Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kochane 40 tki jak u was z seksem ?Jest podwyższone znacznie libido czy nie

Polecane posty

Gość gość

bo u mnie szał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xzxxcxccvvc
No to masz się czym chwalić tylko kogo obchodzi twoja stara 40letnia śmierdząca p i z d a? ty obrzydliwe stare pudło bez klasy i rozumu. Jeszcze napisz o swoim sraniu i kutasie swojego roochacza ty obrzydliwa prostaczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xzxxcxccvvc
wybaczcie mój poprzedni wpis i okropne słowa, ale tak mi yebye z gaci starą flądrą, że oczadziałam i nie wiem co piszę :) W oczy mnie szczypie ten fetor jak chooy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie opanujcie się co ? aa zapomniałam wakacje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubię Anitkę_21
Moja żona w tym wieku oszalała! To co kiedyś było tabu, dziś jest dozwolone. Ba, pożądane! Nie ukrywam, że mnie ta sytuacja bardzo cieszy. Czterdziestka - najlepsze lata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 37 a od kilku tak nie kocham sie z mezem , sam mnie odepchnol od siebie od luzka pozbawil mnie seksualnosci kobiecosci pewnosci siebie wlasnie w najlepszym i najaktywniejszym okresie mojego zycia , dzis po kilku latach nienawidze go z calego serca , nienawidze go za te lata meki ktore mi urzadzil . powiedzialam mu ze czas na rozwod . tak jestem przed 40i chce sie kochac chce miec zycie seksualne jak kazda zdrowa kobieta w moim wieku . mysle ze moge sie jeszcze podobac , jestem aktywna fizycznie i nie mam nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×