Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakiej firmy pierwsze buty dla dziecka

Polecane posty

Gość gość

Witam :) Mój synek zaczyna stawiać pierwsze kroki i muszę mu kupić jakieś wygodne lekkie buciki. Czy możecie mi polecić firmy ewentualnie linki do dobrych bucików? Na razie kupiłam mu lekkie 'adidaski' z pumy ale są trochę za duże a zresztą teraz leprze by były sandałki na lato . Tyle, że nie wiem czy lepsze takie bardziej zabudowane czy tylko paseczki. Z góry dziękuję za rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepsze- przepraszam za błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziULU
a coś od Kornecki ego? mają duzy wobór, są neizlej jakosci a teraz są wyprzedaże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam emele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flyawayy
haha wątek z zeszlego roku ale czas idealny! tez lipiec wiec temat w sumie nadal aktualny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 333kochane
polecam KORNECKI, na pierwsze drugie i trzecie butki. mam 3 dzieci, wiem co pisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ecco są spoko, bo mają dobrze wyprofilowaną wkładkę. teraz w paradopary.pl kupiłam mojemu 2 pary sandałków, bo mają 50% na wszystki modele :) to się nazywa oszczędzanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Centrum Obuwia Dziecięcego Krasnal, to fajny sklep. Nie znam lepszego jeśli chodzi o obuwie dziecięce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Liszki
Mój synek jak miał 10 miesięcy miał długość stopy 12 cm. Mając roczek buty Gucie rozmiar 22 (13 cm stopa). Kolejne buty 14 miesięcy rozmiar 23 (stopa 14 cm ) a następne mając 16 miesięcy rozmiar 24 ( stopa 14,5 cm). Obecnie ma 18 miesięcy i planuję kupić rozmiar 25 kolejne Gucie (stopa 15 cm). Zimowe buty kupiłam we wrześniu jak miał 15 miesięcy (Bartki rozmiar 25) o dwa numery większe od letnich. Zima jest długa a Tomusiowi co 2 miesiące kupuję o rozmiar większe Buty. Tomuś jest dużym chłopcem jak miał roczek ważył 12 kg i miał 80 cm. Mój mąż ma 48 rozmiar buta i 195 cm. Dzieci jak dorosną mają o 2 numery większe stopy niż rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamelka444
dzieki za wszystkie propozycje. Teraz tylko szukam butów dla syna, a mam już jeden sklep na oku. Na florino mają wiele takich bucików https://www.fiorino.eu/sklep/ które mnie zainteresowały. Są ręcznie szyte i widać, że wykonano jest z należytą starannością. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asienkaaa1
hej polecam jako pierwsze buciki dla dzieci, buty marki walkkings więcej informacji o bucikach znajdziecie na https://walkkings.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

A co myślicie o butach Memo? Z tego co się orientowałam to są buty profilaktyczne i zapobiegają wadom stóp, a dodatkowo bardzo ładnie się prezentują no i nie są drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myslę, że od samego początku trzeba zadbać o stopy naszych pociech, tym bardziej przy pierwszych stawianych krokach.

Firma memo własnie takie buty ma do zaoferowania w swojej kolekcji, są to buciki tzw na :START: z czystym sumieniem polecam i będę polecać innym mamom i rodzicom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×