Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kahahaha

Opętanie przez szatana?

Polecane posty

Wierzycie,że coś takiego istnieje?? dzisiaj usłyszałam o zachowaniach osób opętanych...aż mnie ciarki przeszły... nawet kupiłam książkę pt."do piekła i z powrotem". Ale chyba boję się to przeczytać... co myślicie na ten temat? pozdrawiam Kahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opętania to skutek religijnej ideologi której ofiarami padają ludzie słabi psychicznie i chorzy na umyśle. Wszystkie kłamstwa na temat mówienia obcymi językami, plucia gwozdziami, unoszeniem się nad łóżkiem są zmyślone przez ludzi religijnych aby utrzymać w rydzach kościół katolicki. Nie ma żadnego dowodu na takie działania, to tylko przekazy ustne co dziwi bo w 21 wieku mamy już kamery i inne tego typu rzeczy. Żył niedawno taki gościu który był przywódcą sekty na bazie katolicyzmu. Przekonał on ponad 800 ludzi do popełnienia zbiorowego samobójstwa. Przekonanie więc kogoś do tego że jest opętany i musi poddać się egzorcyzmom bo po tym poczuje się lepiej wydaje się być zatem bułką z masłem. Sam mógłbym przekonywać do egzorcyzmów ludzi a oni by mnie słuchali a ja śmiałbym się tylko z ich naiwności i głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza bronia szatana jest to ze wiele osob w niego nie wierzy, dzieki temu moze swobodnie dzialac i zacmil wam juz umysly ( bogactwami swiata, seksem, erotyka, zabawa, przyjemnym, lekkim bez ograniczen zyciem, bez zasad, wartosci, ktore prowadzi jedynie do piekla i oto mu chodzi, nie musi sie za bardzo wysilac zeby was zwabic bo juz od dawna ma wasze dusze w garsci, a wy myslicie ze jestescie wolni. Jedyna droga i naszym zbawieniem jest BÓG! Powiedzcie - NIE - takiemu zyciu! I TAK PANU BOGU, ktory was wszystkich bardzo mocno kocha, nawet najwiekszego grzesznika i czeka na was z niecierpliwoscia bo nie chce waszej zguby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci ktorzy mysla, ze nie maja grzechow to sa w bledzie, to znaczy ze szatan juz dawno ich omotal. Macie jeszcze czas i szanse na nawrocenie, ale spieszcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do syn fubu. nie da się przekonać do opętania... trzeba się zbadać u psychologa i psychiatry,aby chorobę wykluczyć...a to trwa długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potem dopiero egzorcyzmy ;) Więc to łatwe nie jest... ja ze swoich obserwacji zachowań jednej osoby biorę pod uwagę chorobę psychiczną albo opętanie...ale jeśli ktoś jest chory to czy przyjmuje do wiadomości tłumaczenia na temat złego swojego zachowania i chce to zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×