Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość calineczkaaaaaaaaaaaaaa

Wakacje: Chorwacja czy Bułgaria?

Polecane posty

Gość calineczkaaaaaaaaaaaaaa

Który z tych krajów na wakacje polecacie najbardziej bo my nie możemy się zdecydować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie Bułgaria- piaszczyste plaże, cieplejsza woda, brak jeżowców. Ceny chyba porównywalne. Kuchnia lepsza w Chorwacji, ale mimo wszystko wybieram Bułgarie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczkaaaaaaaaaaaaaa
A woda jest również taka błękitna i przezroczysta? Czy to w zależności od miejsca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniej przezroczysta jest w Bułgarii. Zależy czego oczekujesz, jak wakacje z dziećmi- to chyba piaszczysta plaża lepsza, jak pięknych widoków jak z pocztówki- to Chorwacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczkaaaaaaaaaaaaaa
No i bliżej jest do Chorwacji, a ceny jakie tam są? Bo w Bułgari niby tak tanio, to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bułgaria znacząco tańsza. Kuchnia lepsza, choć chorwacka nie jest zła. Ludzie mili tu i tu. Plaże piaszczyste i piękne w Bułgarii. Morze w Bułgarii cieplejsze. Chorwacja krajobrazowo, linia wybrzeża, ładniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie jechałam w żadne z tych miejsc samochodem, zawsze samolotem, to się nie wypowiem. Myślę że ceny są porównywalne. Dawno tam nie byłam ale różnice nie powinny być jakieś znaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczkaaaaaaaaaaaaaa
Chcemy wybrać się samochodem więc Chorwacja byłaby tu lepszym rozwiązaniem niż tłuc się jakieś 20 h samochodem do Bułgari, do Chorwacji jest krócej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętaj tylko że niektóre odcinki drogi w chorwacji po serpentynach jedzie się np przez 4 godziny 100 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urlopowiczka1111
Też miałam dylemat, jednak ostatecznie decyzja padła na CRO, dlatego, że bliżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczkaaaaaaaaaaaaaa
o matko. teraz już nie wiem... z tego dylematu chyba pozostanie nam polskie morze.. ponieważ to jest nasz pierwszy wyjazd za granice i nie wiemy od czego się zabrać? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxxx
ani to, ani tamto są lepsze m-ca w tej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urlopowiczka1111
Nie martw się my też 1 raz, ale obiecałam sobie, że tym razem się nie ugnę i nie będę marzła nad Bałtykiem, aczkolwiek go uwielbiam. Ale nie tym razem. Na razie separacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczkaaaaaaaaaaaaaa
gośćxxx, a jakie miejsca polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxxx
nie powiem... ale Chorwacja..byłam..piękna , tylko na wycieczce..lub zwiedzanie samochodem.. jednak zwiedzanie to najlepiej w V, IX..kiedy nie ma potężnych upałów ale jeśli chcesz leżeć plackiem na plaży..to może byś sezon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanów się czego oczekujesz to łatwiej będzie podjąć Ci decyzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi teściowie wlasnie wrócili z wakacji w Chorwacji samochodem własnie. Jesli chodzi o miejsce, to są zakochani, jezdza zreszta tam juz od paru sezonów. Ale mówią, że strasznie podrożalo tam, tzn nie noclegi, a jedzenie, jakies strakcje. Np wyjscie do knajpki na zupe rybną plus po wodzie mineralnej na osobe to wydatek rzędu 80 zł, moim zdaniem to duzo...Jeśli wiec wazna jest dla Ciebie cena, to raczej Bułgaria, a jesli mozesz wydac więcej to Chorwacja bo jest przepiekna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfrustrowana 35
Jeśli samochodem to Cro, samolotem raczej Bułgaria. Jednak jest sporo dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinta
