Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania23lata

TEŻ TAK MIAŁYŚCIE???

Polecane posty

Gość Monissssia
Prawie na 100 wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23orginalnaorginalnal00%
Ja dostanę nerwicy, już mnie brzuch boli przez tą kłamczuche, rozwala mi topik, chyba chce żebym go zamkneła, ale ja sie tak łatwo nie poddam! niedługo dam dowód, że ja jestem prawdziwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23orginalnaorginalnal00%
monissssia chociaz ty mi wierzysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hassim
Namyśliłyście się już? Skąd jesteście? Zabiorę was na riviere. OBIE :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23orginalnaorginalnal00%
Na szczescie jest sposob zeby udowodnic i wkrotce to zrobie, a ty sią wtedy staniesz taka malutka ze wstydu, ze całkiem znikniesz. I dobrze ci tak bedzie kłamczucho i intrygantko przebrzydła :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23orginalnaorginalnal00%
Hassim idź już sobie impotencie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja raz myślę, że chyba pomarańczka jest prawdziwa, a później, że niebieska. Hmmm. Sama nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo podobnie się wypowiadają, ale niebieska jest bardziej opanowana, a pom. bardziej nerwowa. Może po tym poznamy??? Jaka jest Ania? nerwowa, czy opanowana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nw jak wy nie mozecie odroznic! Ja moge udowodnic od poczatku to mowie, a ona ze nie moze dopiero teraz ze to zrobi. Ja pisze z tym nickiem od wczoraj, ludzie mi wierza...a ona nie wiem dlaczego to robi no nie wiem! Zazdrosci mi, ale czego? Nie ma mi czego zazdroscic. Straszy, wyzywa! To jest smieszne ale co sie dzieic uciekla z psychiatryka to sa efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mmmmm rozsądź, bo chcemy trochę się dowiedzieć, co u Anki w życiu się dzieje, a tu ciągle walczą. Chociaz ta wojenka też ma swój smaczek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23orginalnaorginalnal00%
No ja bym chciała, żeby na moim topiku był już spokój, ale sami widzicie :( A u mnie w życiu wcale nie jest tak na 100 proc kolorowo, też mam problemy i chciałabym się poradzić, ale przez nią się wszystko wali. Zaraz zabraknie mi sił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co się dzieje Aniu? Kłopoty w raju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23orginalnaorginalnal00%
Nie wiem jak jest w twoim zyciu bo ono mnie nie obchodzi, ale wiem, ze u mnie sie troche psuje, zona zaczyna robic jakies problemy i on jest strasznie nerwowy i to sie odbija na nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to szybko zaczyna się psuć:( Szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, tyle ze twoj zwiazek to na pewno nie moj Robert!!!!!! I prosze cie juz szczerze przestan, obie wiemy ze nie udowodnisz tego. Daj juz spokoj, odejdz i nie przepraszaj, nic nie bede mowic o tobie ale nie psuj mi zycia. Czego to robisz? Lubisz tak dokuczac? To twoje hobby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23orginalnaorginalnal00%
Ja nie trace nadziei bo wiem, ze to chwilowe i wszystko bedzie dobrze i sie ułozy, tylko tak mi troche smutno i do tego ta kłamchucha okropna :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie! U Anki się psuje! Szok! A mówiliśmy ci przez ten cały czas, że tak będzie? Ze nie masz się co oszukiwać? No i stało się. Teraz pewnie będzie już tylko gorzej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to się psuje, czy nie psuje? Skąd dwa takie same nicki w dwóch kolorach??? Dlaczego piszesz raz tak, raz tak i sobie zaprzeczasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23orginalnaorginalnal00%
Bo ta druga to podszyw i ciągle mi dokucza i nie pozwala normalnie porozmawiac, bo ciągle się wcina i kłamie. A u mnie nerwowo trochę, bo zona jest twarda i mowi, ze nam tak łatwo nie pojdzie i grozi. Nie wiem co bedzie dalej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówiliśmy ci Ania, tłumaczyliśmy. Nie wierzyłaś, a teraz masz. Tak właśnie wygląda prawdziwe życie. To nie bajka, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×