Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania23lata

TEŻ TAK MIAŁYŚCIE???

Polecane posty

Gość Picollo01
Laska z tą policją to jedziesz po bandzie. Ktoś se jaja robi, a ty się dajesz wkręcać. Może do prezydenta napisz! Buahahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23orginalnaorginalnal00%
No ja wiem, że mówiliście... Ale ja nie mówie, ze jest zle, tylko napieta atmosfera i ona chyba tak łatwo tego rozwodu nie da jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Picollo01
To tylko wkrętka jakich na kafe są tysiące. Ty w ogole kafe czytasz? A jakie bluzgi w powietrzu latają, a jakie groźby i obrażanie. Niektórzy podają dane personalne innych osób i robi się naprawdę nieprzyjemnie. Zresztą nie wiem nawet, czy piszę do oryginała czy podszywa. Tutaj to mega kulturalnie macie :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23orginalnaorginalnal00%
A jak będzie z jego winy, to beda wielkie alimenty, bo ona mowi, ze odejdzie z pracy i bedzie płacił na 3 osoby i on mowi, że nawet znajomosci nie pomoga, bo to by było szyte zbyt grubymi nicmi i mogliby go wylac z palestry. Moze trzeba było zostawic wszystko po staremu jednak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Która jest prawdziwa?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? K***a mać??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba pomarańcza jest jednak prawdziwa, bo takie kłopoty przewidywaliśmy właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie słuchało się mądrzejszych i życie daje po łapkach? Nie jest mi cię żal, bo WSZYSTKO było do przewidzenia, ale królewna myślała, że chwyciła Pana Boga za nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego byś się nie przyznała? Przecież jesteś tu na sto proc. anonimowa? Grasz w jakąś grę, że nie stać by cię było na szczerość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23orginalnaorginalnal00%
Dzwonił do mnie b. zły, ona robi sceny w kancelarii, klienci wszystko słyszeli. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23orginalnaorginalnal00%
Mmmmmm mnie wspiera, właśnie napisał, że mogę na niego liczyć i dodał mi otuchy, że tak to jest przy rozwodach i się na pewno ułoży :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie to nie będzie łatwy rozwód, tylko piekło z wyciąganiem wszystkich brudów. Będziesz świadkiem w tej sprawie dziewczyno. Nie zazdroszczę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyś naprawdę myślała, że ona sobie tak łatwo odejdzie? Naiwniaczka roku po prostu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casiopejagwiazda
Ta niebieska mówi prawdę chyba, a Ta pomarańczowa coś kręci, na pewno teraz do niej dzwonił i żona tam była. Niebieska Aniu ja Ci wierzę:-) chyba tutaj już nikt jej nie wierzy. Oszustka, święte słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23orginalnaorginalnal00%
Zona była wcześniej i wykrzykiwała, że zmarnował jej życie i żeby sobie nie myślał, że wszystko mu gładko pójdzie. Zadzwonił potem do mnie. Mówi, że przez szesnaście lat nie poznał jej od tej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casiopejagwiazda
Wierzę niebieskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23orginalnaorginalnal00%
Możesz wierzyć, mi nie zależy, chcę się tylko wygadać i jak trzeba będzie poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23orginalnaorginalnal00%
Po co do mnie mówisz? Masz radość z takiej zabawy? Gratuluję świetnego sposobu na spędzanie wolnego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie drogie! A może się umówicie na kawę i wyjaśnicie wzajemne żale w realu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×