Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Mam dziwne przekonania, bo nie jestem naiwniarą, która wierzy, że jakaś miłość jest do niej, a nie ze względu na posiadane genitalia? Ja tam się jak masturbator traktować nie dam z powodu związku, czy małżeństwa i to jest dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakty takie sa ze jesteście kobiety w tragicznej sytuacji dziewice zabiorą swoje skarby do grobu fantastycznie cieszy mnie to i wielu z nas Samotne czasem ktoś pocieszy z braku laku a my mężczyźni Będziemy szczęśliwy bez kłopotów :)))))))) Życie jest krótkie powtorki nie będzie Życzę dziewico bys żyła sto lat pozdrawiam kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to nie jest dziwne tylko Ty masz problem w tym wieku bez partnera ? Pomysł wspólna kolacja świece szampan ty i twój partner nie chodzi by iść zaraz do łóżka czasem wystarczy kogoś przytulić rozmawiać My mężczyźni często bywamy bardziej rpmantyczni jak wy kobiety :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agggg ma racje ale kazdy ma usprawiedliwienie dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość   Paweł
Może to nie jest dziwne tylko Ty masz problem w tym wieku bez partnera ? Pomysł wspólna kolacja świece szampan ty i twój partner nie chodzi by iść zaraz do łóżka czasem wystarczy kogoś przytulić rozmawiać My mężczyźni często bywamy bardziej rpmantyczni jak wy kobiety :))))Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  Pablooo
Moja rada jak nóżki ida na bok to myślimy komu dajemy tylko mąż czy partner w związku może moczyć sprzęt Jeśli macie braki albo szukacie więcej doznań albo musicie odreagować bo mąż za długo pracował Mowimy mam Cię dość chce być sama czy poznałam kogoś a nie ba dwa fronty skaczecie i jest potem caka wina nasza my faceci jestesmy zawsze winni :))))))))))))))) Bardzo smieszne :)))))) Jeszcze kilka słów do dziewicy rpku :))) nikt nie chce Ci odbierać dziewictwa zabierz sobie do grobu żyj kochana 100 lat i więcej Nie jesteś unikatem w skali kraju czy Świata dziewic jest sporo nie znaczy ze sa takie sweet Nie ważna jest uroda szata nie zdobi człowieka po co mi barbi jak się np puszcza Charakter się liczy serce Wierność szacunek drugiej osoby jest bezcenna i to działa w obie strony takie wartości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  Pablooo
Moja rada jak nóżki ida na bok to myślimy komu dajemy tylko mąż czy partner w związku może moczyć sprzęt Jeśli macie braki albo szukacie więcej doznań albo musicie odreagować bo mąż za długo pracował Mowimy mam Cię dość chce być sama czy poznałam kogoś a nie ba dwa fronty skaczecie i jest potem caka wina nasza my faceci jestesmy zawsze winni :))))))))))))))) Bardzo smieszne :)))))) Jeszcze kilka słów do dziewicy rpku :))) nikt nie chce Ci odbierać dziewictwa zabierz sobie do grobu żyj kochana 100 lat i więcej Nie jesteś unikatem w skali kraju czy Świata dziewic jest sporo nie znaczy ze sa takie sweet Nie ważna jest uroda szata nie zdobi człowieka po co mi barbi jak się np puszcza Charakter się liczy serce Wierność szacunek drugiej osoby jest bezcenna i to działa w obie strony takie wartości ☆_☆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Paweł
Mam nadzieję ze dziewicą roku nie da nikomu i nie straci cnoty :)))))))) Nie zmieni zdania badz dzieelna będę się molil za Ciebie dziecko drogie bys wytrwala w postanowieniu :)))))) Wszystkiego dobrego życzę by wszystkie kobiety tak myslaly by nie bylo tematu zdrad przez kobiety :)))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci sa beznadziejni w seksie wole wibrator a swoje juz uzylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość   Kevin
