Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dużo jecie w ciąży?

Polecane posty

Gość gość

bo ja na śniadanie 4 kromki pełnoziarnistego między czasie owoc, jogurt obiad dwudaniowy kolacja jogurt z owocami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duzo:/ w tej ciazy nie mam mdlosci wiec nie wiem jak to bedzie, skoncze chyba jak Kim Kardashian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od początku jadłam dużo, mam takie dni, że właściwie pochłaniam zawartość lodówki bez problemu, bez przerwy coś przegryzam. Na początku ciąży miałam może ze 2, 3 dni, że przez mdłości nie chciało mi się jeść i jadłam mało. Od początku ciąży nie wymiotowałam praktycznie w ogóle, a mimo tego, że ciągle jem to do tej pory przytyłam 1kg. Jestem w 24 t.c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sporo jadlam jak mnie mdlilo, bo chociaz na chwile pomagalo..teraz nie jem za wiele, ale ze muszę lezec, to zupełnie nie spalam kalorii..ciekawe ile przybiorę w trakcie ciazy.. nie powino sie jesc za duzo..zachcianki zachciankami, ale w granicach rozsądku. Pomyslcie ze za pare miesiecy to wszytsko trzeba bedzie zrzucic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jadłam sporo na początku jadłam bo mnie mdliło a to na chwilę dawało ulgę ale i tak w pierwszych miesiącach schudłam 4 kg potem jadłam dużo owoców i niestety słodkiego bo takie miałam upodobanie - ale starałam się nie obżerać i nie wpychałam co popadnie, jadłam często mniejsze porcję, dzięki temu zgaga tez była do zniesienia, przed ciążą ważyłam 54kg potem spadło do 50kg na koniec było 61,5kg więc nie tak źle wszystko w normie. Nie jestem za obżeraniem w ciąży ale nie warto sobie odmawiać szczególnie na koniec bo potem jak się karmi piersią to już w ogóle dieta nie z tej ziemi po miesiącu karmienia ważyłam 49kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×