Bułgaria to przepiękny kraj. Zajrzyjcie na http://www.bulgarianawakacje.pl/ , gdzie znajdziecie apartamenty do wynajęcia. Plaże w Bułgarii są bardzo czyste, a do zwiedzania wiele atrakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grymaska
Zależy na czym Ci zależy, ja wybieram zdecydowanie Chorwację - jest czyściej i piękniej. Woda przejrzysta, delfiny, rewelacja! W ostatnie wakacje byłam właśnie w Chorwacji z biurem Rainbow Tours w Dubrowniku na wypoczynku. Tak pięknego miasta jak Dubrownik nie ma chyba na całym świecie! Do tego biuro podróży oferowało fajne wycieczki objazdowe, byłam między innymi w parku jezior Plitwickich oraz w Mostarze (polecam zobaczyć te miejsca!), tak więc spędziłam cudownie te wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaggiii
Bylam we wrzesniu w Blugari i bylo super , sama mieszkam w Dublinie i jak wyladowalam w okolicach Neseberu w hotelu to poczulam sie jak w Pl nad morzem . super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bułgaria jest niestety przereklamowana, ten kraj nie jest gotów na miano Mekki turystów. Ja o sto procent bardziej polecam Chorwację, jest piękna i zaskakująco tania, zwłaszcza jeśli ktoś potrafi wyszukiwać dobre oferty. Polecam obczaić choćby oferty z orebic.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.albinoi.com. To baza noclegowa dzięki której zdobędziecie informacje o hotelu oraz bezpośredni kontakt z hotelarzem. Wszystko w jednym miejscu, za darmo i bez pośredników Zapraszam wszystkich miłośników Chorwacji do odwiedzania strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam >Mam Mieszkanie u Croatia,Bibinje kolo Zadra,widok na morze,blizu morza, >jest w pełni wyposażone,mesto Bibinje kolo Zadra Apartament posiada klimatyzację telewizja satelitarna internet ,veci ma pralka,suzarka > > balkony,gril,i wszystkie urządzenia gospodarstwa domowego i private > > parkingiem masz sklep w pobliżu restauracji Marco stał caf bar Plaża > > jest piaszczysta i żwirowa, idealny dla dzieci,150m od apartmany > > Mieliśmy dużo gości z Polski, którzy przyjeżdżają co roku to miejsce jest pełne letnich koncertów promenadzie sdrzaja mają pełne wydarzeń Plaża znajduje się zaledwie dwie minuty spacerem od apartamentu.info na mail;marija.simunic1@zd.t- com.hr pozdravjam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoo1
Zdecydowanie CHORWACJA Całkiem fajny kraj :) Najważniejsze by wybrać dobry hotel i przejazd. Jeżdzić zazwyczaj jeżdzę Ecolines bo to wygodne autobusy z dość tanimi połączeniami a jeśli chodzi o nocleg to już różnie jest trzeba tafić na fajną ofertę to będzie dobrze. I jeszce jedno Chorwacja jest na pewno bardziej czystrza i przyjemniejsza niż ta cała Bułgaria..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esterra00
Ecolines polecam, swego czasu tylko tym śmigaliśmy do UK. no ale teraz do Bułgarii właśnie polecimy samolotem bo z dzieciakami to nie wyobrażam sobie drogą lądową :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka0
A dlaczego nie wyobrażasz sobie podróży z dziećmi autokarem? ja tam kilka raz już jeździłam i było bardzo fajnie i śmiesznie ;) W dodatku ECOLINES mają internet i tablety przy każdym fotelu to już wgl bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto zna hotel all..w dobrymmiejscu miasteczku nie na wsi/w Bulgari ps hotel ma byc dla dzieci z atrakcjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość barti
Witam ja lecę z żoną i synem do Bułgarii w lipcu na 7 dni hotel aquamarine mam pytanie ile będę potrzebował pieniędzy? Mam opcje z allinclusiv i czy jest tam możliwość płacenia karta? Gdyż posiadam taka typu World Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×