Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kurajmo

gdzie wyemigrowac?

Polecane posty

Gość gość
Niemcy to chyba tylko duze miasta bo po wsiach to wdowy i dzieci ss manow niestety. Szczegolnie w Bawarii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemcy to chyba tylko duze miasta bo po wsiach to wdowy i dzieci ss manow niestety. Szczegolnie w Bawarii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miastowy
kurajmo szkoda ze polskiego jezyka nie znasz - moze jak przestaniesz walic byki ortograficzne to znajdziesz prace w polsce. poza tym zawsze mozesz sciemnic ze masz troche dosw. ale widac jestes malo kumaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gosc z 13.07 12:10
To co niby ta Twoja znajoma robi w UK, skoro nie znala jezyka i nie ma zawodu? I skad wiesz, ze jest ustawiona? W UK koszty zycia sa wysokie, jesli chcesz mieszkac normalnie (wynajem mieszkania, rachunki, jedzenie, dojazdy, ubranie, jakies polisy na zycie, to tez wazne itd.), a nie majac zawodu to czeka Cie praca za minimalna badz cos w ten desen i sorrry, ale za to mozna sobie pomarzyc o dorobku i ustawieniu sie...! Taka prawda. A pisac, ze tu jest zle i bee to ja nie bede, bo kazdemu inaczej sie uklada :) No ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kura cos tam-poplatany i nieortograficzny jestes...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.07.13 do gosc z 13.07 12:10 ,a na innych topikach to ludzie bez wykształcenia,ze słaba znajomoscia jezyka lub nieznajomoscią w opgole piszą,że pracując fizycznie za minimalną krajową poza PL zyją jak paczki w masle :-) i na wszystko ich stac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RSmalta
jeżeli znasz angielski to pomyśl nad Maltą. Też tutaj jestem. Urzędowym językiem jest maltański i angielski. Nie wiem dokładnie jak wygląda rynek pracy fizycznej tzn na magazynach bo nie ma tutaj za dużo fabryk itp - to dość mała wyspa ale jest sporo hoteli i itp. Polecam sprawdzić. Jest tu całkiem fajnie. Koszty utrzymania miesięcznie przy wynajęciu samodzielnie mieszkania mogą zamknąć się w granicy 500EUR chociaż pewnie jak wynajmie się mieszkanie z kimś na pół lub 1/4 to będzie mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. To mój ostatni post na tym forum. Nie mam zamiaru wysłuchiwać jak mnie obrazają niektórzy użytkownicy tego portalu. Wszystkim osobą które w jakikolwiek sposób starały się odpowiedzieć rzeczowo w moim temacie dziękuję. Reszta nie się za przeproszeniem "P******i " lub "Get the f**k off" Nazywjacie mnie "Polaczkiem ". C**j wam w oko. Jestem dumny ze jestem Polakiem patryjotą. Ja niby walę błędy ortograficzne i mam się uczyć Polskiego? Śmieszni jesteście. P********i hipokryci. Siedzcie tam w tych swoich rajach na emigracji. Sram na te wasze ojczyzny i na was. Uważacie że co ze jak zarabiacie powyżej średniej krajowej to wam wolno wszystko? Możecie nazywać mnie jak chcecie. Sram na to! I tak albo coś osiągnę w życiu jeśli mi bóg dopomoże. Albo zdechnę jako bezdomny z uśmiechem i z godnością w sercu. Jest mi to obojętne. Jeszcze raz wszystkim normalnym użytkowaniką dziękuję i przepraszam za mój cięty język. Ale nie mogę patrzeć jak inni mnie bezkarnie obrzucają błotem. To tyle. Znikam z tego słabego forum. Inteligencja niektórych użytkowników jest przerażająca. Jak można mieć tak wyprany mózg? Eh nie mój cyrk nie moje małpy. Proszę moderatorów o zamknięcie tego tematu. Nie mam zamiaru się tu więcej udzielać. Wy wiecie swoje, a ja swoje. Żegnam/Sayonara baka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patriota, ktory ma zamiar pracowac za granica... I kto tu jest hipokryta? Jak taki patriota jestes to siedz w Polsce I pracuj w niej, a nie bedziesz harowac dla cudzoziemca I placil podatki na rzecz obcego panstwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polksaa
Zauwazcie,ze Ukraincy czy inni emigranci w PL .pracujacy za 800zł,1000zł /m-c tez sobie chwalą zycie w PL i im tez na "wszystko" wystarcza. Jakos nie słyszałam z ust rdzennych Anglików,Irlandczyków,ze mozna sobie na wszystko pozwolic i zyc wspaniale za najniższa krajowa. Zauważcie,ze Irlandczycy,Anglicy ,Holendrzy etc.imigruja ze swoich panstw własnie z powodu niezadowolenia z zarobków. Gdyby nie ci imigranci ,to tym krajom tania siła robocxza nie była by potrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdzie niech każdy siedzi w swoim kraju ot tak powinno być !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×