Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość atena5432

plastyka tylnej sciany pochwy i krocza- po operacji

Polecane posty

Gość atena5432

Witam! Czy jest ktos po takiej operacji? Jestem dopiero 2tyg po takiej operacji i mam sie dobrze,ale to dopiero 2tyg reszta przede mna. jest ktos kto ma z tym juz doswiadczenie, czy byly jakies powiklania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghghg
po porodzie musialas miec operacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atena5432
Tak....2dzieci po 4kg silami natury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghghg
a co sie konkretnie dzialo z drogami rodnymi, ze sie zdecydowalas na zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghghg
kurcze jednak te cesarki to nie taka zla rzecz, szczegolnie w przypadku duzych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atena5432
Oczywiscie !!! Propaguja naturalne porody ,ale przy duzych dzieciach i ciezkich porodach zostajemy z klopotami....zdecydowanie wolalabym cesarke niz naprawy pochwy i odbytu....pozniej moze nie trzymanie moczu. eh my kobiety sie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghghg
mam nadzieje, ze jednak te skutki uboczne cie ominal i juz bedzie wszystko ok. tak sie juz duzo nameczylas. ja jestem feministka do kwadratu, jestem wsciekla na nature, ze nas obarczyla wszystkimi najciezszymi sprawami dot. biologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja miałam plastyke pochwy, ale to tak przy okazji.  Głównie do szpitala trafiłam na w szczepienie taśmy TOT na WNM, podczas operacji lekarze zdecydowali plastyka pochwy i krocza. W tamtym tygodniu czułam się już w miarę dobrze w tym tygodniu jest gorzej mam ból po prawej stronie ciągnący i mam problem z poruszanie. W piątek idę do lekarza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×