Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy 33 - 34 lata to nie za pozno na 1sze dziecko?

Polecane posty

Gość urodzilam pierwsze dziecko
w wieku 37 lat. Nie wiem czy to pozno czy nie, nie obchodzilo mnie to szczerze mowiac. Natura zdecydowala za mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia135
Jak widać czasem nie ma znaczenia zastanawianie się i planowanie, bo i tak wszystko dzieje sie w swoim tempie i można mieć fajne dziecko w różnym wieku, także sporo po 30 urodzinach :) No a rzeczywiście sytuacja materialna (brak mieszkania lub pracy) na pewno nie zachęcają do posiadania potomstwa. Czasem zastanawiam się czy nie wyjechać z Polski, np w GB łatwiej jest żyć i wychowywac dziecko. To wiem od znajomych, którzy tam mieszkają, ale na razie nie mam odwagi podjąć takiej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzilam pierwsze dziecko
Ja nigdy nie chcialam miec dzieci. Ciaza to byla wpadka. I okazalo sie ze to najlepsza rzecz jaka mi sie zdarzyla a dziecko sprawilo ze przewartosciowalam pewnie rzeczy w moim zyciu. Nabralam dystansu. A jesli chodzi o wyglad to male dziecko 'odjelo' mi lat. ;) Poprawila mi sie i kondycja i figura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ponton om
O ,ja mam 37!Co z tego ,ze sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no troche późno, ale jak wczesniej nie było z kim albo sie nie mogło to dobre i po 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość besina
Troszę późno... Ja urodziłam 1 córkę mając 22 lata a drugą 32. Powiem tak, różnice myślowe są nie do przeskoczenia. Ze starszą dogaduje się bez problemu- ona jeszcze wychowana bez komputerów, telewizji, zwariowanego świata. Młodsza już przemądrzała, zinternautyzowana, 21 wiek po prostu. Dla niej myślę staromodnie , jestem po prostu archaiczna. Smutne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia 135
Chcę życzyć wam wszystkim Wesołych Świąt! I miłych rozmów po Świętach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×