Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Barbaracfcfc

poradzcie

Polecane posty

Gość Barbaracfcfc

Opisze wam cala historie ale prosze nie osadzajcie mnie. Poznalam go na Internecie. Przez dwa tygodnie kazdy dzien on dzwonil do mnie po kilka razy. Pozniej bylo pierwsze spotkanie: kawa, ciasto, hotel i seks. PO tym spotkaniu on byl zachwycony, powiedzial, ze chce sie ze mna spotykac przez co najmniej rok, ze bylo super itd. Nadal dzwonil do mnie.Jak nie mialam czasu z nim rozmawiac to prosil, zebym sie do niego jak najszybciej odezwala itd. POzniej bylo drugie spotkanie, ekstra hotel, seks i dostalam od niego prezent. Nadal telefonowal 3 razy w tygodniu, a teraz od tygodnia cisza. Podczas ostaniej rozmowy telefonicznej zapytalam sie go, czy jeszcze( on mial wyjechac) przed jego wyjazdem sie spotkamy, na co on mi powiedzial, ze jeszcze bedziemy rozmawiac i cisza. Czy powinnam jakos zareagowac?Czy powinnam sie do niego odezwac?Nie jestem dzieckiem, tylko dorosla 60letnia kobieta, a dla tego faceta po prostu stracilam glowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówka/
ciekawe jest to , że chciał się spotykać co najmniej rok... To mi przypomina pewnego Zjeeba z Internetu, ta sama elokwencja. :) Z jakiego regionu był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
60letnia kobieta? taaaa. wakacje sie zaczely, dzieci się nudzą, ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówka/
Ja zawsze przyjmuję że to prawda. Zwłąszcza, że znam takiego przed 60 tką co łowi w Sieci i NIKIM ALE TO NIKIM by nie pogardził, żeby tylko miała ... wiadomo co .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
80latką też bym nie pogardził zboczeniec? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zona się dowiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×