietką...163cm wzrost 54kgi fajny biust:) Napiszcie o sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korargorka
Masz cycki?Mam takie same wymiary jak Ty,tez po 30tce,ale bez porodów i płaska jestem jak 12latka.To chyba w genach siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no mam cycki:) przed ciążami było kiepsko ale teraz mi zostały po karmieniu i są fajowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za gruba powinnaś zrzucić min. 4 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za gruba ? ciekawe ile ty ważysz ma idealna wage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale sie chwalisz pasztecie! schudnij! waga 50 bylaby idealna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "mała"
Chwalimy się bo jest czym.....teraz prawie same grubaski z pączkami chodzą a wieczorem płaczą bo za grube hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super :) gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "mała"
Dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "mała"
A jeszcze dodam,że mam dość grubasków którzy ciągle użalają się nad sobą...tłumacząc że po ciąży,że hormony itp ale nie biorą pod uwagę,że to od obżerania się.......a potem płacz bo mąż ma inną.....a co by nie maiał,skoro zadbana i zadowolona a nie wiecznie zgorzkniała żonka z brzuchem większym od piersi bo przecież dziecko mu urodziła!brrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 dzieci (12, 8 i 2), 36 latek, zadbana, pracująca, biegająca... Da się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko się da tylko trzeba chcieć.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serafin, bea
Czy nie lubisz jeść, zrezygnowałaś ze słodyczy, nie gotujesz mężowi obiadów, jak wychodzicie np na pizzę to tylko wąchasz? Jeśli odpowiedzi brzmią tak - współczuję bo nic nie masz z życia poza ciałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "mała"
Jem ile chce i co chce,a potem spalam wszystkie kalorie wykorzystując do tego męża:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mala wcale nie jest gruba, ona cwiczy i ma miesnie a nie wiem czy wy wiecie ze masa miesniowa zajmuje mniej miejsca niz tluszcz( to co macie gdy sie nie ruszacie) a wiecej wazy. wiec moze wazy i 60 kg a bedzie wygladac niz ktos kto ma 55 i nie rusza sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie tłuszcz,to mięsień,tylko za bardzo nie wiem jak go napiąć:D:D:D:D:D:D:D:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "mała"
Boże....widzisz i nie grzmisz..........!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja właśnie lubię jeść, słodycze, czasami wyskoczę z rodzinką na pizzę czy inne "zdrowe" jedzonko, tylko chodzi o to że wieczorkiem jak położę najmniejsze dziecko spać, przyszykuję dwie pozostałe do szkoły, zrobię sobie jedzonko do pracy zamiast siadać w fotelu przed telewizorem biorę mp3 z muzyką i idę się resetować na jakieś 8 km biegu, wracam spocona i wymęczona, ale po prysznicu mam mega siłę coby jeszcze z mężem pobaraszkować... I wcale nie muszę z niczego rezygnować, wszystko jest kwestią dobrej organizacji i dokonywania właściwych wyborów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masumi32
jeśli tu się wypowiadają matki po 30-tce, to gratuluje. Poziomu wypowiedzi i głupoty. nawet uroda i figura wam nie pomoże. 5 cioro dzieci. 165wzrostu, waga 46kg. 95-60-80. Instuktorka fitness, jogi, trenerka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uważam, że chwalenie się swoja waga po porodzie jest fajne. No, może troszkę ;) Ja mam za sobą 2 ciąże, 172 cm wzrostu i 58 kg wagi. W pierwszej ciąży utyłam 12 kg, w drugiej 7,5. Do formy wróciłam miesiąc po porodzie. Da się? Da! Nieraz jak widzę takie opasłe babki z wózkami, dziecko 8 miesięcy, a one jeszcze nic nie zgubiły, to szkoda mi ich zdrowia. Do zawału pompki niewiele brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko się pewnie da :) Mi niestety zajeło to 3,5 roku ale się da. Wracam do siebie do spodni sprzed ciąży. Ciężki okres mam za sobą ale zawsze się da:). Choroby i inne rzeczy. Ćwiczę prawie codziennie i tańczę, bo kocham taniec. Jem ale myślę w końcu co jem. Mam 31 lat i w końcu BMI w normie!!! I dalej gubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Steffo_ro
dziewczyny moe glupie pytanie ale coz... wiadomo cwiczycie, ale czy piersi macie takie jak mialsycie, czyli jedrne, sterczace? czy juz takie puste, obwisle?? czy *cip***k*i się wizualnie zmienily, tzn czy sa mnocniej widoczne wargi??? czy po porodzie, lub paru caly czas mozebyc taka tzw buleczka? z malutkimi wargami?? czy wasze zycie seksualne jest lepsze nic przed ciaza? czym jest to spowodowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×