Nadak będę szukał dziewicy na żonę :)))) Mam swoje zasady nie będę wchodził w szóstkę gdzie ktoś wcześniej tam penetrowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieknie, ladne nie dziewice nie zostana same swoja z******ta uroda zawsze kogos do siebie przyciagna a to kobieta wybiera a partner moze okazac jej tylko zainteresowanie i nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aggggggggg dziś 19.48 zadna sie z tym nie zgodzi bo to jest niesprawiedliwe. I piszacy tu Pamowie czesto dostali kopa w d**e od kobiet nie na odwrot. Wy tylko piszecie jak to was nie beda "szanowali", bedziecie pozniej plakac itd X Agggg co ty znowu wygadujesz ? Proszę pisz po polsku nic nie można zrozumieć. Ogólnie życie jest niesprawiedliwe gdyby było to każdy byłby szczęśliwy. Taka jest prawda ze jeden zaakceptuje tylko dziewice w tym ja, a inny z racji tego ze już przeżył w życiu swoje (zaliczył kilka związków) i pewnie już mu się znudziło to wezmie kobiete z małym przebiegiem. I w takiego musicie celować. Mężczyzna który nie wydymał połowy miasta nie wezmie inaczej kobiety po kimś. Tak mamy. Możecie nazywać nas jak wam się podoba, my używamy zwrotu używane, ale świata nie zmienicie. Możecie to albo przyjąć i zacząć się szanować albo nie. Same wybierzecie co dla was najlepsze. Tutaj na forum macie wskazówkę za co szanujemy kobiety. Dodam jeszcze ze wśród moich znajomych każdy chce dziewice, z braku jednak takich biorą używane. Natomiast twierdze ze jest różnica pomiędzy "miec" a "chcieć". Mam malucha ale chciałbym Ferrari. Teraz pytanie czy będziecie chciały być w związku traktowane jak maluch czy może wolicie by facet cieszył się jak z wymarzonego Ferrari. Odpowiedz na to pytanie pozistawiam Wam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci chca dziewicy ,bo jak jest nie dziewica to moze robic porownania miedzy partnerami ktory jej pasowal w seksie a oni chca byc najlepsi w lozku i ogolnie ale prawda taka ze ja mialam kilku i byli wszyscy beznadziejni a bylo ich 15 nie nadajacych sie do zycia, zwiazku ,seksu i w ogole. To ja wybieram faceta a nie facet mnie tymbardziej ze kazdy mi mowi ze jestem piekna kobieta i zawsze ktos okaze mi zainteresowanie moja osoba ale ja mam facetow w d***e sa tylko do r/uchania i niczego wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam dziewicy roku na zmysłowy sex ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze sa chętne Panie i maja ochote na chwileczkę zapomnienia podam nr tel czekam xxx xxx xxx 《= Wystarczy zetrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro nie myslisz o powaznym zwiazku tylko o bara bara to co tu robisz nie ma tu naiwnych kobiet dla ciebie idz do agencji Tak jak pisalam dla faceci nie szukaja zwiazku a seksu a po seksie dopiero zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Pablooo dziś Jak chce moczyć sprzęt, to niech trzyma go w gaciach, albo moczy w swojej d***e, bo ślub bierze się z miłości, a nie chuci i chorych wymysłów wsadzania gdziekolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt z nas nie szuka tu wrazen może ktoś sobie żartował zresztą ktoś jaja sobie robi jaki podał nr tel ? Nie ważne zresztą Moja żona była dziewica nie tylko za ta ja kocham ale za to jaka jest wartosciowa urocza itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To, co opisujesz, to zwykły egoizm, bo związki są z natury egoistyczne, a w życiu chodzi o coś więcej, bo jest tylko jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bierz chłopie babę do związku w związku można z nimi robić wszystko, później weź kolejny związek i kolejny itd. Wyjdzie taniej niż za d****i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Kevin dziś A sam chcesz penetrować żywego człowieka i jeszcze z