Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

sushi a wino

Polecane posty

Gość gość

Uwielbiam sushi. Ostatnio koleżanka zapytała mnie się , jakie wino do niego podaję. Zgłupiałam. Nie wiedziałam, że do tego typu potraw podaje się również wina. Szukałam informacji, jaki trunek najlepiej współgra z tego typu daniem. Na próżno. Macie jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończcie k**a z tym spamem dziadowskiego sklepu! Następne "pytanie" będzie o wino do kaszanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biale wytrawne. Nie klam.... bo nie szukalas. 2 min. Zajelo mi znalezienie tej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdaacze
te sklep wcale nie jest dziadoski tylko calkiem fajny :D a polaczek zazdrosci i krytykuje :P jestes pewnie zakutym kotleciarzem swiniojadem. zgadlam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już się tak nie broń, śmieciarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdaacze
aha :D czyli zgadlam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, czyli zgadłam... zakuty spamer, jak mu brakuje argumentów, sięga po te ad personam, a potem jak widać mu nic innego nie pozostaje Pozdrawiam z krainy sushi, czyli Japonii. Chcesz może jeszcze podyskutować o tym, co się do sushi podaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdaacze
nie jestem zadnym spamerem, ale dla ciebie moge byc nawet wielkim czarodziejem oz, mi to ujmy nie przyniesie, a dla ciebie da upust twojej paranoi. jakich argumentow ode mnie wymagasz? na co te argumenty maja byc? przeciez nie jestem w stanie w zaden sposob ci udowodnic, ze to nie ja pisze te reklamy sklepu z winami. zreszta nie rozumiem dlaczego ludziom to tak przeszkadza, ze marudza dniami I nocami. dla mnie sto razy sprosniejsze sa np. reklamy w tv, gdzie zalecaja jesc trucizny w stylu margaryna, cocacola, zupy w proszku. w kazdym razie .... whatever, gosciu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unietre
Myślę, że najlepiej komponować z sushi będą Cava lub szampan, może jeszcze crémants zda egzamin, ale nie jestem do końca pewien. Bardzo dobrą Cava ( moim zdaniem wprost stworzoną do sushi) mają w sklep-wina.pl. tylko i wyłącznie hiszpańskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze jeden, i jeszcze raz... nie dacie za wygraną, nie? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do goscia wyzej:
i ... vice versa :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×