Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anesza77

Jak żyć bez pracy

Polecane posty

Gość Anesza77

Witajcie Moje pytanie jest nieco trywialne. Mam wyjatkowego ... w pracy. Od 10 lat nie potrafilam znaleźć stalego zajęcia, moze dlatego, że mam nerwicę i jestem okropnie nieśmiala, a wszyscy mnie ru.. w d..., nie wiem. Staram sie coś z moim zyciem zrobić, zapisalam się do szkoly, na terapię, dorywczo opiekowalam sie dziećmi. W każdym moim zajeciu jest tzw. zonk, bo ja np: opiekujac sie dziećmi nie potrafie powiedzieć, ze potrzebuje pieniedzy... Wychowuję córkę, ciezko mi, jak męzowi sie w robocie nie uklada, to jest kiepsko ogólnie. Nie mam z kim zostawic mlodej- babcie maja to trochę z boku- maja prawo. Mloda zdala w tym roku do drugiej klasy, a świetlice są nieczynne. Koleżanki mloda wezmą tylko wtedy, gdy pracuję do 3 godzin dziennie i to wtedy kiedy mogą, a mogą nie zawsze. Przepraszam wygląda to na zalenie sie, ponieważ w istocie chyba jest takim wylaniem emocji na "papier". Czuję sie z tytm kiepsko dzisiaj. P.S. uczę sie rachunkowosci, ostatnio mialam fajną prace i po pol roku nie spodobalam sie nowemu kierownikowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno nie ma lekko. ciężko o fajną pracę i tutaj już nie chodzi o zarobki. Co innego karierowicze i spece :) Ja sama szukam pracy od 10 miesięcy i nic. Przepracowałam w jednej firmie 3 lata a potem poszłam na macierzyński z wychowawczym czyli jestem w domu już też prawie trzy lata i źle się z tym czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anesza77
To tak jak ja...Byl nawet okres w moim zyciu, ze lapalam wszelkie prace i szkolilam sie, ale spelzlo na niczym, nie dalam rady, wypalilam se, często też mnie oszukiwalno, chyba mi braklo tzw. sily przebicia...O dziwo dostawalam referencje, ze jestem dobrym sprzedawcą:) produktów- wiesz tym takim "aktywnym" :) i co z tego, urywane staze pracy nikogo nie interesują, wielu woli pracownika , który przebebnil w kilku pracach kilkuletni staż... A ja mam tez mnóstwo prac " na lewo" Masz racje jest cięzko, szczególnie jak sie urodzi dziecko, czasem niektóre z nas naprawde majasytuacje nie do pogodeniaz zyciem rodzinnnym. Mam kolezankę, ktora rozstala sie z mezem, pracowala na trzy zmiany 15 lat, teraz jest na L-4, bo nie ma opieki nad dziećmi i przyplątala jej sie choroba zawodowa, al wiadomo dlaczego ciągnie l-4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem o co ci chodzi, to pracujesz w końcu czy nie? Piszesz dziwnym slangiem, chcesz zrezygnowac i zajmowac sie czyms w domu? Najlepiej zabijają czas gry komputerowe, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anesza77
Nie pracuję, mialam pracę dorywczą- kilka godzin dziennie , kilka razy w tygodniu. Dlaczego uwazasz,z e pisze dziwnym slangiem? Sorry, ale w gry komputerowe nie gram. Nie rozumiem dlaczego sie irytujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anesza77
W pracach na lewo - chodzilo mi o prace nielgalne, gdzie nie otzrymalam umowy o prace i wykonywalam je krótko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli jednak jakieś prace masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mogę znaleźć pracy od 2 lat, a niestety nie mam męża, który by mnie utrzymywał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to z czego żyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego, co udało mi się odłożyć przez poprzednich kilka lat. Niestety, oszczędności powoli się kończą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od kiedy świetlice są nieczynne? w każdej szkole są takowe od września do czerwca od rana do 17 lub 18, a latem w różnych szkołach "lato w mieście"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anesz77
chyba lato " w d***e"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anesza77
Nie ku..a nie mam, jakbym miala stalą prace to nie pisalabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anesza77
Pytalam JAK zyć bez pracy. Czy znacie jakieś darmowe kursy itp, cokolwiek. A tu dostaje odpowiedzi ni z tylka ni z kopyta. To z czego zyjecie? Skoro innych oceniacie? Co? Takie kuźwa krygowanie sie, spadam stąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybaczcie mi moje chamstwo, ale anioły z moich kart przyszły do mnie i zerżnęły mnie analnie i teraz boli mnie pupa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anesza77
To wyżej to ja pisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serafin, bea
Współczuję twojej córeczce takiej wulgarnej dziouchy za matkę. Pewnie jesteś gruba, bezszyjna, nie umiesz piec i nie masz pieprzyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludwika999
Zeby te kobity chociaz madre byly i dawaly mądre rady to wartaloby tu zaglądac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za słowo: "wartałoby"? To po "polskiemu" jest, czy łączysz jakiś drugi język z j.polskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh, nie dziwię się że nie masz pracy - kto by zatrudnił takie ....potorocze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×