Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Do młodych kobiet

Kobiety, czemu uprawiace anal z facetemi z którymi nie jesteście w związku?

Polecane posty

Gość gość
jestescie obrzydliwi, jesli wam skamuje seks z jakims/jakas osoba ktora roocha sie na lewo i prawo bo uwaza ze jest wyzwolona. Seks to cos wyjatkowego anie zakupy w kiosku. Jelsi podchodzicie do tego tak bezwartosciowo to jestescie pusci jak jak skonczona rolka papieru toaletowego, wasze zycie to szambo, szare, puste i bezwartosciowe gowno , w ktorym jedyna rozrywka jest tylko imprezowanie i seks. Wasz mozg to jak odcinek prosty z punktu A do B bez zadnych serentyn, zawijasow i urozmaicen, prost rzecz, mam ochte dac d**y dla czarnucha to i ide a c**j z tego czy bezie z tego "bachor" czy hiv i innego gowno....O B RZ Y DLIWOSC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dresiara1234
D**a jest do srania.Raz próbowałam z jednym facetem ale zgodziłam się tylko dlatego że byłam po % a facet był mega przystojny.To był mój błąd bo wsadził mi na chama a tyłek mnie potem bolał ze 3 dni i miałam kłopoty z wypróżnianiem. Nigdy więcej seksu analnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to k****enie sie i tyle to wasz problem nigdy nie zwiazalbym sie z taka kobieta bo coz co mam potem o niej myslec nie dawaloby mi to spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hurt.
Właściwie to nie rozumiem jak można uprawiać seks z przypadkowym partnerem.. Ale jak kto woli, kwestia wyboru i rozporządząnia własnym życiem. Mam 18 lat ze swoim chłopakiem jestem 7 miesięcy i z seksem czekam na ten odpowiedni moment. Nie wyobrażam sobie, żebym miała robic to z przypadkowa osoba.. Dla mnie jest to nie do przyjęcia. Przyjemność przyjemnością, ale bez przesady..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Dresiara1234
czyli dalas w tylek przygodnemu facetowi? zwykla dresiara bez szkoly z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] Brunet196cm@vp.pl dla mnie to k****enie sie i tyle to wasz problem nigdy nie zwiazalbym sie z taka kobieta bo coz co mam potem o niej myslec nie dawaloby mi to spokoju" x tyle ze twoja opinia niewiele kogo interesuje;-) tak samo jak ja bym sie nie zwiazala z otylym mezczynza - nie musze, ale nie musze nie zywie odrazy ani do otylych facetow ani do kobiet ktore sie z nimi wiaza;-) To jets roznica pomiedzy posiadaniem opinii a kompleksu na jakims punkcie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"do Dresiara1234 czyli dalas w tylek przygodnemu facetowi? zwykla dresiara bez szkoly z ciebie" x hahahhaah ;-) a gdyby to byl "jej chlopak" albo "pan maz" to czyni ja to zapewne wyedukowana pania doktor lub professor, co nie?;-) bo seks i edukacja to sfery zupelnie niezalezne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×