Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jolantammmmmmmmmm

Zakątek 60 latków

Polecane posty

Gość Jolantammmmmmmmmm

Właściwie miejsce bez drogowskazów usmiech.gif Przysiąść, posłuchać muzyki, porozmawiać....Pobyć kiedy świat Cię wkurza, podzielić radość kiedy skakać masz ochotę. Ot takie miejsce, gdzie w wieczory letnie nad stawem usłyszysz rechot żab, gdzie wpadnie zapach róż z ogrodu i gdzie czeka szklanka świeżego soku... Zaglądajcie jak znajdziecie chwilę wolną...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zajrzę od czasu do czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę zaglądać, bo wolnych chwil u mnie pod dostatkiem.Myślę, że do "zakątka" się już nadaję, ponieważ ukończyłam stosowne lata.No, ale dość żartów. Chętnie poznam rówieśników , bo jakoś spóźniłam się wcześniej na zawieranie znajomości (dom, praca, ogród) i tak minęło 60 wiosenek.Interesuje mnie literatura(dużo czytam), muzyka (opera i operetka, rock lat 70. i 80.),podróże,ogród i piesze wędrówki.A tak wogóle interesuje mnie człowiek i wszystko co go dotyczy.Nie bardzo lubię takie publiczne forum, więc jeśli ktoś jest chętny na bilateralne kontakty, to bardzo proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bedzie to samo co niedawno zalozony topik o ludziach dojrzalych.Nie bylo tematow do dyskusji szerszej więc upadł. Tu rokuję podobnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
L. musisz się bardziej postarać ale w sumie po co, nie masz i tak nic do powiedzenia. Bo trzeba mieć w sobie to coś, czego Ty nie masz . Miliardy wpisów tego nie zmienią. Boli ? no pewnie tak miało być :) nie zrozumiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kopiuj, wklej, ? No cóż szczyt możliwości ? Może coś od siebie i szczerze ? tylko kto byłby ciekaw.. Skoro nie można być sobą trzeba być kims innym ? tylko po co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrawiamy L.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czego innego można było od takiego prymitywa oczekiwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż, czytam i oczom nie wierzę. Parę wpisów i już wszyscy wiedzą kto założył temat jak się rozwinie i jaki ktoś tam prymityw. Wulgaryzmów też pewnie nie zabraknie pomimo iż wątek to zakątek 60-cio latków. No dalej jazda na babcię, która dała upust krytyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościówka/ i jak tak lot z wieżowca zaliczony? Przeżyłaś? Jeżeli tak to odezwij się, opowiesz swoje wrażenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie mało czytasz :) ktoś kto wie o co chodzi, wie o co chodzi. Jeżeli kopiuje sie bezczelnie wstęp do innego wątku, co brzmi prześmiewczo oraz znając pewną osobę trudno wyobrazić sobie, że jest to taki ot sobie niewinny babciowaty wątek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodaję ta bezczelna minka na końcu postu niby zapraszającego świadczy o wybitnie "szczerych" intencjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To było lato 2013.dajcie spokój. L.się zmieniła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z 10:39 masz rację faktycznie mało czytam, bo po pierwsze nie przesiaduje tu cały dzień, po drugie nie wszystkie wątki są interesujące. Lecz bardzo mnie dziwi jak można rozpoznać osobę piszącą z gościa. Może mnie oświecisz kto z kim i dlaczego tak nieuprzejmie. Ludzie mający kopę lat winni przekazywać dobre uczucia i dawać przykład młodzieży. Nic mnie już nie dziwi dlaczego w narodzie tyle nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj lato 2013, teraz mamy 2016 zapewne tej osoby dawno już tu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak L. nie dbać o dziecko .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat załozyła amanda w celu wiadomym :) dyskredytacja tylko,ze nici z tego :P bo wiadomo, ze L jest zbyt próżna, by bawic sie w zakladanie tematow i jeszcze ich rozkrecanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
watek śledczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

wprawdzie jest 2018 r jeszcze  ale po wstępie czyli pierwszym wpisie  potwierdzam, że ten temat z pewnością założyła L. Ktoś napisał jak można poznać kogoś piszącego z "gościa" otóż można niestety. Znając L. i jej udział w prześmiewczo zacytowanym wątku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×