Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

usg w ciąży mam się martwić?

Polecane posty

Gość gość

Cześć byłam na usg w 5 tydz 3 dzień był widoczny pęcherzyk 6mm . Czy to nie za mało jak na ten tydzień ? co u was było widoczne po skończonych 5 tygodniach? Kolejne usg w piątek to będzie mój 7 tydzień 4 dzień - co musi byc widoczne na usg? Czy juz musi byc serce? Owulację miałam w 15 dc więc ciąża nie jest młodsza niż standardowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie na usg w 6t4d była akcja serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 tydzien bo liczy sie od ostatniej miesiączki więc może ciaza trwa krócej niż 5 tyg. Ja w 5 tyg miałam pęcherzyk 6 mm, ale wg moich wyliczeń ciąża była młodsza o półtorej tygodnia. Po kolejnych 2 tyg biło juz serduszko. Więc nie masz sie czym martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w 6t6d byl pecherzyk tylko. Drugie usg mialam w 11t6d i juz malenstwo 5cm i serduszko bilo ze hej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na USG w 5 t.c. i był pęcherzyk, ale jakoś pani doktor nie powiedziała mi ile ma mm, ani nie powiedziała "jest pani w ciąży". Powiedziała, że mam przyjść za dwa tygodnie to "zobaczymy czy coś z tego będzie.". Poszłam, ale do innego lekarza. W 7 tygodniu i 2 dniu biło już serducho. A dzisiaj mój Urwis kopie mnie od środka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×