Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Schilta

Cameron Hair - wlosy naturalne clip in - ma ktos takie?

Polecane posty

Gość Schilta

Witam, mam zamiar zakupic wlosy naturalne Od Cameron Hair. Na allegro sa dostepne 60 cm, czyli 4 tasmy, razem 75gram za 189zl. Nie moge wkleic linku, bo forum uwaza to za spam.. Czy ktos juz takie ma i moze wypowiedziec sie na temat jakosci, czy naprawde sa w 100% naturalne? No i czy cena jest w miare `normalna`.. Jesli ktos moze polecic cos lepszego w atrakcyjnej cenie to bardzo prosze o rady. Zalezy mi na naturalnych wlosach, nie syntetycznych. Syntetyczne mam w domu i po 3 razach zrobilo sie sianko na koncowkach, wstyd je zalozyc, bo zaraz widac, ze to sztuczne wlosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam włosy head styler są mega , mam od nich syntetyki przy dobrej pielęgnacji utrzymują się nawet do 4 miesięcy, również mam naturlane wloski od nich są megaaaaaa polecam, przede wszystkim są nie drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalann
Miałam z siostra klipy i od Camoron i z Luxy i z Doczepianych, wiekszych roznic nie widzialam, wszystkie dopinki byly naturalne, nie wyprobowywalam syntetykow. Mialam 4 lata temu zestaw syntetykow z allegro od k8accesorize i uzywalam go prawie przez rok. Plusem naturalnych jest mozliwosc farbowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamawiałam włosy clip in na http://remy-hair.pl/wlosy-clip-in/ i również mogę polecić, jestem bardzo zadowolona. Z tego co zauważyłam, to nie ma bardzo dużych różnic w cenie jeśli chodzi o różnych producentów. Ja zamówiłam A Remy Hair, ponieważ wcześniej byłam w ich sklepie stacjonarnym w Poznaniu i mogłam sobie je zobaczyć na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×