Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pracuje ktoś w biedronce? Jakie są tam warunki pracy?

Polecane posty

Gość gość

Proszę o iinf ludzi co tam pracują.........a nie tych którzy nie mają pojęcia i sugerują się na opini :) Dziękuje. Jakie są tam warunki pracy,finansowe? Dostałam ofertę,a już długooooooo szukam pracy i muszę w końcu coś podjąć. Jest też coś takiego jak bony i inne różne tego typu atrakcje :D jak w carrefourze na święta itp :D to najmniej ważne,ale chciałabym uzyskac jak najwięcej inf. Thanks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez chetnie uzyskam jakies informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli masz okazje w cale się nie oglądaj ja pracowałam 6 lat ale mnie zwolnili teraz wymieniali kadre kierowniczą.....:-( paczki na święta plus bony za 300 zł na zakupy. na dzień dziecka paczka raz do roku impreza integracyjna raz do roku extra premia 1000:-) naprawde warto zaczynasz na cały etat od 1300 na rękę plus premia co miesiąc jak chcesz wiedzieć coś jeszcze pytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexa 7
Ile się zarabia na samym rozładowywaniu towaru na półki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w biedrze nie ma czegoś takiego masz etat kasjer-sprzedawca robisz wszystko sprzątasz wykłądasz mixy siedziesz na kasie. chyba że jesteś facetem to na ogól siadasz w ostateczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wypłacają regularnie na czas wynagrodzenie? Czyli cały etat 8 godz 1300zł na rękę. A jak z dniami wolnymi,ile przysługuje dni wolnych w tygodniu? Jest możliwość w jednym miesiącu chociaż 1 cały weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracujesz 40 godzin tygodniowo dwa dni w tygodniu masz wolne. niekiedy zdarza się że robisz więcej w tedy masz do wybrania wolne dni. wypłatę masz do 10 tego ale ja przez te 6 lat może miałam tego dnia a tak zawsze 8 lub 9.jeśli się dostaniesz na cały etat to się nie oglądaj. ja ponownie złożyłam podanie tylko na inny rejon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jest możliwość wzięcia chociaż w 1 miesiącu jeden cały weekend wolny(sb-ndz)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co czwarta niedziela musi być wolna bo system nie przepuści inaczej. praktycznie masz conajmniej jeden wolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edededdie
Warunki całkiem dobre, wiele pozmieniało sie na plus jak napisali na gowork.pl/opinie_czytaj,27750 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×