zasadami? Dziewica nie po to jest dziewicą, żebyś Ty sobie chciał cokolwiek penetrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewice słodko mrucza potem chca wiecej i więcej każdego dnia Jestem z taką od 3 mc Mam 47 lat ona 25 uuufff co ona wyprawia Starsze kobiety mogły by się oś niej wiele nauczyć Roman z Kutna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roman gratulacje ze masz dziewice tylko co nas to obchodzi co z nią robisz ? Ja szukam nadal takiej na żonę ale muszę zmienić portal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Adam
Roman mam pytanie nie za młoda trochę ta dziewica jak dla Ciebie Serce ci jeszcze stanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paowie coraz więcej jest kobiet chętnych kilka pisze ze nie szukają Jest całkiem inaczej tylko czekają na ruch by poznać kogoś Po tygodniu do łóżka testowanie zawieszenia :))))))))))*-*Jakiś czas temu poznal znajomy tu kobietę sa razem do dzis :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz same Święte zostały a dziewice poszły spać Będzie po 22;00 blok reklamowy i bez cenzury na kafeee Ciekawe czy potrafią przyznać się do winy kobiety ze zle same robily w związku :)))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agg ile razy mam pisać o tym samym? Nie twierdziłem, że byłem święty i nie twierdzę, że jestem dumny z tego co robiłem ale gdybym się oszczędzał to w życiu nie ożeniłbym się z nie dziewicą. Zresztą na tym świecie jest tak, że facet zaliczacz budzi zazdrość a niestety kobieta dająca się zaliczać generalnie pogardę. Osobiście nigdy tak nie uważałem ale po prostu nie widziałem siebie w związku z taką kobietą. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale taka jest prawda. Jakbyście obiecywali dziewicom szanowanie ich czystości, to byłaby inna rozmowa, a tak? Wiadomo, że chodzi o seks, ale na szczęście normalne dziewice co najwyżej pytają mężczyzn o godzinę, ale się z nimi nie zadają, bo wiadomo, że skończą jak przyrządy do seksu, bo dziewica to dla większości tylko dziura na prącie. x Nie wiem czy wiesz o czym jest ten wątek dziewczyno?Powinnaś zauważyć że facetom na tym forum zależy na dziewicach i każdy z nich chciałby mieć takową za żonę i z pewnością by ją nie traktował jak przyrząd do sexu, to twój umysł sobie wymyślił. Właśnie kobieta powinna wiedzieć (macie tzw intuicję kobiecą tak to nazywacie przecież)kto chce ją wykorzystać a kto chce z nią być do końca życia, są faceci , którym obojętne jest dziewictwo kobiet, wy nazywacie ich dojrzałymi i prawdziwymi facetami ale to zazwyczaj ci was wykorzystają i porzucą , szczególnie jak kobieta za szybko wskoczy do łóżka. Tu każdy ceni sobie kobiety z zasadami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak kobiety to egoistki teraz to wiem :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci chca dziewicy ,bo jak jest nie dziewica to moze robic porownania miedzy partnerami ktory jej pasowal w seksie a oni chca byc najlepsi w lozku i ogolnie ale prawda taka ze ja mialam kilku i byli wszyscy beznadziejni a bylo ich 15 nie nadajacych sie do zycia, zwiazku ,seksu i w ogole. To ja wybieram faceta a nie facet mnie tymbardziej ze kazdy mi mowi ze jestem piekna kobieta i zawsze ktos okaze mi zainteresowanie moja osoba ale ja mam facetow w d***e sa tylko do r/uchania i niczego wiecej. x Tak to sobie tłumacz miałaś 15 i każdy beznadziejny hehe bo każdy wiedział że jest kolejnym i sobie poużywał i wykopał taka jest prawda a ty dalej jesteś sama i tak już zostanie bo nikt by nie chciał za żone takiej kobiety , a zawsze będą cimówić że jesteś piękna hhehe bo wiadomo że będą chcieli poużywać ale nic więcej normalne xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×