Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość makeithappen

INSANITY, P90X, bieganie

Polecane posty

Gość makeithappen

Rozpoczelam dzisiaj swój 11 tygodniowy trening przez half maratonem wrzesniowym. waze 69kg, 166cm mam duzy brzuch i zmora sa moje uda. Dlatego dzisiaj zaczynam trening na stronie mojego bloga moze ktoras z Was przerabiala insanity, p90x ktos chce sie dolaczyc do mnie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej mogę Ci pomóc ponieważ także ćwiczyłem insanity przez około 4 tygodnie także jakieś tam pojęcie mam. uważam że efekty są zresztą sama sprawdzisz ponieważ zaczynasz testem wydolnościowym i później także je wykonujesz także będziesz widzieć progres. z doświadczenia radzę nie pić alkoholu zaraz po ćwiczeniach;) i dobrze jest mieć pulsometr, nie pić za dużo i obowiązkowo ręcznik przy sobie powodzenia:!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
hej piszę tutaj bo w sumie nie znalazłam żadnego wątku pasującego potrzebuję porady bo nie iwm jakie cwiczenia wykonywac. Ogólnie jestem 1,5 roku po ciąży właściwie przytyło mi się jak przestałam karmic piersią ale już schudłam przez 3,5 miesiąca 6 kg , waga jest ok bo mam 171 cm i waże 61kg tylko w cm jest problem mam boczki, odstający brzuch talia 75 cm pepek 88 cm, brzuch 90cm, no i oczywiście ocikam celulitem :-). I teraz mam problem bo ćwiczyłam z ewa chodakowska przez te miesiące zdrowo się odrzywiałam i przyznaję bez bicia brałam figurę extraslim dopiero po niej się ruszyło bo zsamymi ćwiczeniami i dięta waga stała w miejscu. No i teraz nie wiem co byście mi radziły ćwiczyć bo z ewką narazie chyba przerwę bo mimo że schudłam to moje ciało robi się jeszcze bardziej flakowate. Chciała bym spróbować może z jilian michaels ale te programy takie krótkie nie wiem czy to nie za mało? Które ćwiczenia wybrać żeby w końcu wyglądać jak człowiek a nie jak galareta???? Napisałam do Ewki ale otrzymałam tylko regułkę którą wkleja każdemu " mieszaj treningi itd" mieszałam cały czas i nic z tego. Może ktoś doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przerwałem właśnie przez młodzieżowy tryb życia, alkohol imprezy, a na koniec doszła przeprowadzka a teraz każdego dnia sobie obiecuje, że zacznę ale na obietnicach się kończy:( ale tak jak napisałem warto i powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprobuj Jilian mozesz sobie robic jej treningi, sa super. ja robilam jednak tylko kick boxing. albo sprobuj insanity Czemu nie !!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gardner
http://www.youtube.com/watch?v=Ub6QSCsc9Eg agazgaga: Powyższe ćwiczenie po 70 powtórzeń (w 3 seriach z przerwą około minuty między seriami, stawiając na dokładność) 2 razy w tygodniu. Wykształci Ci pośladki i cały tył. Unikaj laktozy i owoców. Węgle tylko z warzyw. Dołóż fasolę do swoich potraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
INSANITY nie dam rady jestem za cienka wolę nie robic czegoś czego nie dam rady robic dokładnie i do konca bo nie będzie efektu chyba. Zaczełam biegać narazie 3 dni w tygodniu 5min biegu, 5 min szybkiego marszu i tak pół godziny(+codzinnie JM). chcę stopniowo zwiększać i dystans i dojść do ciągłego biegu może w tedy nabiorę kondycji na INSANITY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia4680
Chętnie będę śledzić Twoje zmagania bo własnie przechodzę do 2 części Insanity, potem planuję p90x, wracam także do biegania po urlopie :) Acz nie startuję w żadnym half maratonie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia4680
Rozumiem, że idziesz wg tego programu http://4.bp.blogspot.com /-aqYba4iwcbk/Ud7e5UgJvUI/AAAAAAAAAA8/-oJuXtJlB4A/s1600/Beachbody.Run-Hybrid.jpg fajny! skąd go wzięłaś? może go sobie zachowam na potem, jak już się wprawię w trudniejszych Insanity. Poza tym - czy nie jesz aby za mało? 1200 kcal to bardzo mało jak na taką aktywność. Trzeba jeść żeby być coraz silniejszym! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×