Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alfred789

Podpatrują was potajemnie przez LCD albo Plazmę

Polecane posty

Gość alfred789

Chcę wam tylko powiedzieć że osoby które was szpiegują przez internet mogą też widzieć co robicie przed kompem bo matryca waszego laptopa LCD to tak naprawdę też kamera która potrafi przesyłać obraz. X Tak że oni widzą waszą twarz i wszystko co robicie przed kompem - no i oczywiście słyszą. Mogą to być wasi sąsiedzi, ludzie z pracy, znajomi ....nawet jeśli mieszkacie od nich bardzo daleko. X X Współczesna technologia jest 50-lat do przodu od tego o czym wie całe społeczeństwo. X Tak że jak gadacie przez skype to wasz sąsiad lub znajomy może to słyszeć i wszystko widzieć bo ma wgląd na wasz pulpit i na was tzn. na to co jest przed pulpitem-czyli na was i wasz pokój. X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o to że cały wasz monitor to też kamera... ta mała kamerka nad monitorem to tylko taka zmyłka....żeby się ludzie nie domyślili że przez ekran też można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zostałem zatrudniony w obecnej firmie to wszyscy mnie podglądają w domu mimo że mieszkam od nich w odległości 40-100km. X Znam też ludzi z Wrocka którzy podglądają mnie w domu - a mieszkam od nich ponad 500km. X Jak zakładacie topic na kafe czy innym forum to oni mogą was namierzyć po linku bo ten program do podglądania przeczesuję bazy wszystkich dostawców neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marilcd
A.Masz rację B.Potrafi to tylko 5 hakerów na świecie i więcej nie będzie C.nie panikuj ciebie to nie dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się też z początku wydawało że to ta mała kamerka ....ale odkryłem z czasem że kamerą jest cały ekran monitora LCD. X Miałem zaklejoną kamerkę o oni nadal mnie widzieli i słyszeli - więc co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ze sie jeden podszył mam
hee z mojego IP pisze kilkanaście osób :)):Dśmieszne ale prawdziwe, sprawdzone i wiarygodne , także jestem czysta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie bzdura bo nie każdy ma ten program do podglądania i nie każdy o tym wie. X Podglądacze się z tym nie obnoszą bo to jest tajna sprawa - coś jakby polowanie...... X Wiem że u mnie na wiosce ludzie ze straży mają ten program i mogą namierzyć, śledzić i podglądać innych z drugiego końca polski. X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie są głupoty bo ludzie na mojej wiosce mogą namierzać i podpatrywać innych z drugiego końca polski. X Mówisz że to bajki bo ci szkoda że nie będziesz miał/a kogo podpatrywać z ukrycia. X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marilcd
to popros ich niech namierza ci jakiegoś dobrego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie są głupoty bo ludzie na mojej wiosce mogą namierzać i podpatrywać innych z drugiego końca polski. X Mówisz że to bajki bo ci szkoda że nie będziesz miał/a kogo podpatrywać z ukrycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podglądaczy generalnie podnieca takie potajemne podpatrywanie innych. Dzięki temu mogą się nawet dowartościowywać w pewien sposób i wzajemnie adorować.... To ich kręci gdy mogą widzieć(nawet z daleka)osobę której wydaję się że jest za kurtyną a w rzeczywistości jest na scenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ze sie jeden podszył mam
jestem czysta :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zakładacie topic na kafe czy innym forum to oni mogą was namierzyć po linku bo ten program do podglądania przeczesuję bazy wszystkich dostawców neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marilcd
już dziękujemy za info Żegnamy bezpowrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto tym razem uciekla z psychiatryka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja muszę poinformować WSZYSTKICH tak że jeszcze się z tym tematem nie pożegnam a będę do niego wracał regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzicie mówią że jestem chory psychicznie itp. Boją się że prawda wyjdzie na jaw dlatego tak mówią. X A to co mówię to prawda i spotkałem się z tym w wielu miastach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie sie wydaje że on ma rację. Kiedys miałam pewną sprawę i przemodliłam całe popołudnie w tej intencji a dzień później "ukryta prawda" z tego forum napisała wątek w pierwszej osobie o tym, jak to ona modli się zaczynając od koronki o 15 i potem opisała całą moją modlitwę. W każdym razie jeśli Alfred ma rację i przy włączonym necie nie można czuc się swobodnie nawet u siebie, to sprawa jest skandaliczna. Kamery mam zasłonięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamy podobny adres email :)
Mamy podobny adres email :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psychol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie paranoja to fakt. Mówię wam ludzie prawdę. X Możecie mi nie wierzyć w to co piszę ale ja gdy chcę się poczuć swobodnie w pokoju to zamykam laptopa w szafie i odłączam zasilanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×