Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ukryte geje :D

Polecane posty

Gość gość

1. jukene :D 2 .duchełłe :D [cześć] 3. nowełłe :D:D Lansują się w gejowskich dyskotekach :D juken jest transem polującym na niewinnych chłopców, przebiera się przeważnie za brunetkę :D duchełłe janusze poluje na młodzieńców z ciasnym odbytem :D natomiast nowełłe z cicha pękł atakuje same przerośnięte wieprze po zabiegach wycinania żołądka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam, mam homoseksualne ciągoty. Lubie poczuć np. z rana kutasa w gębie i potem strumień spermy na twarzy. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z kolei bardzo lubię wystawać anusa, jako ponętna brunetka z farbowanym loczkiem między girkami ;) Ciaooo chłopcy ;) Lubię młodzież 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również potwierdzam. Często z dziadkiem Januszem kochamy się analnie, jak mój rydwan zajedzie na śląskie salony :-) lubie swoje 12,5 cm mikro pakować z ciasną wąską doopę Desznika, fajne wtedy klaskanie się wydobywa gdy mocno uderzam biodrami o jego pośladki. :D a krople potu namiętnie spływają po naczych czołach. Ktoś powie "leczcie się chore pedały" ale ja wtedy odpowiem by w.y.p.i.e.r.d.a.l.a.ł. w podskokach tam skąd napłynął 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy janusze jest już za stary i rozjechany, ja ci wystawię mega młodego ciasnego anusa ;) Zrób to po męsku tak jak zawsze wyczynowo mnie rżniesz w pupcie ;) Plisssss kocham cię mój samcu alfa ;) Jestem pasywnym gejem więc na pewno się do gadamy ;) Daj no teraz członka, o******ę z połykiem polerując twoje berło ;) 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvvyghkuj
jprdl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no no co za akcja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko facet wie jak porządnie zaspokoić faceta. A felatio w moim wykonaniu jest perfekcyjne. Koledzy poznani na łódzkich pigalakach chwalą mnie że ciągnę o 100x lepiej niż niejedna kobieta. :D cóż, lubię chapać dorodne dzidy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy koniku mój 😘 Spokojnie lubie byc pasywnym gejem którego rżnie się we wszystkie dziurki, teraz więc pociągnę tobie 😘 😘 Daj mi berło ;) Wyliżę ci jajka i pupkę bo obfitym wytrysku na moją buzie ;) Aleeee smak, nowy to ma klasę ;) 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×